שאלות ותשובות

השכרת גולטים

השכרת תאים

 

מה זו יאכטת גולט?

הגולט הטורקית דומה מאד לסירות העבודה של הימים ההם ו- מצוידת במנועים ובאמצעים מודרנים- היא מאפשרת לחקור את החופים הטורקים והיוונים בנוחות וסטייל, ולחיות מחדש את רוח העבר. דמיין סירות מפרש מעץ לפני אלפי שנים, נושאות מטעני יין ונחושת לרוחב הים האגאי על מנת לסחור עם תרבויות עתיקות, או סירות דיג המרוויחות מהים התיכון הרוחש דגים. סירות כאלה נבנו לאורח החוף האגאי של טורקיה וכישורים רבים ועיצובים ששומשו אז, עברו מדור לדור לבוני הסירות של היום. סירות הגולט שלנו, באורך 14-55 מטרים כוללות: קורות עץ קלופות, מאד מרווח ומאוורר, גובה אשר משפר את זרימת האוויר באקלים חם, מנורים וחלים גבוהים, בטוח מאד, במיוחד לילדים, תאים מרווחים מאד, נוחיות כמעט כמו בבית מלון, סיפון השמש מרווח ולא צפוף, מיטות שמש מכורות, סיפון אחורי מוגן בגגון.פינת אוכל חיצונית מכוסה בסוככים, מנועים חזקים לשיט בטוח ותכנון לו"ז מדויק, קיבולת מים גדולה, הגהה מקצועית ומצוידת, מערכת מים בלחץ חם וקר, מקום הולם ומתקנים לציוד נופש. מה יוכל להיות יותר רומנטי משיט בסירת עץ מסורתית עם כל המפרשים מורמים, תחת שמים כחולים ללא עננים?

בחזרה לשאלה

מהי חופשת גולט?

התיירים הראשונים הגיעו לבודרום בשנות ה-60 וה-70. הם רצו לצאת לים אבל בזמנו, היו רק סירות דייגים קטנות ללא שירותים או תאים. הם שכרו סירה כזו ל3-4 ימים והלכו למפרצים הבתוליים של גוקובה. הם כל כך אהבו את זה שהם המשיכו לחזור. לאחר מכן, בכל השנים האלו, בוני סירות בנו סירות גולט גדולות יותר ויותר מפוארות. כיום, סירות הגולט בעלות מפרשים וסוגים שונים של ציוד ונוחות, והם מיוצאות לכל רחבי העולם.

בחזרה לשאלה

האם ספינות הגולט הטורקיות כוללות צוות?

כן, כל ספינות הגולט הטורקיות המסורתיות כוללות צוות הכולל קפטן, טבח ונערי/י סיפון.

בחזרה לשאלה

מה יש לעשות על הסיפון במשך כל היום?

אם אתה ,משפחתך וילדיך על הסיפון, אולי תעדיף לשחות במפרצים שקטים יותר. תוכל לצלול ולראות את היופי מתחת למים, אפילו תנסה לעשות ספורט מים אחר אם הוא זמין איפה שעגנת כמו סירות בננה או שיט באבובים. חלק מהסירות מכילות סירות קנו או גלשנים. אולי תרצה לעשות הליכות ביער או לקרוא ספר ולהירגע, או לעבוד במחשב שלך. אולי תעדיף לשתות כוס ראקי, להאזין למוסיקה ולהצטרף למסיבת הברבקיו בסיפון העליון עם חבריך. בלילה, תוכל להחליט לשהות במפרץ שקט, או לשהות בנמל ולעשות קצת קניות או לצאת בלילה. הקפטן שלך יבחר את לוח הזמנים הטוב ביותר אשר יתאים לך ויעשה הכל על מנת לוודא שתהיה לך חופשה מצוינת. הסירות נוסעות בערך 3-4 שעות בדרך ואז עוצרות ב3-4 מקומות שונים כל יום. הם מרימים את המפרשים בתלוי לרוח.

בחזרה לשאלה

מתי כדאי לי לתכנן את ההפלגה הכחולה שלי?

