איי מיקונוס

איי מיקונוס

דלוס הוא איון(אי קטן) שממוקם כמה קילמוטרים מהאי מיקונוס יוון. דלוס, בימי העבר, נחשבה לאחד המקומות החושבים והקדושים של יוון. היא נחשבה למקום שבו נולדו האלים אפולו וארטמיס. שם, אפשר לבקר חלק מההריסות של המקדשים, תיאטרונים ובתים של אחד הציווילזציות הגדולות ביותר שקמו.

אחת הסיבות לפופולריות העצומה של איי מיקונוס היא החופים החוליים והמים הצלולים. החופים הפופולריים ביותר שם הם אלה שממוקמים בקו החוף הדרומי של האי. הם מאוד מאורגנים נקיים ומטופחים, וחלק מהם(פרדייס, סופר פרדייס, אליה, פלאטיס גיאלוס, פסארו, אגיוס לואניס, אגררי, פרנגה, קאלו ליבאדי, פטליה ואחרים) נחשבים לחופים הטובים ביותר ביוון כולה.

חיי הלילה באי של מיקונוס מפורסמים ברחבי העולם וזאת הסיבה המרכזית שרמת התיירות עצומה ופופלריות האי עצומה. בעיר הבירה צ'ורה יש מאות ברים פאבים ומועדונים, וגם בבתי הנופש בחוף יש מסיבות ופאבים על החוף. הכיף והרידוקים ממשיכים כל הלילה עד הבוקר. זה נודע גם כאחד המקומות הכי ידידותיים ללסביות והומואים באירופה.


איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס איי מיקונוס

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]