ניהול השכרת

ניהול השכרת יאכטה

אם אתה מעוניינת להשתמש ביאכטה שברשותך ואם אתה חושב על רכישה עבורך לכמה שבועות בשנה, ולהשכיר אותה במהלך השנה דרכינו בתקופות בהן היא תהיה ריקה, תוכל להצטרף לתכנית ניהול השכרת היאכטה המקצועית שלנו.

במסגרת תוכנית ניהול השכרת היאכטה, היאכטה שלך מושכרת באמצעות עמודי אינטרנט בתמיכה רב-שפתית, קידום אינטרנטי ופרסום, מפעילי טיולים איתם אנו מקיימים שיתוף פעולה בינלאומי, המבצעים ההוגנים בהם אנו משתתפים, נציגי הלקוחות שלנו ומחלקת השיווק שלנו אשר הם מומחים בתחומם, בדרך הרווחית ביותר בשבילך, על ידי קידום היאכטה שלך בשווקים בינלאומיים, הערך שלה יעלה ואתה תרוויח הכנה נוספת בנוסף לעובדה שהוצאות היאכטה השוטפות שלך מכוסות.

איך אוכל להשכיר את היאכטה שלי דרככם?

ראשית, היאכטה שהינך מעוניין להשכיר חייבת להיות עגונה באחד הנמלים בבודרום, גוצ'ק, פאטייה או מרמריס, והיא מוכרחה להכיל לפחות שלושה תאים עם מקלחת, והיא מוכרחה לא להיות בת יותר מ-25 שנים. אם היאכטה של מתאימה לדרישות הללו, נא ספק לנו מידע כללי על היאכטה שלך על ידי מילוי הטופס למטה, על מנת להתחיל את התהליך.
על ידי יצירת קשר עמנו בהקדם האפשרי, נציג הלקוחות שלנו יעביר לך את כל הפרטים הנחוצים.

לפני הפנייה אלינו!

לפני הפנייה אלינו, נרצה לפרט על הנושאים שאולי יעניינו אותך, על ידי הסברה כללית על המערכת הכלולה בתכנית ניהול השכרת היאכטות שלנו. לעומת זאת, נשמח אם תתקשר אלינו במהלך שעות העבודה למידע נוסף.

נוכל לנתח את תכנית ניהול השכרת היאכטות שלנו תחת שלושה שמות

אלטרנטיבה מס' 1 – מרכז סוכנות

לאחר שהגענו להסכם לגבי תקופת ההשכרה, מחירים וכל הפרטים הנחוצים לגבי היאכטה שלך, "הסכם מרכז סוכנות" הדדי ייחתם לתקופה מסוימת.

עם חוזה זה, החברה שלנו תהיה אחראית לשיווק, פרסום והשכרת שירותים עבור היאכטה שלך. אתה ובן אדם נוסף/סוכנות מלבדנו לא יוכלו להשכיר את היאכטה שלך ללא התיווך או קביעת המחיר שלנו. הם או יפנו את הלקוח אלינו או שיעבירו המידע לגבי הזמינות או המחיר, כולל העמלה ללקוח עבור דרישות שכירה אפשריות.

צוות יאכטה קיים ימשיך את עבודתו במערכת, אבל אם החברה שלנו תגלה שחלק מהצוות הקיים לא מספק את הרצון מבחינת תקשורת עם הלקוח או ניסיון, הצוות יוחלף בתיאום עם בעל היאכטה.

ההוצאות שיובאו במהלך תקופת ההשכרה יחולקו כמו שצוין בחוזה ואף אחד מהצדדים לא יקיים תשלום נוסף מלבד מה שהוא אחראי עליו.

בשיטה הזו, החברה שלנו אחראית לשלם את המחירים המוסכמים עם בעל היאכטה, ללא כל ניכויים וכמחיר נטו, עבור כל הזמנה. אחוז מסוים מהתשלום, ישולם לבעל היאכטה בזמן ההזמנה, והשאר ישולם בסוף הטיול לכל המאוחר.

השיטה הזו היא שיטת "ניהול השכרת היאכטה" הרווחית ביותר, עם סיכויי המכירה הכי גבוהים שאפשר, מכיוון שהסוכנויות, מלבד לסוכנות המרכזית גם כן יכולות למכור עם בעל היאכטה, בלקיחת סיכון מינימלי.


אלטרנטיבה מס' 2 – שיטת שאלה-מכירה

 

בגירסה הזו של תכנית ניהול השכרת היאכטה, בעל היאכטה לא מפקיד את היאכטה לאף סוכנות או בן אדם על מנת לקיים איזשהו חוזה.
בשיטה זו, המחירים נקבעים בתחילת שנת ההזמנות. מעקב אחר זמינות ותפיסות היאכטה היא באחריות בעל היאכטה.

אם אחד הלקוחות שלנו מחפש יאכטה עם המאפיינים של היאכטה שלך, לאור המידע שניתן על ידך לגבי הזמינות, אנו ניתן את המידע ההכרחי ללקוחות שלנו וננסה לשכור את היאכטה שלך. בשיטה זו, אין שום הבטחת שכירות. למרות זאת, נבקש להדגיש שצוות המכירות המקצועי שלנו ינסה לעשות את המאמץ הטוב ביותר על מנת להשיג את מקסימום הקהל עבור היאכטה שלך.


אלטרנטיבה מס' 3 – שכירה לתווך ארוך

החברה שלנו יכולה להשכיר את היאכטה שלך לגמרי, מלבד התאריכים שבהם תשתמש בה לצורך החופשה שלך. בשיטה זו, מכיוון שתקבל את שכר ההשכרה השנתי שלך בכל מקרה, הסיכון של האם היאכטה מושכרת או לא, לא ישפיע עליך.
ההוצאות המובאות על בעל היאכטה באלטרנטיבות האחרות, כגון צוות היאכטה, דלק, מחירי נמל וכו' הופכים להיות האחריות שלנו לגמרי בשיטה זו. למרות זאת, הצד השלילי היחיד בשיטה זו, היא האפשרות שהרווחים/המחירים יהיו יותר נמוכים בהשוואה לשיטות האחרות.

לפרטים נוספים, נא צרו עמנו קשר

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]