מרמריס

מרמריס

שכירת סירות גולט והפלגות ממרמריס

מרמריס היא עיר נמל ואתר נופש תיירותי בחוף הים התיכון, הנמצא בדרום מערב טורקיה במחוז מוגלא.

מרמריס היא פינה חלומית שבה תוכל לראות את כל הרמות וההרמוניות של ירוק וכחול במהלך 12 חודשי השנה.

שפע המפרצים ברצועת החוף הארוכה, העובדה שזהו נמל טבעי, ערים עתיקות, אטרקציות טבעיות, מתקני הפלגה כחולה, מרינה עבור 800 סירות ומתקני ספורט-מים הם התכונות המיוחדות שהופכות את מרמריס לגן עדן לתיירים.

בעקבות האקלים הים התיכוני, אפשר ליהנות משחיה בים, אפילו בחורף. עצי אורן עבים וגבוהים מקיפים אותה, עצי דולב גדולי עלים ועצי גונלוק שהם ייחודיים אך ורק למוגלא ולא בשום מקום אחר בעולם, הם תמצית המרקם הירוק של מרמריס.

יש לך בחירה של לוחות זמנים עבור חופשת השיט שלך – מזרח דרך אקיניק והדלתא הדליאנית אל תוך המפרץ היפה של פאטייה, גן עדן לאנשי יאכטות עם אתרי עגינה רבים, מערות ואיים, או מערב דרך בוזבורון, פעם מרכז דיג של דגי ספוג בים האגאי, אל תוך המפרץ הנופי של דאטקה.

אחד מאתרי הנופש הכי אלגנטיים ליאכטות. מקום לפגוש את היאכטות הכי יפות. ים כחול עז, הרים ועצי אורן מציירים את הנוף. בחירות רבות של חנויות, בתי קפה ומסעדות יכולות להימצא לאורך הרחובות הצרים של העיר.

איך להגיע למרמריס

שדה התעופה של דלמאן (DLM) הוא שדה התעופה הכי קרוב למרמריס, בערך 90 ק"מ ממנה ומקבל גם טיסות פנימיות בתוך טורקיה וגם טיסות בינלאומיות וכל רחבי אירופה. אוטובוס-שאטל מארגן לעתים תכופות את המעבר בין דלמאן למרמריס, מלבד נוסעים שחוקרים את רצועת החוף האגאית של אנטוליה ברכב, השילוב הזה של אוויר ואוטובוס הוא הדרך המעשית היחידה להגיע למרמריס עבור רוב המטיילים.

טיסות שכר לשדה התעופה של דלמאן עוזבות לעתים תכופות משדות תעופה גדולים בעולם בין אפריל/מאי ואוקטובר/נובמבר ופחות תכופות בין אמצע נובמבר ואפריל.

בנוסף, הרבה חברות תעופה מבצעות טיסות ישירות לאיסטנבול, איזמיר ואנטליה, וחברות מקומיות מבצעות טיסות סדירות ל- ומדלמאן. הטיסה מאיסטנבול לדלמאן אורכת כשעה.

בהגעה מהאיים היווניים, יש מעבורות המופעלות על ידי חברות מעבורות עם טיולים יומיים רודוס ומרמריס במשך הקיץ. אותו ארגון מפעיל גם רחפת כל יום במשך חודשי הקיץ.

עבור המבקרים המגיעים למרמריס ברכב, המרחקים מהערים והעיירות מסביב הוא להלן:

שדה התעופה של דלמאן: 90 ק"מ
שדה התעופה של בודרום: 130 ק"מ
שדה התעופה של איזמיר: 245 ק"מ
גוצ'ק: 95 ק"מ
פאטייה: 125 ק"מ
אנטליה: 330 ק"מ

מהי העונה הטובה ביותר?

בין סוף יולי ותחילת ספטמבר. טורקיה עמוסה במיוחד עם שיא הקיץ, המביא אלפים לאזורי החוף. ימי יולי ואוגוסט ארוכים וחמים והלילות חמימים. יוני, תחילת יולי וכל ספטמבר מציעים שילוב עדיף, עם ימים חמימים ולילות קרירים. המים בספטמבר יכולים להיות חמימים במיוחד במקומות מסוימים. חודשי מאי ואוקטובר מציעים תנאי שיט מצוינת והזדמנות לצאת לטרקינג או דיג.

אקלים

למרמריס יש אקלים ים תיכוני המאופיין בקיץ חם ולח וחורף קריר וגשום. ממטרים וגשם מאד לא סבירים בין מאי לאוקטובר. הקיצים חמים ולחים והטמפרטורה יכולה להגיע עד ל40 מעלות צלזיוס לעתים בזמן חמסינים ביולי ואוגוסט. אוקטובר עדיין חמים ובהיר, למרות שיש מעט ממטרי גשם, והרבה תיירים מעדיפים לבקר בתחילת הסתיו, בייחוד בספטמבר, בגלל שהטמפרטורות לא כל כך חמות.

