איי סאמוס

איי סאמוס

שיוטי גולט לאיי סאמוס

בסאמוס יש את העיר בירה האטרקטיבית ואטי, שבו מבנים ונציאניים מורדנים ועתיקים נמצאים, ומציירים תמונת קלישאה של יוון. אתרי חוף תירותיים שונים זמינים גם כן באי, ומציעים כל מיני מתקנים תירותיים שונים. אחד הכפרים הציוריים ביותר בסאמוס שניתן למצוא הוא פית'אגוריו אך ישנם כפרים אטרקטיביים נוספים כמו מברציי ומיטיליני, שמייצר כלי חרס.

האי סאמוס מפורסם בכל רחבי יוון בגלל החופים היפים, החול הלבן והמים הצלולים. רבים מהחופים האידאליים האלה כיום הם אתרי תיירות שמציעים מגוון מתקנים כמו גם ספורט מים. המקומות האלה של האי לעתים קרובות מוקפים בשפע של מסעדות, בארים ובת מלון. האי של יוון מבוך גם במפרצונים מבודדים וחופים שלווים שעדיין לא "הושחטו" והושארו ליופי הטבעי שלהם.

האי סאמוס הוא היעד הפופולרי היותר באיי היא האגאי בצפון מזרח יוון, מהסיבה הפשוטה שהיא מציעה חיי לילה אינטנסיביים והמון בארים מודרניים ותוססים והמון מועדוני לילה. האיזורים של ואטי, קוקארי, פיטאגוריו וקרלובאסי מציעים חיי לילה סוערים במיוחד.


איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס איי סאמוס

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]