מסלולי שייט
עוזבים מ-: זמן משוער: איזור הפלגה:
מסלולי הפלגות גולט
מרמריס - איי יוון - קושאדסי
מסלולי הפלגת גולט
יום 1 - מרמריס
1

מרמריס היא עיר נמל ועיר תיירות שנמצאת על חוף הים התיכון, וממוקמת בדרום מערב טורקיה, במחוז מוגלה. מרמריס היא מקום שמיימי שבו ניתן לראות את כל הגוונים של ירוק וכחול במהלך 12 החודשים של השנה. השפע של המפרצים בקו החוף הארוך שלה מדהימים. ניתן לראות בה ערים עתיקות, אטרקציות טבעיות, את השיט הכחול, ומרינה שמכילה 800 סירות וסירות ומתקני ספורט הם הגורמים העיקריים לכך שהופך את מרמריס לגן עדן לתיירים. מקום לראות בו את הסירות והיאכטות היפיות ביותר. הים צבוע בכחול יפייפה והרים ויערות אורן שמשרטטים את החוף. ישנם אפשרויות מגוונות של חנויות, בתי קפה, ומסעדות לאורך הרחובות הצרים של העיר.

תמונות מפרץ > מרמריס
יום 2 - אי גן עדן, רודוס
2

אי גן עדו הוא למעשה חצי אי שמכוסה ביערות. הוא ממוקם בכניסה למפרץ מרמריס, והוא פופולרי מביוחד בקרב המקומות ההומים סיורים בסירה היומית שעוגנת במקום. כמעט כל סירה עוצרת כאל על מנת לאפשר לתיירים לקחת חלק ביופי הטבעי של המקום הזה. אתם תצטרכו ללכת 8 ק"מ לפני שתגיעו למיצרי השקר ששם תוכלו ללכת ישר לאי גן עדן. המסלול מציע הזמדנות ייחודית לטיול טבע נחמד. מיצרי השקר קיבלו את שמם מהמבנה הגיאוגרפי של המקום. זהו מקום די סלעי אבל להיעזר ביאכטת גולט ולהינות מהנוף המרהיב של איי גן עדן. יש בו המון מסעדות טובות ובתי קפה נמצאים ברחבי האי. איי גן עדן הם גם מקום אידאלי לשחייה בו. אפשר לבלות יום שלם במקום הזה מבלי להשתעמם.

רודוס נמצא בין כריתים והמזרח הקרוב בים האגאי. רודוס הוא האי הגדול ביותר באיים הדודקאנסיים. כינויו הוא אי השמש או אי האור וכמעט אין יום שהשמש לא זורחת. עם האקלים הסבטרופיים שלו ומעל 3000 שעות של שמש בשנה אתם תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שיזוף בטיול לשם. רודוס הוא אחד האיים הפופולאריים ביותר מבחינה תיירותית ביוון-אפילו היוונים עצמום מגיעים לרודוס כדי לנפוש.

תמונות מפרץ > אי גן עדןרודוס
יום 3 - סימי
3

בסימי יש את הנמל היפה ביותר ביוון כולה. משני צידי הפיורד ישנה עלייה תלולה ונדבך על גבי נדבך של בתים, שחלקם לבנים, כמה מהם פסטל צהוב, אך כמעט כולם עם הגמלון הניאו קלאסי- תזכורת לכך שלפני 100 שנה זה היה אחד מהאיים המשגשגים ביותר ביוון. כמעט שלא הייתה שום בניה בבטון מודרני וכיום יש רק את הבתים המיושנים והמשובחים הללו כדי שהמבקרים באי יוכלו לראות. כך גם הרוח של האי נשארת שלמה.

תמונות מפרץ > סימי
יום 4 - ניסירוס, גיאלי, קוס
4

ניסירוס הוא אי קטן באמצע האיים הדודקאנסיים, ויש בו הרבה יופי טבעי ומורת תרבותית עשירה שתושביו שומרים על המסורת עד היום. התכונה האופינית המורכת ביותר של האי היא הר הגעש שלה. אנשים טוענים שניסירוס נולדה לאחר סדרה של התפרצויות של הר הגעש שהוא היחידי מסוגו ביוון. הר הגעש הל האי ניסירוס נחשב עדיין פעיל ובגלל הגישה הקלה למכתשים שם, אלפי תיירים ומדענים מכל רחבי העולם מבקרים בו בעל שנה. הר הגעש והשלווה בכפרים הציוריים הם 2 מהאטרקציות העיקריות של האי שבאמת ירתקו אתכם. לבסוף, באי יש עולם חי וצומח השמומחים הכריזו שהם מאוד יחודיים.

