מסלולי שייט
עוזבים מ-: זמן משוער: איזור הפלגה:
מסלולי הפלגות גולט
בודרום - איי יוון ( הדודקאנס ) - בודרום
מסלולי הפלגת גולט
יום 1 - בודרום
1

בודרום היא נקודת המוצא האידאלית להפלגות בים האגאי של טורקיה. מפרץ גוקובה מוכר כאחד המפרצים הטובים ביותר להפלגה באירופה. עם המון שמש בשפע, מים צלולים, שמיים כחולים, מעגנים טובים ואנשים מאוד ידותיים, החוף הזה מציע הרבה מגוון. ישנם המון מקומות שנשארו עם היופי הטבעי שלהם ובהתיישבויות וכפרים. בודרום היא עיר נמל במחוז מוגלה, בצד הדרום-מערב של היה האגאי שבטורקיה. הוא ממוקם על החוף של חצי האי בודרום הדרומית, בנקוה שבכניסה למפרץ גוקובה. העיר נקראה בימי קדם הליקרנסוס מקאריה, והייתה מפורסמת בזכות "המוזולאום של מאוסולוס" שהיא אחת משבעת פלאי עולם של הזמן הקדום. טירת בודרום, שנבנתה בידי הצלבנים במאה ה15, משקיפה על הנמל והמרינה. שטחי הטירה, כוללים מוזיאון ארכיאולוגי תת ימי וגם מארחים כמה פסטיבלים תרבותיים לאורך השנה.

תמונות מפרץ > בודרום
יום 2 - קוס
2

האי קוס באמת שווה ביקור. קוס הוא האי שנתו לעולם את היפוקרטס, אב הרפואה. האי שלישי בגודלו באיים הדודקאנסיים, הוא מאוד ירוק עם תשתיות מצויינות וכבישיים גדולים ולידם שורה של עצי דקל. במהלך ביקורכם בי קוס, עליכם בהחלט לבקר בחורבות העתיקות של העיר, שהם רבים ויוצי דופן כמו כמו חורבות אסקליפיוס, הטירה של של האבירים, והעץ הענק של הופוקרטס(קוטר הגזע הוא 11.5 מטרים!!). בקוס תוכלו למצוא כמה מהחופים היפי ביותר באיי יוון. עם אתרי ארכיאולוגים רבים בתוך ומסביב לעיר, קוס הוא המקום האידאלי להליכה או רכיבה על אופניים.

תמונות מפרץ > קוס
יום 3 - פסרימוס, לארוס
3

אתם תצאו לשיט לאי פסרימוס מוקדם בבוקר. פסרימוס הוא איון שממוקם בין קוס לקלימנוס, בערך 6 מיילים אנכיים מצפון לקוס וקורב לקו החוף הטורקי. כל האיזור האו בערך 15 ק"מ מרובע ויש רק קומץ של תושבי קבע, סביב ה-100 שמסתמכים על דיג ותיירות. האי פופולארי לתיירים שמגיעים מקוס או קלימנוס בסירות קטנות או בדמויי סירות פיראטיים לתיירים שמגיעות כל הקיץ. לצאת לפסרימוס לכל היום זהו דבר טוב למי שרוצה להימנע מהחופים המאורגנים של קוס או קלימנוס, אבל החוף יכול להיוצ צפוף מדי פעם. החוף רחב, עמוק, מאוד חולי עם מים רדודים שמוגנים היטב ע"י מפרץ עמוק ועל קו החוף יש טברנות ובתי קפה שנחמד לשבת בהם. ישנו נמל קטן לעגינה. אין הרבה מה לראות חוץ מהחוף החולי, אך יש מסלולים לגבעות חסרות עצים שיובילו אתכם למפרצונים קטנים.

לארוס הוא אי עם אקלים בריא ואידאלי לחופשה שקטה. הוא ירוק מאוד, עם המון מפרצונים יפים וחופים חוליים מרהיבים, והאי משרה הרגשת רוגע ושלווה עם הנוף שלו. הוא לא כל כך תיירותי, הנמל הראשי שלו לאקי הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר של ארכיטקטורת ארט דקו ביוון. הוא תוכנן ע"י האדריכלים של מוסוליני בשנת 1923 ואף בניגוד לרצונו של הדיקטטור, הבירה לאחר מכן עברה מעל לכפר של פלאטנוס. שאר האי ירוק עם חופים מדהימים ומפרצים גדולים. לארוס הוא בסיס הבית האידאלי לטיולי שייט לחופי טורקיה ובאיים הדודקאנסיים.

תמונות מפרץ > פסרימוסלארוס
יום 4 - ליפסי
4

ליפסי הוא אי זעיר שבו יש בתים מסויידם בלבן וכנסיות קטנות עם כיפות כחולות. זהו אי שבו אין כמעט מכוניות, ושרוב החיים של המקומיים מתקייבים בנמל של האי. ליפסי הוא אי יפה מאוד ואותנטי ובמהלך היום ניתן לצפות בתמנונים שנתפסים ע"י הדייגים ולאכול אותם במזח מאוחר יותר בלילה באחד מבתי הקפה הרבים שהוקמו בנמל הזעיר.

