מציאת גולט
חיפוש מידע
טווח מחירים    
מספר חדרים אורך בנוי/בשיפוץ
שכירת גולט בטורקיה

שכירת סירת גולט לטורקיה והאיים היווניים

שכירת גולט היא מעשה שכירת יאכטת גולט ושיט ליעדי חוף ואיים שונים. זאת בדרך כלל פעילות של חופשה, אבל זאת גם יכולה להיות פעילות תאגידית.

בכל סירת גולט יש צוות מנוסה ומלומד: קפטן,טבח ונער סיפון שיארח אתכם וישגיח על הסירה. למרות זאת, זאת יכולה להיות סירת גולט באורך 16 מטרים עם קפטן וטבח, ועד 50 מטרים עם צוות של שמונה או יותר אנשי צוות, הכוללים נערי סיפון, דיילות, מהנדסים, חובלים ועוד,.

הם יוכלו להציע לכם את מקומות העגינה הטובים ביותר, ינווטו את הסירה, ירימו מפרשים, יורידו את העוגן, יציידו את גלשן הרוח, ינקו את הסירה, יספקו אותה, יבשלו ויגישו ארוחות וימצאו זמן לבדר אתכם. לצוות יש מגורים נפרדים ולפחות אחד מהם מדבר שפה שניה. נא בדקו את העמודים "מה זה סירת גולט" ואת "החיים על סירות גולט" עבור מידע מפורט בנושא חופשות בסירות גולט.

איך לשכור סירת גולט

לחופשת פאר פרטית בים, תוכל לשכור יאכטת גולט על מנת לחלוק את החוויה הנהדרת הזו עם חבריך ומשפחתך. באם תבחר לשכור פאר אקסטרה, פאר סטנדרטי, או גולט בתקציב. הנוחיות שלך היא מה שחשוב לנו אז שב ותירגע, תן לצוות המנוסה שלנו לעשות את הטיול שלך הכי מהנה עבורך. רק תזכור שכל זה מתוכנן עבור הרוגע, הנוחיות ומלוא הכיף שאי פעם תוכל לחוות.

סקור את אתר האינטרנט שלנו למבחר גדול של יאכטות גולט. השתמש בכלי יצירת הקשר עמנו וטפסי הבירור, פרט את בקשתך, העדפותיך או שאלותיך. הצוות המנוסה שלנו יעזור לך בלמצוא את הגולט הכי טובה ויהפוך את השיט שלך לשיט הכי מהנה עבורך. תהנה מתהליך הזמנה קל ותרגיש נוחות ללא עלויות חבויות והחזר כספי מובטח.

בחירת לוח זמנים

חלק מלקוחותינו כבר יודעים כל מיני דברים לגבי יעדים פופולרים ולוחות זמנים, אבל אתר האינטרנט שלנו מכיל יעדים מפורטים ומידע על לוחות זמנים. תוכל לבקר בעמודי טורקיה ויוון למידע נוסף על עזיבות והגעות לנמלים, עמוד לוחות זמנים מפורטים עבור מסלולי השיט הכי נבחרים. שוכרים בפעם הראשונה או מתלבטים, נא שאלו ישירות את הצוות המנוסה שלנו והם יעזרו לכם במציאת מסלול השיט הכי טוב לחופשה שלכם.

ההתחייבות שלנו

אנחנו סוכנות שירותי יאכטות מוכרת בים האגאי וביום התיכון עם שנים של נסיון. אנחנו תמיד כאן על מנת לשרת עם חברי צוות מקצועיים והאנרגיה הרגילה שלנו.

המשימה שלנו מתחילה עם הקשר הראשון שלך איתנו וממשיכה עד שאתה חוזר הביתה עם זיכרונות שמחים. אנו עושים הכל כדי לעשות אותך שמח ונינוח במהלך החופשה שלך. הכל מוצג באופן חוקי על נייר והזכויות שלך מוגנות תחת החוק.

תוכל למצוא את כל המידע בנושא תנאי השכרה, מדיניות ביטולים, הסכמי השכרה ועוד באתר האינטרנט שלנו. נא אל תהסס ליצור איתנו קשר עבור כל מידע נוסף.

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]