גיאלי(ידועה גם בתור איאלי) הוא אי וולקני קטן שממוקם בחצי הדרך בין החוף הדרומי של קוס ו2 ק"מ צפון מערב מהאי ניסירוס. הצד הדרומי-מערבי שלו מבוסס משכבות עבות של אבן ספוג, והצד הצפון מזרח שלו מבוסס מזרמי אובסידיאן ופרלייט. שני חלקים אלה מחוברים ע"י מיצר צר וחוף העשוי ממשקעי שונית מודרניים. באי יש מפעל לכריית אבני ספוג. האיון אגיוס אנטוניוס נמצא במרחק קרוב ויש לו חוף יפייפה.

האי קוס באמת שווה ביקור. קוס הוא האי שנתו לעולם את היפוקרטס, אב הרפואה. האי שלישי בגודלו באיים הדודקאנסיים, הוא מאוד ירוק עם תשתיות מצויינות וכבישיים גדולים ולידם שורה של עצי דקל. במהלך ביקורכם בי קוס, עליכם בהחלט לבקר בחורבות העתיקות של העיר, שהם רבים ויוצי דופן כמו כמו חורבות אסקליפיוס, הטירה של של האבירים, והעץ הענק של הופוקרטס(קוטר הגזע הוא 11.5 מטרים!!). בקוס תוכלו למצוא כמה מהחופים היפי ביותר באיי יוון. עם אתרי ארכיאולוגים רבים בתוך ומסביב לעיר, קוס הוא המקום האידאלי להליכה או רכיבה על אופניים.

תמונות מפרץ > ניסירוסגיאליקוס
יום 5 - פסרימוס, קלימנוס, לארוס
5

אתם תצאו לשיט לאי פסרימוס מוקדם בבוקר. פסרימוס הוא איון שממוקם בין קוס לקלימנוס, בערך 6 מיילים אנכיים מצפון לקוס וקורב לקו החוף הטורקי. כל האיזור האו בערך 15 ק"מ מרובע ויש רק קומץ של תושבי קבע, סביב ה-100 שמסתמכים על דיג ותיירות. האי פופולארי לתיירים שמגיעים מקוס או קלימנוס בסירות קטנות או בדמויי סירות פיראטיים לתיירים שמגיעות כל הקיץ. לצאת לפסרימוס לכל היום זהו דבר טוב למי שרוצה להימנע מהחופים המאורגנים של קוס או קלימנוס, אבל החוף יכול להיוצ צפוף מדי פעם. החוף רחב, עמוק, מאוד חולי עם מים רדודים שמוגנים היטב ע"י מפרץ עמוק ועל קו החוף יש טברנות ובתי קפה שנחמד לשבת בהם. ישנו נמל קטן לעגינה. אין הרבה מה לראות חוץ מהחוף החולי, אך יש מסלולים לגבעות חסרות עצים שיובילו אתכם למפרצונים קטנים.

האי קלימנוס ידוע בעיקר בתור האי שנמצאים בו הצוללני ספוג הטובים בעולם. עם זאת קלימנוס הוא מרכז תיירותי מתפתח, ואתם עדיין תוכלו לראות את דייגי הספוג בעבודה גם כיום ואתם עדיין תוכלו לחוות את הדרך המסורתית של האי. האי היפה הזה נמצא בדודקאנסיים. אתם תוכלו לצאת לטיולים יפים, לשחות במערות יפייפיות, ולגלות חופים יפים עם נוף מרהיב ומפנק. לדוגמא יש את הכפר של ואטי שמוחבא בעמק ירוק יפה. בשל הנוף ההררי שלו, קלימנוס הוא ם אחד המקומות הטובים ביותר לתרגו של טיפוס הרים! כמו כן, רוב החופים של קלימנוס מצויידים בתמקני ספורט מים. את השקיעות הנפלאות מעל האיון של טלנדוס אסור להחיץ-הם בשורה אחת עם אלה של סנטוריני!

