בניית גולט

בניית יאכטה

מטה החברה שלנו נמצא בבודרום, היכן שמיוצרות יאכטות העץ הכי טובות, ובאיכות הכי טובה בעולם. בנוסף, הסניפים שלנו והסוכנויות ליד אזור בוזבורון, אשר לאחרונה עשה לעצמו שם בתחום של בניית יאכטות עץ, משתמש ביתרון המיקום שלנו עבור לקוחותינו אשר מבקשת הפקת יאכטה חדשה, בדרך הטובה ביותר שהם יכולים.

נרצה לציין שכחברה, נספק לכם את התמיכה ברמה הטובה ביותר עבור בניית יאכטת החלומות שלך.

ברגע שתיצור עמנו קשר לבניית יאכטה חדשה, נתחיל את התהליך שהולך באופן סיסטמתי לאור הנסיון הקודם שלנו, והוא קשה אבל מפיק תוצאות יפהפיות.

ראשית, כל מה שאתה צריך בהצעת היאכטה שלך שתרצה שתיבנה. האם אתה רוצה יאכטת עץ מסחרית, או שאתה מחפשת יאכטה ברמה גבוהה של נוחות למשפחתך ואורחים, או האם אתה מטורף על מפרשים? אפשר להוסיף פרטים נוספים לקריטריונים האלה ולהפיק הרבה יותר אלטרנטיבות אחרות מחוץ לרגיל. לאחר שביצעתם את החלטתכם בנושא הזה, על ידי החלטה על הפרטים הטכניים, תקציב ותכנון הזמן נוכל להתחיל בתהליך בניית היאכטה.

אבל נרצה לציין במיוחד שבניית יאכטה חדשה היא תהליך חדש שדורש סבלנות. בנוסף, התקציב היחסי ביחס הישיר לחומרים והציוד. ולכן, לפני שאתם הולכים להליך ההסכמה, אנו ממליצים לכם לציין את כל הפרטים האפשריים ולרשום אותם.

תכנון – עיצוב הפרויקט

כאשר אנו משווים יצירת יאכטות אישית ובין יצירת יאכטות באופן כוללני, הייחוד הכי מאפיין שלהם בא לחזית מהעובדה שהן כולן ייחודיות. אבל הרבה ממראה יאכטות הגולט מעץ נראות דומה, המאפיינים הטכניים, הציוד המשומש, הריהוט, הקישוט והריצוף שונים אחד מהשני.

בהמשך לדעותיך, התהליך מתחיל עם ציור של הטיוטה של הרישום הארכיטקטי על ידי החברה שלנו. כמובן שהכל צריך להיות כפי שדמיינת אבם אם פרטים טכניים מסוימים לא אפשריים, המהנדסים שלנו ידריכו אותך כנחוץ. חשוב לא לשכוח שהביצוע הטכני ובטיחות היאכטה הם חשובים לא פחות והקישוט והמראה.

המהנדס שלנו יציג לך ציור מימדי שמראה את המראה החיצוני של היאכטה הכוללת פרטים בנוגע לכוח, נוחו, מכניקה, מנוע וחשמל. העבודה הזו יכולה לקחת מספר ימים עד שנגיע להסכם ובאם נחוץ, הארכיטקט יוכל להציג לך ציור חדש שוב ושוב. תודות לעובדה זו, על ידי חישוב הפרטים הקטנים ביותר לפני הבנייה, שגיאות שיכולות לקרות בזמן הבנייה נמנעות.

על ידי הצגה של כמה אלטרנטיבות ארכיטקטיות מולך במהלך התהליך הזה, החברה שלנו תכין חוזה עם הארכיטקט שבחרת.

חוזה והחלת הבנייה

לאחר הצעד הזה, הסכם ייצוג ייחתם בינך ולבין החברה שלנו עבור הבנייה ותהליכים משפטיים אחרים. במהלך תהליך הבנייה, מעקב והאחריות לכל העניינים כמו הבטחה שהחומר המשומש לבנייה הוא לא אחר ממה שנחתם בחוזה, שהבנייה מושלמת במהלך הזמן שהובטח, תהיה תחת שליטת החברה שלנו.

כל עוד הבנייה ממשיכה, אפילו אם אתה נמצא בעיר או מדינה אחרת, החברה שלנו תציג לך את התהליך עם תמונות מדי כמה זמן ותאפשר לך לעקוב אחר התהליך.

בניית יאכטה היא תהליך ארוך ומסובך אשר לא יכול להיות מוסבר בכמה משפטים. על מנת לקבל מידע מורחב יותר בנושא, אל תהסס ליצור עמנו קשר

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]