גולט טורקיות

גולט טורקית

סירת הגולט הטורקית המסורתית היא כלי שיט הבנוי בעבודת יד מעץ על ידי אנשי מלאכה מיומנים. הן גם ידועות כסירות מנוע. סירות גולט הן נוחות במיוחד ואידיאליות למסעות ארוכים בים, וגם כטיולים ליד החוף.

המקור של סירות הגולט יכול להימצא באזור בודרום בטורקיה אבל הגדילה בביקוש בשוק הוביל לבנייה המתחילה שלהם בבוזבורון, מרמריס, פאטייה ואיסטנבול. איכות גבוהה ועץ קשיח כטיק, מאון ואירוקו המשומשים בעיקר לבנות סירות גולט חסונות ויפות.

סוגי גולט

גולט: הסוג הכי פופולרי של יאכטה מסורתית עבור "הפלגה כחולה" היא הגולט. זוהי יאכטת הפלגה עם אזור ירכתיים גדול ועגול אשר מתאים לאכילה ושהיה נוחה. בדרך כלל יש להם מנורים, או מפרשיות עם שניים או שלושה קדם-מפרשים. האורך שלהם משתנה בין 15 ל55 מטרים ויש בהן מגורים ל6-24 אנשים ב2-12 תאים עם שירותים ומקלחות נפרדים.

אינקיק (מנור): יש לה ירכתיים מורמים ומרובעים אשר מאפשרים שטח לתאים נוספים למטה, בהשוואה לגולט. יכול להיות תא ראשי גדול בירכתיים. הם מכילים 6-24 אנשים ב3-12 תאים זוגיים עם שירותים ומקלחות נפרדים. הם בדרך כלל עם מנורים ונמדדים לאורך מטרים15-50.


טירהנדיל: היא הסוג הכי ישן של סירות עץ ישנות עם ירכתיים חדים אשר מתאימים הכי טוב לשיט במים האגאים. במקור לרובם היו מפרשי לאטין, עכשיו המפרשים משתנים מסלופ לקאטר לגאף. הם בדרך כלל נמדדים לאורך 11-39 מטרים ומכילים 6-16 אנשים ב3-8 עם מיטות כפולות ושירותים ומקלחת נפרדים.

סוגי שכירות גולט

שכירת יאכטות גולט: שכור יאכטת גולט על מנת ליהנות חופשה פרטית מפוארת בים עם המשפחה וחבריך הקרובים. אם אתה בוחר לשכור יאכטת גולט מסורתית, סטנדרטית או מפוארת או אקסטרה מפוארת, בהתאמה לתקציב שלך, תוכל לצפות לחווית חופשה בלתי נשכחת שתשאיר אותך רוצה לחזור שוב!

שכירת תאים: לא יכול לשכור את כל סירת הגולט לעצמך? אל תדאג! תוכל עדיין לנצל את המיטב מהחופשה שלך על ידי שכירת תא ולחלוק את חווית השיט יפה עם המשפחה או חברים ולהרחיב את מעגל החברים שלך ולהכיר חברים חדשים על הסיפון.

אמצעים על סירת גולט

עיצוב סירות הגולט הטורקיות המסורתיות התפתח במשך התקופות והגולט של ימינו היא סירת שיט כחולה, נוחה וקטיפתית המשתנה מ11 עד ל55 מטרים (36-180 רגל) באורך. אורך הגולט פרופורציונאלי לקיבולת הנוסעים שלה. סירות הגולט מרוהטות בטוב טעם וסטייל על מנת להציע מקסימום נוחות ואמצעים לנוסעים על הסיפון. כל תא סטנדרטי בגולט מכיל אשנבים, ארון, מראה, מערכת מיזוג אויר, שירותים ומקלחת בחדר. תאים ראשיים מרוהטים יפה בסט ספות, שידה, שולחן עבודה וג'קוזי או מקלחת עם הידרו-מסאג' לפנק את הנוסעים על הסיפון. יש תאים נפרדים לנוסעים לצוות.

אזור הסיפון הוא מרווח במיוחד והוא מושלם על ידי ציוד השיט הטוב ביותר, מיטות שמש וכריות, על מנת שהנוסעים יוכלו ליהנות מחופשה מענגת בים. אם האורחים רוצים להתחמם בשמש או ליהנות מגלישה מחדירת אדרנלין בים, יש כל מיני סידורים אפשריים בשכירה שיכולים להועיל להם ולבלות את זמנם. נוסעים יכולים גם להירגע בסיפון האחורי הגדול שהוא מרוהט עם ספה מסורתית נוחה, או ליהנות מסעודה בסלון המרווח באזור האוכל, או פשוט לשבת וליהנות במטבח הסירה היפה והמצויד לגמרי.

בטיחות על סירת גולט

בטיחות ונוחות הנוסעים היא העדיפות הראשונה על סירות הגולט. כל סירת גולט שופעת אחסון של מים טריים ודלק. בנוסף, יש רדיו VHF, טלפוני לווין, ציוד ניווט מלא וציוד בטיחות כמו סירת הצלה, חליפות הצלה ומטפים, בנוסף לטלוויזיה ונגן דיוידי, מקרר, מכונת קרח, מקפיא, מטבח מצויד במלואו וסירת ג'וקר שתעזור לכם לרתום על משבר ותאפשר לכם ליהנות מהחופה בים במלואה.

צוות הגולט

בכל סירת גולט יש קפטן טורקי מנוסה ובעל ידע, שף ועוזר סיפון שיארח אותך וידאג לסירה. הם יציעו את מקומות העגינה הטובים ביותר, יסובבו את ההגה, ירימו מפרשים יורידו את העוגן, ישיטו את גלשן הרוח, ינקו את הסירה, יספקו מצרכים, יבשלו ויגישו עימות ואפילו יבדרו אתכם על הסיפון.

אנו מעסיקים את הצוות הכי מיומן ומנוסה ויש לנו מאגר נרחב של חברי צוות מוכנים לעבוד, רבים מהם שטו איתנו בעבר. הצוות שלנו הוא ברובו טורקי ויש להם ידע נרחב בנושא שטחי הפלגות והחיים המקומיים אבל, לפחות חבר צוות אחד מדבר שפה שניה באופן שוטף.

הקפטן שלכן יבטיח שההפלגה שטה בקצב טוב. זמני עזיבה ואוכל מוחלטים על הסיפון, תלוי בהרכב הקבוצה, היום בשבוע ותנאי מזה האוויר. בזמן שלקפטן יש את האחריות להבטיח שהכל על כלי השיט בטוח, אורחים יכולים לשנות את לוח הזמנים מתי שנדרש.

הצוות שלנו אחראי ביותר וחברותי מאד. הנוסעים יכולים לנתב את פניותיהם ואת חששותיהם לקפטן, שיתייחס אליהם מיד. (למעשה, בתמורה להזמנה לארוחת ערב או קפה, תוכל לבקש ממנו ללמד אותך איך לנווט את היאכטה או לעשות עבודות סירה מעניינות!)

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]