מידע על מרמריס

מרמריס היתה פעם כפר דייגים ישנוני עם נמל מצוין, ומחוץ לעונה, עדיין יש לה את האווירה הזו. בזמן חודשי הקיץ, היא הופכת להיות אתר נופש אירופאי חשוב, ומתנפחת לאוכלוסיה הכוללת לפחות 200,000 איש. זהו אתר פופולרי במיוחד לחבילות טיול אירופאיות. ממוקמת באזור הדרום מערבי של אנטוליה, מרמריס נמצאת 559 מיילים דרומית לאיסטנבול.

העיר מרמריס נמצאת במקום המפגש בין הים האגאי והים התיכון, בנמל הטבעי הגדול בעולם, מוקף בגבעות חבושות אורנים.

נמצאת בדרום מערב טורקיה, במחוז מוגלא, מרמריס היא אחת מאתרי הנופש הגדולים בטורקיה. צפונית לה נמצא מפרץ גוקובה, בדרום הים התיכון. במערב נמצא חצי האי דאטקה ובמזרח אגם קויצ'גיז. מרמריס מוקפת בכחול וירוק כל השנה. הגבהות יורדות אל הים והמפרצים היפהפיים הופכים את מרמריס למאד מיוחדת.

מונחת על רקע הגבעות לבושות האורנים, מרמריס היא אתר נופש המשלב יופי טבעי עם התלהבות מדהימה לחיים. מוכרת עבור חיי הלילה המפוארים בכל החוף הדרומי, אתר הנופש המפותח הזה מציע את הטוב מכל העולמות, חיי הלילה הלא נגמרים, ומספר רק של מועדונים ובארים המתפרסים לאורך החוף מהמרינות האלגנטיות ועד לפיתולי אקמלר- אתר נופש קטן יותר בקרבה. מצד שני, האזור הכפרי המקיף מציע את התרבות הטובה ביותר, בכלל ההמשך של כבישים נופיים וכפרים סימפטיים, אשר מובילים לעתיקות קדומות וחופים בתוליים. מושלם לכל קבוצות הגיל, מרמריס היא אחת מאתרי הנופש פופולרים ביותר בטורקיה. ברגע שביקרת, תבין למה.

ההיסטוריה של מרמריס

לא ידוע מתי מרמריס נוסדה, אבל מרמריס היתה ידוע בתור פסיקוס והיתה חלק מהאימפריה הקארית במאה השישי לפני הספירה, כאשר השלטון הוחלף בלידיאנים. פלישה נוספת על ידי הלידיאנים בשנת 334 לפני הספירה, הובילה לחלוקת האימפריה הרומית של אלכנסדר הגדול.

לפי ההיסטוריון הרודוטוס, הקארים התיישבו במה שעכשיו הוא מחוז מוגלא, לאחר שבאו מכריתים. הם גם השתלטו על העיר פיסקוס עם הנמל הטבעי הגדול שלה, והשתמשו בו כבסיס צבאי במאבקיהם נגד הפניצים ברודוס ואיים אגאים אחרים. התרבות הקארית נכנסה לתקופה חשוכה לאחר 300 אחרי הספירה, תחת שלטון המצרים, אדטריאנים, יוניאנים וקוריאנים באופן רצוף. הדוריאנים הפכו את המחוז הקארי ל9 ערי מושבות, הכוללים את הליקרנסוס וקנידוס, אשר הפכו למקום מסחר אקטיבי לאנטוליה והובילו לעליה בעבודות הים וסחר ימי.

בשנת 138 לפני הספירה, אטאלוס השלישי, מלך ברגמה אשר קודמיו שלטו בקאריה במשך 90 שנים, ויתר על פיסקוס לרומא והעיר נשלטה מרודוס על ידי גנרלים רומאים. העיר הפכה לחלק מאימפריה העותמנית ב1425, והטירה נבנתה ב1521 אחרי הספירה, לשימוש בתקיפה מתוכננת על רודוס. הסולטן העותמני בזמנו, קנוני סולטן סולימאן, שינה את שם העיר של מימרס, שהפכה להיות מרמריס לפי ההיסטוריון אוליג'ה סלבי.

שמועה מקומית טוענת שהסיבה לשינוי שם העיר מימרס היה שסולימן, בחזרתו ממסע ברודוס, לא אהב את הטירה וקר "מימאר אס!" שאומר "תלו את הארכיטקט!". לרוע המזל, אין עדות לתמוך בסיפור המבדר הזה
 


מרמריס מרמריס מרמריס מרמריס מרמריס מרמריס מרמריס מרמריס

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]