טורקיה

טורקיה

גן עדן לשיט

יש שפע של מי טורקיז, שיט טוב וימי שמש בהירים ברוב האזור הים תיכוני, אז למה לבחור את החופים הים תיכוניים והאגאים של טורקיה? הסיבה היא מספיק פשוטה. בזמן שאתה בוחן את כישורי השיט שלך בכמעט כל חוף בעולם, המשתנה הכי חשוב הוא המקומות שאתה מבקר לאחר שאתה מטיל את העוגן ביעדך. הרוגע של המפרצים השקטים לאורך החוף האגאי, הכנות של הכפריים שאתה פוגש על החוף וההיסטוריה העשירה של האזור, הופכים את החוויה למאד מיוחדת בזמן שאתה חוקר את טורקיה דרך הים.

האזור נהנה מאקלים כמעט אידיאלי, מים מזמינים ושורה של מפרצים ואיים, כל אחד עם האטרקציה המיוחדת שלו. המגוון הרחב של המאפיינים האטרקטיביים של החופים, והפנים מקבלות הפנים של חופי טורקיה המודרנית על הים האגאי והים התיכון נתנו לאזור הזה שם מיוחד – חוף הטורקיז. חוף הטורקיז הוא כמעט 560 ק"מ באורכו ומתפרס- מקושדאסי בצפון, עד לאנטליה בדרום. הפנים והחוץ של מפרצים ריבים ופתחים לתוך רצועת החוף המפותלת, הכפילה את האורך שלה, הופכת את הנסיעה במים הכחולים לאורך הימות, לחוויה מאד מיוחדת.

מחוז מוגלא מכיל 131 מפרצים פניניים לאורך רצועת החוף באורך 1124 הקילומטרים שלו. מלחים מנוסים וחובבניים אשר מעוניינים ליהנות מלהיות בים ולהרגיש את הרוח על פניהם, יכולים לשכור סירת גולט, יכולים לחקור מקומות אפילו יותר רחוקים במהלך המסע הכחול על סיפון יאכטות בבנייה מקומית הנקראות גולט.

הגולט היא העיבוד המודרני לסירת שיט ים תיכונית מסורתית ושמה בא מהמילה האיטלקית "גולטה". סירות גולט מיוצרות באופן מקומי מעץ אורן אגאי עם סיפונים רחבים ותאים גדולים ומרווחים. קפטן, טבח וצוות מצטרפים להרכיב תמונה של הרמוניה טבעית והופכים את המסע על סיפון הגולט לדרך אידיאלית ליהנות ממי הטורקיז של חופי טורקיה בשלמותם.

אם אתה הטיפוס שרוצה להיות בטורקיה היכן שהאקשן נמצא, אתה תרצה לבקר בעונת היאכטות, בתחילת חודש מאי ועד סוף ספטמבר. אזור חופי הים התיכון והים האגאי מתמלאים באלפי מבקרים המגיעים יום-יום.

ביולי ואוגוסט, הימים ארוכים וחמים והלילות חמימים. המחירים להפלגת גולט ומגורים הם הגבוהים ביותר בתקופה הזו. אם תרצה יותר שקט ושלווה, אבל עדיין מזג אוויר מצוין, נסה לבקר במאי ויוני או ספטמבר ואוקטובר.

המים בספטמבר יכולים להיות חמימים במיוחד במקומות מסוימים. מחוץ לעונה של סוף אפריל, מאי ואוקטובר, יכולים להוות תנאי שיט מצוינים והזדמנות לצאת לטרקינג או דיג. עדיין חמימים מספיק לשחות במקומות רבים.

השמש זורחת פה שונה. הלילות ארוכים יותר, המשקאות יותר מהנים. ויש גם אהבה בטורקיה... תצטרך לחוות אותה על מנת להבין באמת את האטרקציות של טורקיה.

טורקיה היא אחת מהמדינות הכי בטוחות לטייל בהן. עייף מהעבודה? רוצה למצוא דרך נהדרת להירגע ולהתיר את עצמך מהחיים המלחיצים? ובכן, זהו הזמן שתבוא לבקר במקום חלומי שבו תוכל לקיים חופשה יוצאת דופן. התחל לתכנן לחופשה שלך את טורקיה ותופתע ממה שתוכל לעשות בגן העדן הזה.

שכירת גולט בטורקיה.

מחפש לשכור יאכטה בטורקיה? מגיעה לך תשומת הלב הטובה ביותר, אז תהיה בטוח שנציע לך את שכירת הגולט הכי טוב עבורך בכל תקציב. בקר במדור שכירת הגולט שלנו עבור מבחר גדול של יאכטות. הצוות המנוסה שלך יעזור לך במציאת הגולט הכי טובה ויהפוך את ההפלגה שלך למהנה ביותר עבורך. שחיה, צלילה, ארוחות טעימות ומאות הרפתקאות ממתינות לך

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]