הזמנות להפלגה הכחולה נפתחות בתחילת חודש דצמבר. עונת השיא יכולה להיות עמוסה. אנו ממליצים לך להזמין מראש. בבקשה תכנן קודם כמה אנשים יצטרפו אליך לחופשה ואז נוכל לעזור לך לבחור איזו סירה או טיול אתה צריך. רק אז תוכל לבחור את המסלול והזמן המדויק שתרצה לצאת לטיול. אנחנו מוכנים תמיד לעזור ולייעץ.

בחזרה לשאלה

מהו לוח הזמנים הטוב ביותר?

קשה לומר. הרבה אנשים נוסעים לשיט כל שנה אז הם משנים לוח זמנים ואת הנוף. עבור בן אדם שנוסע בפעם הראשונה,לבודרום-בודרום יש הרבה טבע להציע. האזור מסביב לגוצ'ק הוא יפהפה. מרמריס-פאטייה-מרמריס וגם פאטייה-קקובה-פאטייה הם שיט המשולב בטבע והיסטוריה.קרוז אנטליה-קקובה-אנטליה מכסה הרבה עתיקות. נא לחץ על מנת לראות את לוחות הזמנים המוצעים.

בחזרה לשאלה

האם זה אפשרי לבקר באיים היוונים?

סירות רבות מוסמכות באופן רשמי להגיע לאיים היוונים. אזרחים טורקים צריכים דרכון בתוקף וויזת שנגן. אזרחים מערבים צריכים דרכון או תעודה מזהה. בהשכרות פרטיות, האורחים או בעל היאכטה (בכפוף להסכמתו) משלמים עבור מיסי נמל ביוון. כמו כן, יש לנו גם תכניות שיט מובטחות בפנסיון מלא לאיים היוונים.

בחזרה לשאלה

מהם היתרונות של שכירת יאכטה פרטית?

בשכירה פרטית, אתם הולכים להיות אך ורק עם החברים והמשפחה. הצוות יעשה את הכל בוודאות על מנת לגרום לכם להרגיש מיוחסים. תוכלו להחליט על לוח הזמנים ועל התפריט. כמו כן, נטפל טוב בבקשות הפרטיות שלכם.

בחזרה לשאלה

האם אתם מארגנים הסעות לשדה התעופה?

אנו מספקים שירותי הסעה לשדה התעופה תחת הסכמה.

בחזרה לשאלה

האם אני יכול להביא ילדים מתחת לגיל 12?

כן. רוב היאכטות ידידותיות לילדים, אבל הצוות עסוק עם עבודותיהם הייעודיות ובדרך כלל לא נמצאים חופשיים לשמור על הילדים, ולכן תהיה דרושה אומנת במקרים מסוימים.

בחזרה לשאלה

האם העישון מותר על הסיפון?

ברוב היאכטות אסור לעשן בתוך היאכטה מפאת נזק לבדים וריחות שמשתהים, למרות זאת, ברוב הספינות תוכל לעשן בחוץ, באזור הסיפון. חומרים בלתי חוקיים ביבשה, אסורים גם על היאכטה

בחזרה לשאלה

האם אוכל להביא חיות מחמד?

רוב היאכטות לא מרשות הבאת חיות מחמד לסיפון על מנת לתחזק את כללי הנקיון הנוקשים. נא בדוק איתנו את האופציה לפני הגעתך.

בחזרה לשאלה

האם משפחתי תוכל ליצור איתי קשר על הסירה?

רוב הסירות מצוידות בציוד התקשורת הכי חדיש הכולל, טלפונים סלולרים, תקשורת לווין בינלאומית וטלפוני רדיו.

בחזרה לשאלה

האם הפרטיות שלי תכובד?

יאכטות מושכרות מורגלות לארח אורחים בולטים וסלבריטאים על הסיפון. הצוות המקצועי דיסקרטי וישמור על פרופיל נמוך בשירותו אותך מהרגע שתעלה לסירה, יופיע כשתצטרך אותו ויעזוב כשתדרוש פרטיות. סודיות היא מרכיב חשוב בשירות שאנו מציעים

בחזרה לשאלה

מה אני צריך לארוז?