לארוס הוא אי עם אקלים בריא ואידאלי לחופשה שקטה. הוא ירוק מאוד, עם המון מפרצונים יפים וחופים חוליים מרהיבים, והאי משרה הרגשת רוגע ושלווה עם הנוף שלו. הוא לא כל כך תיירותי, הנמל הראשי שלו לאקי הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר של ארכיטקטורת ארט דקו ביוון. הוא תוכנן ע"י האדריכלים של מוסוליני בשנת 1923 ואף בניגוד לרצונו של הדיקטטור, הבירה לאחר מכן עברה מעל לכפר של פלאטנוס. שאר האי ירוק עם חופים מדהימים ומפרצים גדולים. לארוס הוא בסיס הבית האידאלי לטיולי שייט לחופי טורקיה ובאיים הדודקאנסיים.

יום 6 - ליפסי, פאטמוס
6

ליפסי הוא אי זעיר שבו יש בתים מסויידם בלבן וכנסיות קטנות עם כיפות כחולות. זהו אי שבו אין כמעט מכוניות, ושרוב החיים של המקומיים מתקייבים בנמל של האי. ליפסי הוא אי יפה מאוד ואותנטי ובמהלך היום ניתן לצפות בתמנונים שנתפסים ע"י הדייגים ולאכול אותם במזח מאוחר יותר בלילה באחד מבתי הקפה הרבים שהוקמו בנמל הזעיר.

פאטמוס מכונה ירושלים של האי האגאי, והוא האי הקדוש של הנוצרים שבו הייתה כתובה האפוקליפסה של יוחנן. מבריה של איי הדודקאנסיים יוכלו להתפצל ל2 קבוצות, כשהקבוצה הראשונה מגיעה עדיין לאי בגלל המשמעות הדתית שלה והקבוצה השניה מגיעה לאי כדי להנות מחופיה היפים ונהדרים, מהשלווה והאופי הייחודי של האי ואנשיו. פטמוס הוא אי שקט בלילה, אבל ביום-יום עמוסה בעצירות של ספינות שייט רבות שהפכו את האי למקום תיירותי. פאטמוס הוא אי מרהיב עם חופים גדולים ונוף ייחודי. זהו אי שהתיירות עד לאחרונה הייתה נמוכה, אך גדלה בהתמדה וכיום היא כבר נחשבת גדולה. אל תחמיצו את חגיגות חג הפסחא היווני אורתודוקסי הייחודיות שבו תיהיה לכם הזדמנות לראות את השחזור של הסעודה האחרונה של ישו. כמו כן תוכלו לעשות ציוד ברחובות הצרים של הורה או צ'ורה ולצפות בשקיעה בגבעת קסטלי.

תמונות מפרץ > ליפסיפאטמוס
יום 7 - סאמוס
7

האי סאמוס מפורסם בכל רחבי יוון בגלל החופים היפים, החול הלבן והמים הצלולים. רבים מהחופים האידאליים האלה כיום הם אתרי תיירות שמציעים מגוון מתקנים כמו גם ספורט מים. המקומות האלה של האי לעתים קרובות מוקפים בשפע של מסעדות, בארים ובת מלון. האי של יוון מבוך גם במפרצונים מבודדים וחופים שלווים שעדיין לא "הושחטו" והושארו ליופי הטבעי שלהם.

תמונות מפרץ > סאמוס
יום 8 - קוסדסי
8

קוסדאסי הוא אחד ממקומות הנופש הידועים ביותר בטורקיה, הוא מציע סביבה מצויינת לביקור בלתי נשכח ומיקומו על החוף המערבי של טורקיה, 90 קילומטרים מאיזמיר. קוסדאסי קרוב למראות ההיסטוריים החשובים ביותר ובהם אפסוס, דידמה, פריאנה ומילטוס- מנהלי הזמנים העתיקים. החופים בעלי חול אבקתי ומים נעימים וצלולים מספקים אווירה שלווה ומתקנים. המקום מאוד מפורסם בזכות חיי הלילה שלו, תוכלו למצוא סגנונות מוזיקה מכל העולם בבילוי לילי.

תמונות מפרץ > קוסדסי

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]