עלינו

אודות guletyacht.co.il

Guletyacht.co.il הוא אתר חוקי לגמרי המשמש ספק למכירות המקוונות של "הפלגות גולט" המוצעים על ידי Ariva Yachting Tourism and Trade Co. Ltd.

Guletyacht.co.il כבר פועלים בהצלחה תחת קורת הגג של Ariva Yachting Tourism and Trade Co. Ltd. ,והוא תוצר של 18 שנים של רקע וניסיון עשיר בתעשיית תיירות היאכטות בתורכיה.

המטה שלנו ממוקם בבודרום - אחד מאתרי הנופש הפופולאריים ביותר של טורקיה ומרכז יכטות שבו נבנים גולטים העץ היפים ויוקרתיים ביותר בעולם. כנקודת ההתחלה של הרפתקת "השייט הכחול" הייחודי, אנו משרתים את העולם כולו, 7 /24, נהנים מן היתרון של להיות ממוקמים קרוב לנמלי המוצא והיעד כמו Fethiye ,Göcek ,Marmaris ו Antalya. בנוסף לכך, אנו מספקים גם סיורי שייט לאיים יווניים מפורסמים כגון קוס, רודוס וסימי, מעבר לחוף של חצי האי בודרום.

הצוות שלנו מארגן "הפלגות כחולות" (צ'רטר של גולט וקבינה פרטי) ממקור ראשון וללא מתווכים. אנחנו באופן אישי מטפלים בכל צורך של האורחים שלנו ועוזרים לחסוך בזמן שלהם, עלות ובירוקרטיה. אנחנו משתדלים להעניק שירותי נופש בהם "ערך עבור כסף" גמיש ומהנה מאוד, תפור כדי שיתאים לטעמך.

ה"הפלגות כחולות" שלנו אינן סיורי שייט רגילים. יחד עם סיורי הקבינה שלנו המתוכננים מראש והסיורים הפרטיים, אנחנו גם מארגנים סיורי ירח דבש מותאמים אישית, מסיבות פרטיות, סיורים תרבותיים וארכיאולוגיים, טיולים פרטיים ומפגשים.

ב Guletyacht.co.il, אנחנו שמחים וגאים מאוד להגיב באופן מקצועי לבקשות שלך המגיעות מכל חלק של העולם, ללא קשר להפרשי השעות. עם רמה גבוהה של מקצוענות ומיומנות ללא דופי, אנו שואפים להיות הבחירה מספר אחת שלך בשירותי יאכטות. הרמה הגבוהה של השירותים שלנו ותשומת לב האישית לאורחים שלנו זכתה אותנו במוניטין רב בענף תיירות היאכטות בתורכיה. נשמח לענות לשאלות והבקשות שלך בכל נושא, בכל זמן!

אנו מזמינים אותך על הסיפון כדי לצפות בשקיעות מדהימות שמעולם לא ראית לפני כן, לשחות במים הכחולים העמוקים, לגלות את המפרצונים היפים ביותר, לטעום את המנות הטעימות ביותר שיגרמו לך להגיד "אני אף פעם לא אכלתי דבר כזה לפני כן" וליהנות ממשקאות המענגים ביותר - בקיצור, לחיות את חופשת הים של חלומותיך!

אנו מצפים לראותך על הסיפון!

Isil Okumus
קשרי לקוחות


עלינו עלינו עלינו עלינו

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]