ראשית, אל תשכח להביא איתך מצלמה! בגדים נוחים ולא פורמלים, ונעלים נוחות הם חובה עבור הסיורים בערים ובאתרי העתיקות. נעליים עם סוליות גומי, או נעלי סירה על הסיפון. לבש נעליים רגילות או סנדלים לשימוש על החוף בלבד. במהלך חודשי הקיץ, תצטרך בגדים קצרים, חולצות טי שרט, מכנסיים קצרים ומכנסיים מכותנה קלה, ג'ינס וחולצות. באפריל ומאי, והחל מאמצע ספטמבר עד אוקטובר, הערבים ואפילו הימים יותר קרירים אז בבקשה הביאו סריג או אימונית ונא זכרו שכשאתם מבקרים במסגדים וכנסיות, הימנעו מלבישת בגדים קצרים או עם שרולים קצרים. החיים על הסירה הם בגדול לא פורמליים אז תזכרו – אל תבואו עם מזוודות. הם קשות לאחסון על הסירה. בטח תרצו להביא לפחות שני בגדי ים וכמה מגבות חוף – אלו לא מסופקות בכל הסירות.

בחזרה לשאלה

מה המטבע המשומש בטורקיה?

במהלך התשלום, תוכל להשתמש בלירה טורקית, דולר אמריקאי, אירו או לירה שטרלינג אנגלית. שער החילופין למטבע זר מתפרסם מדי יום. Eurocheck יכולים להיפרע באופן מידי וגם Travelers' check בכפוף להצגת תעודה מזהה. כרטיסי האשראי הכי מוכרים הם ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, אירוקארד ודיינרס קארד.

בחזרה לשאלה

כמה כסף כדאי לי לקחת?

לאחר שביצעת את התשלומים לסירה, לא תצטרך כל כך הרבה כסף עליך. קצת עודף בביקור אתרי עתיקות ומוזיאונים, עבור מזכרות והצרכים הפרטיים שלך. רוב החנויות והמסעדות מקבלות כרטיסי אשראי וכסף זר. האורחים השוכרים תא ביאכטה, צריכים קצת כסף על מנת לשלם על המשקאות הסירה. בנמלים יש גדות עבור חילופי מטבעות וTravelers' check.

בחזרה לשאלה

האם אני צריך ביטוח?

ביטוח נסיעות מומלץ תמיד בזמן טיולים למקרה של נסיבות בלתי צפויות. הסכם השכירה שלך יפרט את פרטי אספקת הביטוח על הסיפון. היאכטה מבוטחת על ידי הבעלים בזמן הטיול שלך, אבל מומלץ שתרכוש כיסוי אחריות נוסף על מנת להגן עליך ועל אורחיך מתקלות בלתי צפויות.

בחזרה לשאלה

מהם אמצעי הבטיחות בכל סירה?

הסירות שלנו תחת פיקוח של אחראי הנמל מדי שנה. חליפות הצלה, סירת הצלה, מטפים וכל הציוד הטכני נבדקים ורק כאשר יש אישור, מותר לסירה לצאת לים. הסיפון העליון מוקף במעקות. במקרי חירום יש סירה קטנה עם מנוע חיצוני

בחזרה לשאלה

איך נוכל לארגן טיולים?

רק אמור לנו מה תרצה לעשות ולאן תרצה ללכת ונקשר אותך עם האנשים הנכונים. נוכל אפילו לארגן בשמך אם תרצה. מקומות ששווה לראות הם אפסוס ופמוקאלה, מירה, ארקינדה, חמאם באטיק, קקובה, טירת סימנה, דיליאן וקאונוס, תרמסוס, אולו דניז.... הרשימה לא נגמרת...

בחזרה לשאלה

האם אתם מציעים קורסי צלילה?

יש לנו טיולי צלילה יומיים/שבועיים מובטחים וקורסים המבטיחים הסמכת רישיונות CMAS ו PADI על ידי הרשויות הטורקיות והבינלאומיות במים הטורקים. במהלך טיולי הצלילה או הקורסים, נשתמש בסירות גולט טורקיות וציוד מיוחד.

בחזרה לשאלה

האם אוכל לקחת סיור ביאכטה במהלך השהות שלי במלון נופש?

כן. במיוחד אנו מציעים לך לקחת טיול ביאכטה או טיול ביבשה במקומות הארכיאולוגיים המפורסמים ועל ידי פיקוח של מדריכים מקצועי. מיני-טיולים ל1,2,3 או 4 ימים, או טיולים שבועיים תמיד אפשריים.

