קניית יאכטה

רכישת יאכטת גולט

בניגוד לאמונה הרווחת, רכישת יאכטה היא לא תהליך קשה כל כך, ולא דורשת הרבה תהליכים, כמובן, אם תקבל את תמיכת חברה שמתמחה בנושא, כמו החברה שלנו. נרצה לומר שנשמח לסייע לך עבור המכירה של יאכטות חדשות ויד שניה.

יאכטות מעץ מיוצרות בטורקיה כיום ומיוצאות לכל העולם. אם תרצה, תוכל לעזוב את היאכטה שקנית בערי נמל מפורסמות כמו בודרום, מרמריס פאטייה, גוצ'ק ותוכל לבקר בהם מתי שתחפוץ, או להשתמש בהם באופן מסחרי על ידי השכרתם תחת הניהול שלנו.

על מנת לקחת את הצעד הראשון לעבר הפיכה לבעלים של יאכטה חדשה, תוכל להסתכל במדור היאכטות למכירה באתר האינטרנט שלנו, או על ידי נתינת הפרטים ואת התקציב שלך. תוכל לבקש מאיתנו להמליץ לך יאכטה למכירה שהיא המתאימה ביותר עבור הצרכים שלך.

החברה שלנו תעזור לך בנוסף לעשות את הבחירה הכי משתלמת כלכלית, ואת ההעסקה של צוות הספינה והציוד כמו עץ, צבע, אביזרי מתכת, אביזרים מכאניים, ציוד שיט, שיפוצים, אחזקת חורף עבור היאכטה אם אתה מתכוון לרכוש או שכבר רכשת.

נהלים רשמיים ועמלה

אם אתה מתכוון לקנות יאכטה חדשה או יד שניה, החברה שלנו לא מבקשת עמלה ממך.

זוהי חובת החברה שלנו לנהל את כל הניירת, נהלים רשמיים ומו"מ עם בעל היאכטה הנחוצים במהלך תהליך מכירת היאכטה.

לאחר שמצאת יאכטה אשר מתאימה לדרישותיך והגעת להסכמה על המחיר, על מנת להתחיל את תהליך המכירה, יש לשלם פקדון בשיעור שנקבע. לאחר השלמת הליכי המכירה הנוטריוניים, שאר התשלום יועבר לחשבון הבנק של בעל היאכטה
.

לאחר השלמת תהליך המכירה, בהתאם להחלטה אשר ניתנה על ידך, אם היאכטה הולכת להישאר בטורקיה, נוכל לבצע ולארגן את כל ההליכים האחרים. במידה ותרצה לקחת את היאכטה שלך למדינה אחרת, נבקש שתדע שנוכל לעזור לך עם ההעברה.

נאמנות ואיכות

עם היתרונות שיש לנו כתוצאה מהיותנו בתחום במשך שנים רבות והיכרותנו עם כל פרטי היאכטות באופן מעמיק, ישנה אפשרות לרכוש את האלטרנטיבות הכי טובות ליאכטות במחיר הטוב ביותר בחברה שלנו.

תוכלו גם להסתכל על יאכטות למכירה אשר מפורסמות באתר האינטרנט שלנו או תוכלו ליצור איתנו קשר עבור דרישות אחרות

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]