תהליך ההזמנה

תהליך השכירה

כל שנה, בסוף עונת הקיץ (בסוף אוקטובר), תקופת השכירה לעונה החדשה מתחילה. מכיוון שיש רק אחת מכל סוג של יאכטה, בניגוד לספינות קרוזים ומלונות, ועל מנת שהתאריכים שאתה מעוניין להזמין, לא יוזמנו על ידי שוכר אחר לפניך, כמה שיותר מוקדם תהיה ההזמנה,כך יגדלו סיכוייך לקבל את היאכטה. בנוסף, אם אתה לא מעוניין ביאכטה ספציפית, יש לנו את ההזדמנות להציע לך אלטרנטיבות אם תזמין מוקדם, בהתאם לדרישותיך, והנחה עבור הזמנה מוקדמת, תחסוך לך אפילו יותר. אבל זה לא אומר שאם אתה לא מזמין מוקדם, לא תהיה לך יאכטה זמינה. תוכל להזמין אפילו יום אחד לפני התאריך שאתה מעוניין להזמין את הטיול. תוכל אפילו להרוויח ממחירים של הרגע האחרון בהשכרות לתאריכים קרובים. כמובן, שהאופציה הזו אפשרית רק אם יש יאכטות זמינות אשר מתאימות לקריטריונים שלך.

תהליך שכירת היאכטה מתחיל ברגע שבו אתה יוצר עמנו קשר, נגמר ברגע שבו החופשה שלך מסתיימת ואתה שב הביתה ללא בעיות.

בקשה לשכירת יאכטה

תוכל לצפות ביאכטות באתר האינטרנט שלנו ולשלוח לנו את דרישותיך על ידי שליחת מודולי התקשורת שלנו עבור היאכטה/ות שאהבת. דרישותיך יקבלו מענה בתוך 24 שעות לכל היותר. במשך מילוי הטפסים הללו, נא ציין אם תרצה שניצור עמך קשר בטלפון או באי-מייל.

בנוסף, על ידי התקשרות ישירה עמנו בשעות העבודה, תוכל להעביר לנו את דרישותיך או לבקש הצעת מחיר מאיתנו. שעות העבודה שלנו הם בין 9:00 בבוקר ל 22:00 בערב (GMT+2) .

לאחר שדרישתך הגיעה אלינו, תקבל אי-מייל מאיתנו אשר מכיל אלטרנטיבות מתאימות לפרטים שסיפקת. ראשית, אם יש יותר מאלטרנטיבה אחת, תוכל לציין את האלטרנטיבה המתאימה ביותר עבורך ולקבל אופציות לגבי מי מהאופציות שבחרת מתאימה ביותר עבורך. נציגי המכירות שלנו ידריכו אותך בדרך הטובה ביותר.

לאחר שבחרת ביאכטה הנכונה, נוכל להמשיך לשלב השני.

החלטה על הפרטים וחוזה שכירת היאכטה

 

המסלול שייערך, פרטי מזון ושתיה, ארגון מיוחד, העברה מ/אל שדה התעופה יאורגן ביחד וחוזה שכירת היאכטה יוכן. למרות שכל הפרטים הם מדויקים בחוזה, מלבד תאריך ההתחלה והסיום, פרטי המסלול, מזון ושתייה, ארגון ופרטי העברה, פרטים יכולים להשתנות בהתאם לדרישותיכם עד לרגע האחרון.

חוזה שכירת היאכטה, אשר גרסתו האחרונה תיעשה ותיחתם על ידינו, תשלח לך באי מייל. הינך מוכרח להדפיס ולחתום על החוזה ולשלוח לנו את זה בחזרה על ידי אי-מייל או פקס.

על מנת שהחוזה יהיה תקף, 40% משכר השכירה חייב להיות משולם באמצעות העברה בנקאית. ברגע שהקבלה לתשלום מגיעה אלינו, נבצע את האישור לטיול ונשכיר לך את היאכטה שביקשת עבור התאריכים שביקשת.

מדיניות ביטול והחזרים

אם תרצה לבטל את הטיול שלך או תבקש לשנות את תאריכי הטיול מסיבה כלשהי, אם היאכטה לא הוזמנה לתאריכים אשר תרצה לשנות, נשמח לעזור לך.

במקרה של ביטול השכירה, מדיניות הביטולים שלנו היא להלן:

הסכום שווה ל

25% מהמקדמה עבור ביטול שנעשה לפחות 90 ימים לפני תאריך הטיול.

50% מהמקדמה עבור ביטול שנעשה 60-89 ימים לפני תאריך הטיול.

75% מהמקדמה עבור ביטול שנעשה 40-59 ימים לפני תאריך הטיול.

100% מהמקדמה עבור ביטול שנעשה 0-39 ימים לפני תאריך הטיול.

הביטול נגבה כדמי ביטוח.

מכיוון שיש לנו רק יאכטה אחת מכל סוג וקשה למכור לתקופה שקרובה לתאריך הטיול, מדיניות הביטול הזו מיושמת על ידי כל בעלי היאכטות והסוכנויות.

למרות זאת, במקרים של מחלות, אסונות, מלחמה ועוד., על ידי מו"מ בתום לב עם בעלי היאכטה המושכרת, ואם בעל היאכטה יאשר, יבוצע החזר של 100%, אבל החלטה זו תלויה לגמרי ביוזמת בעל היאכטה.

השלמת הטיול

אם ביקשת הסעה משדה התעופה מהחברה שלנו, הטיול שלך מתחיל כאשר נקבל את פניך בשדה התעופה. אם הטיסה שלך מתקיימת מוקדם יותר ממועד תחילת הטיול, תוכל לארגן פעילות לתקופת ההמתנה על ידי השארת חפציך במשרדנו, תוכל לקחת סיור חופשי בעיר.

עד להתחלת מועד הטיול, הצוות שלנו השלים את כל ההכנות ותוכל להתחיל את הטיול. העובדה שנכנסת ליאכטה ששכרת לא אומרת שהסתיימה המחויבות שלנו. במהלך תקופת השכירה, תוכל לתקשר את כל דרישותיך לנציג הלקוחות שלך, ישירות או דרך קפטן היאכטה.

בסוף תקופת השכירה, אם צוין מראש, רכב מטעמנו יסיע אותך מהיאכטה אל שדה התעופה.

כל אחד מאורחינו אשר חוזר הביתה בשלום ובשמחה, הוא מקור לגאווה עבור חברתנו...

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]