בחזרה לשאלה

מה יהיה מזג האוויר?

באפריל, מאי ואוקטובר הטמפרטורה היא בין 20-26 מעלות צלזיוס והם יותר קרירות בשיא העונה. הטמפרטורות ביוני,יולי ואוגוסט הן בין 30-38 מעלות צלזיוס. לא לח אבל את לא צפוי לראות גשם בשיא הקיץ.

בחזרה לשאלה

מה לגבי מחלת ים?

קנה דראמאמין – תרופה לא יקרה נגד מחלת ים הזמינה בבתי מרקחת טורקים.היא מחלישה את שרירה הקיבה והיא מומלצת אם אתה נוטה למחלת ים. קח אותה לפני שתרגיש רע... לא אחרי! אפילו לפני שאתה עולה לסירה. קפוץ במשך כמה דקות כמה פעמים ביום. ככה תתנה את מערכת שיווי המשקל שלך לתנועות ותוריד את הרגישות שלך למחלת ים. השכנים שלך אולי יחשבו שאתה משוגע, אבל זה בונוס ולא יכנס לרשימת ההצדקות לרכוש לבן/בת הזוג שלך. אולי תשקול לקחת מעט שורשי ג'ינג'ר איתך בזמן שאתה בים וגם לאכול כמה שורשי ג'ינג'ר לפני שאתה עוזב את הנמל. דבר עם הרופא שלך על האופציה הזו.

בחזרה לשאלה

האם יש התקפות כרישים בטורקיה?

אין מקרים מדווחים של התקפות כרישים בכל ההיסטוריה של המדינה וזה יהפוך את חווית השחייה שלך במי הטורקיז הפושרים, גם לבטוחים.

בחזרה לשאלה

למה לשכור סירת גולת פרטית?

Cשכירת סירת גולט פרטית מאפשרת לך נוחות אולטימטיבית, פרטיות וגמישות בתפריט, לוח הזמנים ואספקה. סירת הגולט והצוות מסורים רק לך ולקבוצה שלך. בצי שלנו תוכל לבחור סירות גולט המתחילות מ3 תאים ועד 16 תאים לקבוצה שלך.

בחזרה לשאלה

איך אני בוחר יאכטה שמתאימה לי?

כמה שיותר תספר לנו על תחומי העניין, התקופה ומשך הטיול, מספר האנשים המשתתפים, התקציב ואפילו על החלומות שלך, ככה נוכל להדריך אותך יותר טוב עבור הבחירה המושלמת. אנו נבדוק באופן אישי את כל היאכטות שאנו מציעים, נכיר את הצוות ואת לוחות הזמנים היטב, וננסה למצוא לך את השידוך המתאים.

בחזרה לשאלה

איך אני מזמין סירת גולט?

קח קצת זמן לצפות במבחר הזמין של יאכטות ולוחות זמנים. לפני שתחליט באופן סופי, בדרך כלל עוזר לדבר על תכניות השכירה שלך איתנו. ברגע שהחלטת איזו יאכטה עדיפה, נמלים שאתה מבקש מהם לעלות על הסירה או לרדת ממנה, ואת התאריכים לשיט, אנו ננהל את התכנון עם בעל היאכטה, נכין את החוזה המתאים עבורך לחתום. זהו חוזה חוקי אשר קובע את האחריות של הבעלים לשוכרים ולהיפך. התנאים הנוגעים למוכנות היאכטה לים וההסכמים הכספיים, מפורטים כך ששני הצדדים מבינים את ההתחייבות שלהם. בדרך כלל 50% פיקדון משולם לחשבון הלקוחות שלנו על מנת להבטיח את ההזמנה עם דמי היתרה לפני ההפלגה. התנאים הם סטנדרטים לשוכרי יאכטות בכל העולם.

בחזרה לשאלה

מה כלול במחיר שכירת סירת הגולט?

מיסי נמל, הוצאות עגינה, שירותי צוות, מי הספינה, דלק, בנזין, מצעים, מגבות, הרשאות רשמיות, ביטוח יאכטה.

