איי קסטלוריצו

איי קסטלוריצו

שיוטי גולט לאיי קסטלוריצו

בצד המזרחי ביותר שנמצא בשליטת יוון, נמצא האי השקט והשלו של קסטלוריצו. משכיחה את המקום שפעם היה נחשב מהודר בשמו הקדום מגיסטי. באי ישנו שטח של 9.2 ק"מ והוא ממוקם 72 מייל ממזרח רודוס ורק 2 ק"מ מהחוף הטוריק. זהו אי הררי עם המון אבנים, שמשלב את היופי הטבעי של האי, עם המון אתרי זכרון עתיקים, אנשים נחמדים, וסביבה שקטה ורגועה.

מידע על איי קסטלוריצו

קסטלוריצו, המקום היחיד המיושב באי, הוא גם הנמל וגם העיר בירה של אי זה. הוא מכיל בו את מחוז פיגאדיה, הוראפיה, ומנדראקי(נמל קטן). את התמונה הציורית כשמגיעים לאי הזה קשה מאוד לתאר. האחוזות שצבועות בצבעים מרישמים ומגיעות לגובה של 2-3 קומות עם המדרגות מעץ והמרפסות הוא מחזה מרהיב, שאין כמותו באיים האחרים. העיר נשמרה באופן מצויין מראה את עצמה גם כיום בתור המקום היפה שהייתה בעבר. בזמני העבר העיר בירה, שהיא גם הנמל של האי, הייתה מתנה לאי של קסטלוריצו בגלל החשיבות האסטרטגית שלה במסחר עם אירופה, המזרח התיכון, ומצרים. זה אך טבעי שהיא הנפיקה מספרים גבוהים של סחר שמסבירה גם את הלך הרוח האצילי ששורר מאז באי. על האי אין אוטובוס, רק מונית אחת! הנסיעה ברכב ואופנוע אסורה, ועליכם לכסות את המרחקים באי בהליכות. השבילים להולכי הרגל באי שמורים היטב והם אידאליים לטיולים ארוכים. תוכלו לשחות בפארוס, פלייקס, מנדראקי ובחופים של האיונים(איים קטנים) רו, אגיוס ג'יורג'יוס וסטרוגילי.

ההיסטוריה של האי קסטלוריצו

מעט מאוד ידוע לגבי ההיסטוריה העתיקה של האי בגלל שאין כל כך רשמים המתייחסים אליו, ולא היו הרבה חפירות באיזור של האי. כלים ניאותליתיים, חומות פרה היסטוריים קברים חצובים באבן, כתר העשוי זהב מהתקופה המיקאנית, צפנים דוריים ועוד ממצאים אחרים מוכיחים בעצם שהאי היה מיושב ברציפות מהזמנים הקדמים ביותר.

אתרי תיירות

האתרים שניתן לראות הם:

  • הטירה של אבירי המסדר של ג'ון שחוזרים עד המאה ה-.14
  • קבר האבן והחצץ הלישיאני השמורה היטב שנמצאת מתחת לטירה בכניסת הנמל.
  • פלאיוקסטרו- האתר הכי ישן באי קסטלוריצו. שם תראו את החורבות של הבניינים העתיקים, מיכלים עתיקים של אחסון מים, וכלים ניאוליטיים.
  • העיר הראשית של סיינט קונסטנקין והלן- הפטרונים הקדושים של האי קסטלוריצו.
  • המוזיאון הארכיאולוגי.
  • המערה המפורסמת בצבע מים של קסטלוריצו היא אחת מהתופעות הגיאולוגיות הנדירות ואחת מהתצורות המדהימות ביותר על פני כדור הארץ. שווה לבקר בקסטלוריצו ולו רק בכדי לראות את המערה הזו. מערה הפנורמית-ימיות זו ידועה גם בשם פוקיאלי או פרסטאס- בגלל הכלבי ים(פוקיה ביוונית) שגרים בתוכה- וזו המערה המתעתעת ביותר במזרח התיכון. נאמר שזה יותר "נעלה" מה-"קרוטה אזורה" שנמצאת בקפרי שליד נאפולי, איטליה, כפי שויקטור עמנואל המלך הודה כשביקר אותו בשנת 1929. היא ממוקמת באיזור החוף של פלאיוקסטרו- קטעי החומה של האקרופוליס העתיקה מהמאה ה-4 לפנה"ס ושרד מאז.

איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו איי קסטלוריצו

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]