האי אגת'וניסי

האי אגת'וניסי

שיוטי גולט לאי אגת'וניסי

האי של אגת'וניסי מייצג מאוד את האיים הקטנים של יוון, ואופיה גם כיום לא השתנה והאי עדיין מבוקש.

הבתים הלבנים שנבנים לפי הארכיטקטורה המקומית, הגינות הקטנות, והאופי הנחמד של אנשי המקום מתערבבים נהדר עם האקלים הנעים שנותן הרגשה טהורה לאי הקטן של אגת'וניסי. ישנם שלושה כפרים על האי חוץ מנמל גיורגיוס: קת'וליקו- כפר דייגים שלמעשה נטוש, מגלו צ'וריו- איפה שרוב תושבי האי גרים, ומיקרו צ'וריו. אגות'ניסי הוא מקום אידאלי לתיירים שמחפשים להתרחק מההמולה של התיירות, והוא אחד מאחרוני האיים שנחשבים "גן עדן" בים האגאי.

מידע על האי אגת'וניסי

אגת'וניסי הוא האי הצפוני ביותר מהאיים הדודקאנסיים, כשהוא ממוקם צפון ממתחם האיים, מרחק אנכי של 8 מייל מהחוף האסיאתי הקטן. הצורה של אגת'וניסי דומה מאוד לחמור, ולכן בזמני עבר נהגו לכנות את האי "גיידרוס" ו-"גיידורוניסי"(גיידרוס משמעו חמור ביוונית). שטחו של האי הוא 13 ק"מ מרובע אך בחופים שלו יש 32 ק"מ של מים צלולים. תוכלו למצוא שם אינספור מפרצים מוגנים ושמורים על מנת שתוכלו להנות משחייה. אנו בטוחים שהיופי הטבעי והכובש יגרמו לכם לרצות להיכנס.

ההיסטוריה של אגת'וניסי

האי אגת'וניסי עוד מאוכלס מימי קדם לדברי היסטוריונים, כתבים, וגאוגרפים. לדבריהם לאי קראו בזמני קדם יטוסה. האי שינה את שמו כמה וכמה פעמים עד לשמו הנוכחי שמבטא את סוג התושבים שגרים שם כיום(אגאת'וס משמעו טוב ביוונית). באגת'וניסי ישנם שלושה התיישבויות- סיינט ג'ורג'-(שזה גם מקום הנמל של אי), מגאלו צ'וריו ומיקרו צ'וריו. מבחינה ארכאולוגית, באי של אגת'וניסי ישנם ממצאים של התקופה הביזאנטית, וגם מספר רב של כנסיות וקפלות. אתם חייבים לבקר בכיפת האי, שם נמצאים אתרים ביזנטיים שכנראה איכלסו שם אוכל למקרה של מחסור.


האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי האי אגת'וניסי

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected].net
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]