גוצ'ק

גוצ'ק

שכירת גולט ושיט מגוצ'ק

גוצ'ק היא נמל הטבעי השוכב בראש מפרץ פאטייה על חוף הטורקיז של טורקיה, רק 22 ק"מ משדה התעופה הבינלאומי של דלמאן. מוגן על ידי הגבעות מיוערות של הרי הטאורוס, היא צופה על מספר איים ומפרצונים מוגנים של המפרץ היפה הזה.

אין מחיר להתרחקות מההמון, לבד עם המחשבות שלך, מתקשר עם הטבע, מבלה עם חברים, גלים ורוח כשאתה שט במפרצי גוצ'ק.

מפרצי גוצ'ק, הנמצאים בתוך המפרץ של פאטייה, יוצרים עבודת תחרה טבעית עם יופי שונה אבל מצורף להרמונית הטבע. אין עוד מקום בעולם מלבד המפרצים של גוצ'ק, שבו תוכל לראות כל כך הרבה גוונים של כחול וירוק.

מפרץ גוצ'ק מוביל את הדרך עם הסביבה הטבעית המושלמת ומאות מפרצים קטנים ואיים. תוכל לבלות את כל הקיץ באחד מהמפרצים הרבים בגוצ'ק ולעגון בנקודה אחרת כל יום. לגוצ'ק ארבע מרינות שונות עם קיבולת כוללת של 850 יאכטות. בנוסף לזה, ממוצע של 2000-2500 יאכטות יכולות להימצא שטות בין גוצ'ק לאחד מרבי המפרצים והאיים , ביום קיץ רגיל.

קל להגיע לגוצ'ק וכשתגיע לכאן, תוכל להיות חופשי מכל הלחצים המודרנים של חיי היום-יום. מסעות על מי הטורקיז מבטיחות שתחקור את יצירת הטבע שלא יכולה להיראות בשום מקום אחר בעולם. טבע מושלם והרמוניה שלווה, גוצ'ק.

גוצ'ק של היום היא כפר נעים הממוקם במחוז מוגלא של אזור פאטייה, בחוף הדרום מערבי של טורקיה. היה זה כפר קטן ושלו עד תחילת 1980 כשהתיירים התחילו לגלות את יופייה של טורקיה. בשנים האחרונות, גוצ'ק התפחתה מהר ככל שאוכלוסייתה גדלה באזור.

לגוצ'ק אטרקציות רבות למבקרים המגיעים מהים: מפרצים רבים, כל אחד יותר יפה מהשני ומפוזרים באיים ציוריים ליד מי טורקיז, מחברים את הכל ליצור נוף מזמין. הבחירה המצוינת של מפרץ גוצ'ק לעגינה בטוחה לסיור, הופכת את גוצ'ק לעצירה פופולרית לכלי מסע העוברים בים התיכון. מגורים ימיים ומקומיים כוללים 6 מרינות שונות שיוכלו לענות לצרכיכם וכמעט כל יאכטה.

גוצ'ק היא שער כניסה נפלא לקו החוף הדרומי של הים האגאי והים התיכון. זוהי נקודת התחלה אידיאלית להרבה יעדים מצוינים במבחר מסלולים. עם חופים ירוקים מושלמים, מפרצי גן עדן ומי טורקיז, המוניטין של גוצ'ק התפרס בכל רחבי העולם ועונת החופש הארוכה שמתחילה בתחילת אפריל וממשיכה עד לנובמבר, מספקת מספיק הזדמנויות לביקור לחופשה.

יערות אורן ירוקים מקיפים את גוצ'ק, מלבד לעבר הדרום, לכיוון הים. היא מציעה מגוון בחירות לרצות את צרכי החופשה בסביבה טבעית מושלמת. הסוכנות להגנה על הסביבה, משרד הסביבה והיעור, וארגון הגנת הסביבה הימית הטורקי התחילו תכנית ניהול ים למחוז גוצ'ק בשביל יאכטות עוגנות ואסור לעגון את היאכטה שלך ליד העצים. מפות עם יתדות עגינה , נשלחות ליאכטות מבקרות על ידי אוניות שאיבה. תחת פיקוח של חוק היערנות מס' 6381, אתה נתון לקנס אם תעגון את היאכטה שלך ליד העצים.

איך להגיע לגוצ'ק

המרחק בין גוצ'ק לשדה התעופה הבינלאומי של דלמאן, הוקטן ל22 ק"מ.

טיסות שכר לשדה התעופה דלמאן, עוזבות באופן תכוף משדות תעופה ראשיים בעולם בין אפריל/מאי ואוקטובר/נובמבר ופחות תכופות בין אמצע נובמבר ואפריל.

בנוסף, ישנן חברות תעופה רבות המציעות טיסות ישירות לאיסטנבול, איזמיר ואנטליה, וחברות תעופה מקומיות עם טיסות סדירות ל- ומ- דלמאן. הטיסה מדלמאן לבודרום אורכת כשעה.

שירותי מעבורת קיימים במשך כל ימות השנה ממרמריס לרודוס ושירות מעבורת בלעדי לקיץ בין פאטייה לרודוס.

