תנאי שימוש

1. הסכמה לתנאי השימוש של www.guletyacht.co.il
הגישה שלך והשימוש ב- www.guletyacht.co.il נתונים בלעדית לתנאי השימוש הללו. לא תשמש באתר לכל סיבה שהיא לא חוקית או אסורה על ידי חוקי השימוש הללו. על ידי שימוש באתר, אתה מקבל באופן מלא את התנאים והויתורים המוכללים בהצהרה זו. אם לא תאשר את תנאי השימוש הללו, הינך מוכרח להפסיק להשתמש באתר באופן מיידי.

2. זכויות קניין רוחני
כל זכויות היוצרים, סימני המסחר, זכויות העיצובים, קודי מקור, טקסטים, פטנטים וזכויות קניין רוחני אחרות (רשומות ולא רשומות) באתר האינטרנט שלנו, וכל התוכן (כולל כל יישום) הנמצא באתר יישאר הנכס הבלעדי של guletyacht.co.il, או של מורשיו (אשר כולל משתמשים אחרים).
בגישה לאתר, אתה מסכים שתיגש אתר אך ורק לשימושך האישי והלא מסחרי. אף אחד מהתכנים לא יורד, יועתק,ישוכפל, יועבר, יאוחסן, יימכר, או יופץ ללא אישור בכתב מראש ממחזיק זכויות היוצרים. מלבד הורדה, העתקה ו/או הדפסה של דפים מהאתר לשימוש אישי, לא מסחרי ביתי בלבד.

אסור לך:

2-1 לפרסם חומר מהאתר שלנו ללא אישור בכתב מראש.
2-2 למכור או להשכיר חומר מהאתר שלנו.
2-3 לספק הופעה פומבית של כל תוכן מהאתר שלנו.
2-4 לשכפל, להעתיק או כל לנצל בכל דרך חומר מתוכן האתר שלנו באיזושהי דרך מלבד לשימוש אישי, לא מסחרי.
2-5 אתה גם מסכים לא לעבד, לשנות או ליצור יצירה הנגזרת מאיזשהו חלק מהתכנים שלנו מלבד לשימוש אישי, לא מסחרי.
2-6 להפיץ איזהו מהתכנים מהאתר שלנו, כולל השמה באתר אחר.

3. שינוי השימוש
www.guletyacht.co.il שומרת את הזכות ל:

3.1 לשנות או להסיר (באופן זמני או קבוע) את האתר או כל חלק ממנו ללא הודעה, והינך מאשר ש www.guletyacht.co.il לא יהיה אחראי לך עבור על שינוי או הסרה, ו-

3.2 לשנות את תנאי השימוש בכל זמן, והשימוש שלך באתר בהמשך לאחר כל שינוי ייחשב כהסכמתך לשינויים אלה.

4. לינקים לאתרי צד שלישי
www.guletyacht.co.il תוכל לכלול לינקים לאתרים של צד שלישי אשר נשלטים ומתוחזקים על ידי אחרים. כל לינק לאתר אחר הוא לא תמיכה באתרים אלה ואתה מכיר בכך ומסכים שאנו לא אחראים לתוכן או לזמינות של אתרים אלה.

5. הגבלת האחריות שלנו
www.guletyacht.co.il לא מתחייבת על כך שפונקציות הקיימות באתר לא יהיו ללא הפרעה או ללא שגיאות. טעויות אלה יתוקנו, או שהשרת אשר הופך את האתר לזמין הוא חופשי מוירוסים ובאגים. אתה מכיר בכך שזוהי האחריות שלך היא ליישם נהלים מספקים ולבדוק וירוסים (כוללים תוכנת אנטי-וירוס ובדיקות אבטחה אחרות) על מנת לספק את הצרכים האישיים שלך.

6. גישה מוגבלת
ייתכן בעתיד נצטרך להגביל חלקים (או את כל האתר) באתר שלנו ולשמור על זכויות מלאות. אם נעשה זאת, באיזושהי נקודה, נספק לך שם משתמש וסיסמה על מנת שתוכל לגשת לאזורים מוגבלים באתר שלנו. אתה מוכרח להבטיח ששם המשתמש והסיסמא שלך יישארו חסויים.

7. תרומת המשתמש לאתר שלנו.
על ידי שיתוף תרומה כלשהי (הכוללת טקסט, תמונות, גרפיקה, וידאו או אודיו) עם guletyacht.co.il, הינך מסכים לתת ל guletyacht.co.il , בחינם, רשות להשתמש בחומר באיזו דרך שאנו מעוניינים (הכוללת שינוי או עיבוד מסיבות עריכה או תפעול).

זכות היוצרים על התרומה שלך תישאר עמך והקשות הזו היא לא אקסקלוסיבית ותוכל להמשיך להשתמש בחומר בכל דרך הכוללת הרשאה לאחרים להשתמש בו.

על מנת ש- guletyacht.co.il יוכלו להשתמש בתרומתך, הינך מאשר שהתרומה שלך היא עבודתך המקורית, היא לא לשון הרע ולא מפרה חוקים טורקיים, שיש לך את הזכות לתת ל guletyacht.co.il רישות להשתמש בתרומתך.

8. אחריות מוגבלת
אנחנו משתדלים להבטיח שכל התכנים באתר שלנו נכונים, למותר בחוק הישים, אנו מתנערים מכל המצגים והתחייבויות ביחס לאתר זה וכל חומר בגינם, בין אם מפורשים או משתמעים, כולל אך לא מוגבל לכל אחריות של רכוש או כושר לכל מטרה מסוימת, ובכל מקרה לא נהיה אחראים להפסד או נזק לרכוש, עסק, הכנסה, רצון טוב, או הכנסות צפויות אשר הו לא ישירות, מיוחדות,מקריות או תוצאתיות, אפילו אם ייעצנו על האפשרות של הפסדים אלו.

9. ההסכם במלואו
כללי השימוש, ביחד עם מדיניות הפרטיות שלנו, מרכיבים את ההסכם ביניכם לבינינו במלואו, ביחס לשימוש שלכם באתר שלנו.

10. פיצויים
אם איזשהו מתנאי השימוש יוחלט כמוגבל, לא חוקי או בלתי ניתן לאכיפה מסיבה כלשהי על ידי כל בית משפט מוסמך, אזי תנאי שימוש אלו יפוצו וכל תנאי שימוש נותרים ישרדו וישארו בתוקפם המלא וישפיעו וימשיכו להיות מחייבים ובעלי אכיפה.

11. החוק הקובע
תנאי השימוש הללו נקבעים ומפורשים בהסכם עם החוק של בודרום והינך בזאת נרשם לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט בבודרום.

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]