מזון ושתייה

אוכל ושתייה בשיט גולט

ליהנות במדינה זרה אומר גם לחקור את המטבח המקומי. אם אתם מביני עניין באוכל, לטורקיה יש מבחר נדיב ביותר של מטעמים שינעימו את החיך שלכם! מה יכולה להיות דרך טובה יותר ליהנות מהאוכל המצוין שטורקיה מציעה, מאשר על שיט גולט!

האוכל הזמין בשיט גולט הוא תמיד טרי ושילוב עשיר של ירקות מקומיים, פירות, פריטי בשר שנרכשו בשווקים מקומיים. הטעמים של המנות המוצעות על הסיפון הם לגמרי אותנטיים ומקוריים. לא נוספים חומרי טעם וריח או תוספים. בנוסף, המצרכים הם 100% אורגנים וחופשיים מדשנים.

תוכל להפוך את חווית הסעודה שלך ליותר מהנה על ידי בחירה לאכול בחוץ בסיפון האחורי של סירת הגולט. אנו מבטיחים חוויה קולינרית שתיזכר כפרט חשוב בשיט שלך. הטבח שלך על הסיפון יגיש לך מנות בריאות וטריות שבוודאי יגרו את בלוטות הטעם שלך ותגרום לך להיות נחוש למצוא את המתכון הסודי! שיט מסורתי ביאכטת גולט הוא חוויה הרבה יותר טובה מלקחת קרוז בספינה גדולה. ההפלגה הכחולה היא אירוע חוץ נהדר המשלב את החוויה הכי טוב של ים, שמש, טבע, היסטוריה, אנשים, כיף, וכמובן אוכל נהדר!

החברה שלנו מציעה שלוש אופציות נפרדות: פאר, דלוקס ועילאית. נשלח את הפרטים הרלוונטיים על פי בקשה.

מספר תמונות של אוכל ושתייה על הסיפון:


מזון ושתייה מזון ושתייה מזון ושתייה מזון ושתייה מזון ושתייה מזון ושתייה

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]