בחזרה לשאלה

מהם ימי יציאת ההשכרות?

יציאות הם בימי שבת וראשון במהלך העונה. תקופת שכירה מינימלית היא שבוע אחד. למרות זאת, תוכל לשכור יאכטה פרטית אפילו ליום אחד אם היאכטה זמינה בתאריך המבוקש.

בחזרה לשאלה

מי מתכנן את לוח הזמנים שלי?

ברגע שהקפטן קיבל את רשימת ההעדפות שלך, הוא ישמח להציע לוח זמנים שיתאים לתחומי העניין שלך. אבל, אתה רשאי לבצע שינויים למסלול בכל זמן, אם מזג האוויר מתאים, ובתנאי שחוזה השכירה שלך לא מופר.

בחזרה לשאלה

האם כדאי לנו לעלות לסירה או לרדת ממנה בנמל מסוים?

תוכלו לעלות או לרדת מהסירה בנמלים שונים. אבל אנחנו גובים עלות נוספת. העלות תלויה במרחק בין שני הנמלים. נא שאל על התוספות לכיוון אחד

בחזרה לשאלה

האם כדאי לנו לבקר באיים היוונים?

נוכל לעצב עבורכם לוח זמן שיכלול את אחד או יותר מהאיים היוונים להלן: סאמוס, פתמוס, לרוס, אלימנוס,, קוס, רודוס וסימי. נא שים לב שחובות הנמל היווני לא כלולות במחיר. התשלומים העלה חייבים להיות משולמים על ידי השוכר כאשר הוא נכנס לנמל היווני.

בחזרה לשאלה

התחלת השיט

כשתגיע לשדה התעופה הקרוב ליאכטה שלך, הצוות שלנו יוכל לארגן שיפגשו אותך וילוו אותך ליאכטה שלך. לפני הגעתך, הקפטן כבר קיבל את דף המידע עם השמות והגילאים הממוצעים של הקבוצה שלך, מתי, מאיפה ומאילו טיסות הגעתם, ופרטים לגבי אוכל,שתיה, דרישות תזונתיות מסוימות שאולי יש לכם, על מנת שיאכטה תהיה לגמרי מצוידת ושתוכלו להתחיל את השיט במינימום בלאגן.

בחזרה לשאלה

מה בנוגע לאוכל ושתיה על הסיפון?

הטבח על הסיפון יכין לכם ממיטב האוכל הטורקי והבינלאומי. ארוחת בוקר, מנות בשריות וצמחוניות, דגים ופירות ים אחרים, מזס טורקי ובורקס. מאפים ועוגות אחר הצהריים הם חלק מהאוכל. מספר פעמים בשבוע יהיה לכם ברבקיו. אם ישנם אורחים צמחוניים, הטבח ייקח את זה בחשבון. אם אתה צמחוני או צריך סידור מיוחד עם האוכל, אנא התייעץ בעת ההזמנה. הארוחות יוגשו בסיפון העליון באוויר הפתוח עם נוף יפה. אם אתה מעדיף לקנות אוכל ושתיה, תוכל לעשות זאת בסופרמרקט. במקרה הזה נתחיל את היום הראשון יותר מאוחר. אם תעדיף שנארגן את זה בשבילך, אנו גובים 35 אירו ליום לכל בן אדם שיכלול ארוחת בוקר, צהריים, תה,קפה וביסקוויטים אחר הצהריים וארוחת ערב. בדרך זו, לא תאבד זמן, תוכל להתחיל את הטיול שלך באופן מיידי לאחר הגעתך. נוכל לקנות משקאות עבורך ותוכל גם להביא משקאות בעצמך ונגיש לך אותם.

בחזרה לשאלה

מה המשמעות של שכירת תא?

אלטרנטיבה לשכירת סירה שלמה היא להצטרך אלינו לאחד מההפלגות הרגילות ולשכור תא אחד. תהיה לך ההזדמנות להכיר אנשים מכל העולם בזמן שתהנה מאחת החופשות המיוחדות והמרגיעות בים האגאי. שכירת תא היא דרך אידיאלית לבן אדם רווק או זוג ליהנות משיט בים האגאי או הים התיכון, אופציה הרבה יותר זולה מאשר סירת גולט שלמה. לוחות הזמנים ונמלי העליה או הירידה קבועים ולא יכולים להשתנות. זוהי חופשה נהדרת להכרת אנשים חדשים.

