הפלגה כחולה בטורקיה

הפלגה כחולה בטורקיה

להיות על ההפלגה הכחולה המפורסמת בעולם יכול להיות מקום המפלט המושלם והיפה ביותר שאתה יכול לחוות בטורקיה. אנו מזמינים אותך על סיפון יאכטת גולט – ההפלגה הכחולה שלנו, לפרום את היופי והשפע שמציע הים האגאי התכול. אם חשבת שהמסע שלך הוא רק שייט על מים זכים, תן לאתרים ההיסטוריים המדהימים הממוקמים בים האגאי ומגוון רחב של אטרקציות אחרות להדהים אותך. המסע הכחול שלנו לוקח אותך לאורך לחוף הטורקיז ופלאי טבע אחרים במהלך המסע שלכם.

למבקר נלהב וחד ההבחנה, יש כמה סיבות ליציאה להפלגה כחולה. שחייה בחופים שונים, שיזוף על הסיפון והנאה מארוחות טעימות הם רק כמה מהן. ההפלגה הכחולה משקיעה מעבר לבסיס ומציעה לך חווית שייט מעולה. עם הים הכחול כמו השמים, השמש הזורחת 176 ימים בשנה והיסטוריה שתחילתה בשנת 8,000 לפני הספירה. צא למסע שלא רק ינעים את חושיך, אלא גם ייקח אותך למסע רוחני.

עם הפלגה כחולה, אתה יכול לראות מספר אתרים בדרך, כל אחד הוא מקור עשיר יותר של כיף וידע. הטיול הזה מנותב על ה"דרך הכחולה" – שבעקבותיה דייגים, אנשי משא ימי וסוחרים בשנים הביגוניות – נפרשים בשטח גדול של בערך 350 מיילים ימיים בין קושאדסי בים האגאי ואנטליה בים התיכון. מכיוון שטיול ממוצע של בין שבוע לשבועיים אינו מספיק על מנת לכסות את המרחב העצום, הפלגה כחולה בד"כ מתחלק לשניים.

מסלולי הפלגה כחולה

בודרום היא העיר העיקרית שמתגאה בטיולים רבים. המסלול האופייני עובר דרך מפרץ גוקובה, מפרץ היסרונו ומפרץ גולוק לפני שהוא מגיע לעשרות נמלים נטושים עם יערות ירוקים ויורד לעבר החופים הסלעיים.

החוויה הזו הופכת להיות לא מסולאת בפז כאשר אתה מבקר באתרי היבשה העתיקים של דידימה ולאסוס בעגינתך – ברקע מהדהדים קולות הפעמונים העזים שמצלצלים במרחק.
היעד הבא גוקובה, שונה קצת אבל יותר מלא חיים עם חופיו הרחבים ואתרי הנופש על שפת הים. חוץ מהמולת העיר גוקובה, ישנן גם עתיקות של העיר העתיקה קרמוס עם האטרקציה העיקרית שהיא החוף של קלאופטרה. השמועות אומרות שהחוף הזה הובא ממצרים בשבילה ובשבילה מאהבה אנטוני!
האנקדוטה הזו הופכת את היעד הזה ליותר אקזוטי ומלהיב.

קנידוס, הנמצאת יותר דרום-מערבית לגוקובה, הייתה עיר גדולה בתקופה הקדומה. בתקופה המודרנית, זהו יעד נהדר לתיירים הלוקחים טיול של הפלגה כחולה. ישנה שורה של חופים פרטיים ומערות נטושים בהם תוכל ליהנות משחייה, צלילה ופעילויות ספורט מימי אחרות במים כחולים כשמיים. אם אתה אוהב לדוג, תוכל ליהנות בקלות מספורט דיג ומה שתתפוס, יהיה ארוחת הערב שלך עם ברבקיו מובטח על ידי השף שלנו!

דאטקה הוא היעד הבא שלך ואחת משלושת היעדים הכי נקיים, בעלי אפס תיעוש. עם האווירה הנקייה הייחודית, מסעדות קוסמות, בארים וחנויות מלאכה,, דאטקה היא כמו עיירה חלומית שבה את יכול פשוט להסתובב, לקנות מזכרות עבור המשפחה והחברים בבית, או משהו שיזכיר לך את חווית ההפלגה הכחולה האקזוטית שלך.

אתר הנופש הפופולרי מרמריס נמצא מעבר למפרץ היסרונו. מרמריס היא הבית של כמה מהמלונות הכי גדולים ושל המרינות הכי גדולות באזור הים האגאי. איזטוזו נמצאת לאורך החוף בו תוכל למצוא צבי-ים גדולים, או במילים אחרות שריוני Caretta-Caretta. תוכל ליהנות מהנהר על סירות קטנות ולבקר בדליאן, היכן שכל העתיקות המפורסמות של קאונוס נמצאות. מלבד זה, תוכל גם לחוות אמבטיות בוץ מפנקות וליהנות מהמעיינות החמים.

הבאה ברשימה היא פאטייה. זוהי עיר גדולה מאד. הנמל שלה הוא הנמל הכי פעיל באזור. פאטייה כוללת הרבה מפרצים ואיים. במסע שלך גם תעצור בגוצ'ק, עוד עיר שקטה ואינטימית במפרץ פאטייה. כאן תוכל לראות את היאכטות הכי מעודנות בנמל. אולו דניז (ים המוות) נמצא דרומית לפאטייה. כאן תוכל לראות את הלגונה הכחולה המדהימה ושמורת הטבע. תוכל גם לסקור את העתיקות הליסיאניות של קסאנטוס וליטון. קלקאן וקס הן זוג עיירות קטנות אך מפורסמות ממזרח לפאטייה. האווירה האקזוטית בערים הללו באה במיוחד מהכבישים המרוצפים, החנויות האלגנטיות, המסעדות המעודנות והבארים.
התחנה הבאה בלוח הזמנים שלכם היא קאקובה, שבה נמצאת עיר שקועה. הטירה העותמנית הגדולה הנמצאת באזור זה תעניק לך טעימה מפאר האימפריה העותמנית.
אנטליה היא התחנה האחרונה ואחת מיעדי הנופש הכי גדולים והכי ופופולאריים בטורקיה. העיר העתיקה של אנטליה פונה לעבר הנמל, היכן שהכבישים הצרים נקשרים אחד בשני ולוקחים אותך למסעדות, בארים וחנויות. השער של הדריאן, אשר נמצא בכביש הראשי, יכול להיראות מחוץ לרובע הישן.

שכירת יאכטות גולט ושכירת תאים

שתפו את החוויה הבלעדית של טיול פרטי ויוקרתי עם משפחתכם וחבריכם הקרובים, ע"י שכירת יאכטת גולט רוויה בנוחות ופאר. או שאתה תמיד מוזמנן לשכור תא ולהשתתף בהוצאות עם 8 עד 20 נוסעים אחרים.

הפכו את לוח הזמנים למיוחד ביותר בעונת החופשות הזו, בהפלגה כחולה שתחייה מחדש את חושיך ותעזור לך להתחבר עם הטבע וההיסטוריה. קפטן מקבל פנים וצוות חברותי יבטיחו שתוכל להירגע וליהנות עד תום בהפלגה הכחולה המדהימה להפליא.

ההפלגה הכחולה מתחילה כאן!

SirribirOkumus
מנהל

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]