איי קיטנוס

איי קיטנוס

לקיטנוס יש כמה כפרים מפוזרים לאורך האי. כפרים אלו הם קטנים אך מאוד ציוריים. הם כמעט מבודדים בחורף, כשיש רק כמה אנשים שחיים שם בקביעות באי אבל המקום הופך לדי צפוף בחודשי הקיץ, כשהם מארחים המון תיירים. הכפרים באי:צ'ורה, אגיה איריני, מריצ'ס ועוד.

החופים בקיטנוס הם די קטנים ולא ממש פופולריים. החוף בד"כ חולי והמים צלולים. החוף המפורסם והמוכר ביותר של האי הוא קולונה, קרוב לצ'ורה. הוא מאוד יפה ומזה שימרשים אצלו זה שמשני צידיו יש חוף. חופים נוספים: לוטרה, אפוקרוסי, ועוד.
קיטנוס לא מפורסמת בזכות חיי הלילה שלה. זהו אי מאוד שקט עם מספר פאבים מצומצם ומספר מועדונים קטן, ליד הים. מריחס ידועה בעיקר בשל חופיה, הבארים והמסיבות ולכן לשם רוב התיירים הצעירים שנמצאים באי הולכים.


איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס איי קיטנוס

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]