עבור המבקרים המגיעים לגוצ'ק ברכב, המרחק מהערים והעיירות מסביב הוא להלן:

שדה התעופה דלמאן: 22 ק"מ
שדה התעופה בודרום: 170 ק"מ
שדה התעופה איזמיר: 280 ק"מ
פאטייה: 28 ק"מ
מרמריס: 103 ק"מ
אנטליה: 210 ק"מ

מהי העונה הטובה ביותר?

עונת הקיץ מתחילה במאי וממשיכה עד סוף אוקטובר בעיר הים תיכונית הטיפוסית הזו. הקיץ מאד חם. חודשי מרץ ואפריל הם החודשים להתבונן בטבע המתעורר לאביב. עונת האקו-תיירות מתחילה בחודשים האלו. הטמפרטורה לא נמוכה מ10 מעלות צלזיוס בחורף, ומגיעה לכמעט 40 מעלות צלזיוס בקיץ. שחייה בים נוחה במשך לפחות תשעה חודשים במשך השנה.

ימי יולי ואוגוסט ארוכים וחמים והלילות חמימים. יוני, תחילת יולי וכל חודש ספטמבר מציעים שילוב עדיף, עם ימים חמימים ולילות קרירים. בספטמבר המים יכולים להיות חמימים במיוחד במקומות מסוימים. חודשי מאי ואוקטובר מציעים תנאי שיט מצוינים והזדמנות לעשות טרקינג או דיג.

אקלים

הטמפרטורה הממוצעות היא 30-36° בקיץ, 3-10° בחורף. מקסימום של 52° צלזיוס התרחש ב27 ביוני 2007. מינימום של -4° צלזיוס התרחש ב9 בפברואר 1976. במהלך 40 השנים האחרונות, ירד שלג פעם אחת ב19 בדצמבר 1992 והגיע לעובי של 3-4 סנטימטרים.

מידע על גוצ'ק

כאשר תגיע למרכז, תראה רחוב ארוך הנקרא רחוב טורגוט אוזל אשיר מציע הרבה עודפי אנטיקות ושטיחים מודרנים וטקסטילים, חנויות מתנות, מסעדות ועוד,. אפשר למצוא את כל מה שאתה צריך ברחוב הזה.

הסופרמרקטים המפורסמים תנסס, מיגרוס ובים – בעלי סניפים בעיר גוצ'ק, בנוסף להרבה מכולות שבהם תוכל למצוא את כל מה שתצרך עבור אספקה ליאכטה או להכין לעצמך לאכול.

בזמן שאתה הולך לאורך הרחוב הראשי בחזית הים, תראה מסעדות חכמות, פשוטות, שקטות, מסעדות דגים, בתי קפה ופאבים, כולם מנגנים מוסיקה בינלאומית וטורקית מצוינת. לעומת זאת, תוכל ללכת קצת יותר פנימה לעיר ולראות מסעדות ובארים המתחבאים בגינות ירוקות נהדרות, מוקפות בפרחים צבעוניים. תוכל למצוא את האווירה מסחררת עם ארומת הפרחים, הקוקטייל שלך, ורמות חמצן גבוהות במיוחד שאנחנו יודעים שאת לא נושם בדרך כלל.

תוכל למצוא בקלות מסעדה טובה עם אוכל מקומי או בינלאומי לארוחת בוקר, צהריים או ערב.

גוצ'ק מארחת בעיקר אנשי יאכטות, ולכן יש מעט מאד חיי לילה בעיר, מלבד אחד או שניים בארים של מוסיקה/ריקוד. מכיוון שהמלחים מתעוררים בדרך כלל מוקדם, שטים במשך היום והולכים לישון מוקדם, הזמן הכי פעיל של העיר הוא בין 19:00 ל22:00. במשך הזמן הזה הרבה בארים ומסעדות מפוצצים בלקוחות. כרגיל בעיירות לאורך הים, יש טיילת מענגת אשר לאורכה תוכל לראות ולהיראות.

היסטוריה של גוצ'ק

גוצ'ק היא אחת מההתיישבויות הליסיאניות העתיקות אשר נמצאו בין אלו של פאטייה וקאונוס. לצערנו, יש רק עתיקות מועטות שנשארו מקלמיץ' העתיקה. אזור ההתיישבות העיקרי לא ידוע, ולכן אין יותר חפירות על מנת לחפש יותר עמוק. גוצ'ק עדיין שומרת על סודותיה, כפי שסופרים היסטוריים לא גילו את נכסי האזור וההיסטוריה בפרטים. דוגמאות לקברי הסלעים, אנדרטאות ומרחצאות יכולים להימצא במפרצים לאורך הכביש הראשי לפאטייה. יש גם קצת עתיקות באיי טרסאנה השייכים גם להיסטוריה עתיקה והאחרונה. אפשר בהחלט לדמיין איך אגדות דאידלוס ואיקרוס הם אמיתיות עם האזור הגיאוגרפי נבדק.

המיקום של הערים הקדומות קאריה, ליסאי ולידאי יכול להימצא בחצי האי קאפידאג שאליו אפשר להגיע בסירה. טיולי סירות למקומות האלה פועל באופן סדיר ולמרות שלאזור אין חפירות מלאות, חפצים מסוימים נמצאו לאחרונה מההתיישבויות האלו


גוצ'ק גוצ'ק גוצ'ק גוצ'ק גוצ'ק גוצ'ק גוצ'ק גוצ'ק

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]