בחזרה לשאלה

כמה אורחים וחברי צוות נמצאים על הסיפון?

רוב התאים עם עבור 2 אנשים. בסירות הגולט אנו משתמשים ב6-8 תאים לשכירה. זאת אומרת שיש בין 12-16 אורחים על הסיפון. בשכירת תא, לא תכירו את האנשים עד שאתם איתם על הסיפון. בשכירה פרטית, מספר האנשים תלוי בקבוצה אבל אנחנו חייבים להתחשב בכמות החוקית המותרת על הסירה. צוות הגולט הוא בדרך כלל 3 אנשים. קפטן, טבח ומלח, תלוי בגודל וסוג הסירה, יכולים להיות גם מארחת, טכנאי וחברי צוות אחרים על הסיפון. כל חברי הצוות הם מוסמכים ומיומנים

בחזרה לשאלה

כמה גדולים התאים?

בדרך כלל התאים גדולים מספיק על מנת להכיל אתכם ואת המטען שלכם בנוחות.

בחזרה לשאלה

מהם מחירי שכירת תא והנחות לילדים?

מחירי שכירת תא הם עבור בן אדם לשבוע (או מיני שיט לארבעה ימים) על בסיס פנסיון מלא. טיולי שכירת תאים מיועדים לקבוצות קטנות/משפחות שלא מעוניינות לשכור יאכטה שלמה באופן פרטי. תוספות של 60% למי שלא חולק תא. הנחת ילדים היא 50% לילדים בגיל 6-12, אם התא משותף עם ההורים.

בחזרה לשאלה

כלול במחיר

מגורים בפנסיון מלא: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים – תה אחה"צ – קפה ועוגיות, ארוחת ערב. דיזל ובנזין, שירותי צוות, יומן מעבר ונהלים קשורים, מיסי שכירה ועגינה, נהלי נמל, הוצאות עגינה, שימוש בציוד על הסיפון, מצעים ומגבות אמבטיה, מי ספינה, ביטוח על היאכטה, מע"מ.

בחזרה לשאלה

לא כלול במחיר

משקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים, מים מינרלים עולים בנוסף ויכולים להירכש בבאר על הסיפון, טיולים אופציונלים ביבשה ודמי כניסה למקומות היסטוריים, הסעה משדה התעופה

בחזרה לשאלה

איך נוכל לבצע את ההזמנה והתשלום?

על מנת לבצע את ההזמנה, מקדמה (תשלום מוקדם) של 40% מהסכום הכולל ישולם בהקדם האפשרי. השאר ישולם בהגעה לסירת הגולט.

בחזרה לשאלה

האם מותר לנו להביא משקאות משלנו אם אנחנו שוכרים תא?

לא, אסור לכם להביא משקאות משלכם בתכנית שכירת תא. תצטרכו לקנות את המשקאות שלכם בבאר הסיפון.

בחזרה לשאלה

באיזו שעה הסירות עוזבות את הנמל?

מכיוון שרבים מכם מארגנים את הטיסות בעצמכם וחוששים לא להגיע בזמן, יש לנו את המידע עבור כל שוכרי התאים. היום הראשון הוא יום ההגעה עם ארוחה בערב על הסיפון, אז תוכלו להגיע לסיפון החל מאחר הצהריים ואילך. ואז, ביום למחרת לאחר ארוחת בוקר, הסירה תעזוב את הנמל. באחר הצהריים המאוחרים ביום השישי, הסירות חוזרות לנמל או עוגנות בנמל מבודד קרוב. ביום השביעי, לאחר ארוחת בוקר, תגידו להתראות לצוות. סך הכל תשהו שבעה לילות על הסירה.

בחזרה לשאלה

איפה אמצע את הסירה שהזמנתי?

אם לא הזמנת סירה מיוחדת שאנחנו גם מציעים, תקבל את המידע המדויק באיזו סירה תשהה ואיפה תוכל למצוא אותה, מספר ימים לפני שהשיט יתחיל.

בחזרה לשאלה

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]