תכנון שכירת יאכטה

אריבה יאכטות מתכננים אלטרנטיבות לשכירת יאכטות שיכולות להתאים לכל דרישותיך עם הצוות אשר מתמחה בשכירת יאכטות פאר פרטיות ומציגות לטעמך. בשונה מתכניות מובנות של ספינות נוסעים, כל פרט בשכירת יאכטה פרטית יכול להיות מעוצב לפי חלומותיך. אבל כל יאכטה לא בהכרח מתאימה לכל מיקום או תכנית. לכן, על מנת להחליט מה היאכטה הנכונה/המתאימה, אתה צריך להעריך את הדרישות שלך שלב אחרי שלב. נא אל תשכח, לחלומות אין גבולות בשכירת יאכטת פאר.

איזה סוג של יאכטה?

איזה סוג של יאכטה תרצה לשכור? סירת גולט מפוארת, יאכטת מנוע או מפרש? לאחר שהחלטת על סוג היאכטה, תצטרך לציין את מספר האנשים וכמה תאי יאכטה תצטרך. ציון מספר האנשים הרווקים,זוגות וילדים יעזור לנו למצוא לך את האלטרנטיבות הכי טובות.

לאחר מכן, תוכלו לחלוק כל פרט אפשרי שתרצו לראות בסירה שתשכרו. למרות שזאת עבודה קשה שדורשת הרבה זמן למצוא יאכטה שמתאימה לכל הפרטים, על ידי ביטול מאד יאכטות באוקיינוס האינטרנט, זה קל עבורנו להציג לך את אלטרנטיבות היאכטות הטובות ביותר בזמן הכי קצר, מכיוון שאנחנו מכירים את כל היאכטות לשכירה באזור ואת הפרטים הקטנים ביותר שלהם.

אם יש לך תכנית תקציבית, נא חלוק אותה איתנו על מנת שלא נבזבז את זמנך עם אלטרנטיבות שלא מתאימות לתקציב שלך.

איזה אזור, כמה זמן

אריבה יאכטות מציעים שירות שכירת יאכטות פאר עם ציוד טכני מלא אשר יכולים לשוט בכל אזור במים הבינלאומיים ולכן, המגבלה היחידה היא הבקשות שלך לגבי הפלגה באיזה אזור של חלומותיך. הקריטריון הכי חשוב פה זה שיהיה לך מספיק זמן להגיע/לחזור ל-/מ- האזור שאת רוצה, מבחינת תאריכים ומבחינת האם הטיול הבא או הקודם של היאכטה שביקשת מתחיל/מסתיים בנמלים קרובים.

אם אין לכם מושג לגבי המסלול, נציגי המכירות שלנו יספרו לכם על המסלולים הכי יפים ופופולרים.

למרות שאנו צופים זמן שכירה מינימלים של שבוע אחד למסע מהנה בשכירת יאכטת פאר, אין הגבלה, אבל תחת תנאים מסוימים, שכירה לפחות משבוע תלויה במדיניות מחירים שונה, אבל אין הגבלה לגבי שכירה לתקופות ארוכות יותר. כאשר מתכננים מסלולים לתקופות ארוכות יותר, נחוץ לחשב כמה שעות היאכטה יכולה להפליג ובאיזו מהירות כל יום באופן מקסימלי.

איזה סוג של חופשה?

יאכטות הן לא רק כלי שיט שמספקים תחבורה ימית בין שתי נקודות. נוכל לבדוק את נושאי החופשה שתוכל לחוות ביאכטה שתשכור, תחת כותרות שונות. האם תרצה חופשה למשפחתך, רחוק מהלחץ, אשר תכלול שחיה מרובה, או נסיעה בזמן לאזורים היסטוריים וארכיאולוגים? או לעשות שילוב של מפרצים יפים ועיירות חוף, או לבקר מקומות חדשים ולנוח? בנוסף לנושאים הראשיים שמעל, נושאים רבים יכולים להיות מיושמים לשכירה יאכטות, כמו ארגון חברות, טיולי יוגה, הפלגות משולבות עם טיולי גולף, צילומי סרט, חתונות וכו'.,

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]