תמונות מפרץ > ליפסי
יום 5 - פאטמוס
5

פאטמוס מכונה ירושלים של האי האגאי, והוא האי הקדוש של הנוצרים שבו הייתה כתובה האפוקליפסה של יוחנן. מבריה של איי הדודקאנסיים יוכלו להתפצל ל2 קבוצות, כשהקבוצה הראשונה מגיעה עדיין לאי בגלל המשמעות הדתית שלה והקבוצה השניה מגיעה לאי כדי להנות מחופיה היפים ונהדרים, מהשלווה והאופי הייחודי של האי ואנשיו. פטמוס הוא אי שקט בלילה, אבל ביום-יום עמוסה בעצירות של ספינות שייט רבות שהפכו את האי למקום תיירותי. פאטמוס הוא אי מרהיב עם חופים גדולים ונוף ייחודי. זהו אי שהתיירות עד לאחרונה הייתה נמוכה, אך גדלה בהתמדה וכיום היא כבר נחשבת גדולה. אל תחמיצו את חגיגות חג הפסחא היווני אורתודוקסי הייחודיות שבו תיהיה לכם הזדמנות לראות את השחזור של הסעודה האחרונה של ישו. כמו כן תוכלו לעשות ציוד ברחובות הצרים של הורה או צ'ורה ולצפות בשקיעה בגבעת קסטלי.

תמונות מפרץ > פאטמוס
יום 6 - קלימנוס
6

האי קלימנוס ידוע בעיקר בתור האי שנמצאים בו הצוללני ספוג הטובים בעולם. עם זאת קלימנוס הוא מרכז תיירותי מתפתח, ואתם עדיין תוכלו לראות את דייגי הספוג בעבודה גם כיום ואתם עדיין תוכלו לחוות את הדרך המסורתית של האי. האי היפה הזה נמצא בדודקאנסיים. אתם תוכלו לצאת לטיולים יפים, לשחות במערות יפייפיות, ולגלות חופים יפים עם נוף מרהיב ומפנק. לדוגמא יש את הכפר של ואטי שמוחבא בעמק ירוק יפה. בשל הנוף ההררי שלו, קלימנוס הוא ם אחד המקומות הטובים ביותר לתרגו של טיפוס הרים! כמו כן, רוב החופים של קלימנוס מצויידים בתמקני ספורט מים. את השקיעות הנפלאות מעל האיון של טלנדוס אסור להחיץ-הם בשורה אחת עם אלה של סנטוריני!

תמונות מפרץ > קלימנוס
יום 7 - גיאלי, ניסירוס
7

גיאלי(ידועה גם בתור איאלי) הוא אי וולקני קטן שממוקם בחצי הדרך בין החוף הדרומי של קוס ו2 ק"מ צפון מערב מהאי ניסירוס. הצד הדרומי-מערבי שלו מבוסס משכבות עבות של אבן ספוג, והצד הצפון מזרח שלו מבוסס מזרמי אובסידיאן ופרלייט. שני חלקים אלה מחוברים ע"י מיצר צר וחוף העשוי ממשקעי שונית מודרניים. באי יש מפעל לכריית אבני ספוג. האיון אגיוס אנטוניוס נמצא במרחק קרוב ויש לו חוף יפייפה.

ניסירוס הוא אי קטן באמצע האיים הדודקאנסיים, ויש בו הרבה יופי טבעי ומורת תרבותית עשירה שתושביו שומרים על המסורת עד היום. התכונה האופינית המורכת ביותר של האי היא הר הגעש שלה. אנשים טוענים שניסירוס נולדה לאחר סדרה של התפרצויות של הר הגעש שהוא היחידי מסוגו ביוון. הר הגעש הל האי ניסירוס נחשב עדיין פעיל ובגלל הגישה הקלה למכתשים שם, אלפי תיירים ומדענים מכל רחבי העולם מבקרים בו בעל שנה. הר הגעש והשלווה בכפרים הציוריים הם 2 מהאטרקציות העיקריות של האי שבאמת ירתקו אתכם. לבסוף, באי יש עולם חי וצומח השמומחים הכריזו שהם מאוד יחודיים.

תמונות מפרץ > גיאליניסירוס
יום 8 - טילוס
8

אנשים פשוטים ומנומסים מברכים אתכם ברגע שאתם מגיעים לאי טילוס. באי טילוס יש רק 300 תושבים והתיירות באי מועטה. כאן תוכלו להנות מהחיים, מהטבע ומהשקט וגם תוכלו לשחוק במים צלולים. חוסר התיירות נותן לכם הזדמנות כדי להכיר באמת ומקרוב את המקומיים ולהפוך לחלק מחיי היומיום שלהם. אל תשכחו לבקר במגאלו צ'וריו כשבמקום שמקיף את הכיכר המרכזית תוכלו לראות שרידי חומות עתיקים, את עיר המתים(בית הקברות), את המוזיאון, המנזרים וחורבות הטירה.

תמונות מפרץ > טילוס
יום 9 - רודוס
9

רודוס נמצא בין כריתים והמזרח הקרוב בים האגאי. רודוס הוא האי הגדול ביותר באיים הדודקאנסיים. כינויו הוא אי השמש או אי האור וכמעט אין יום שהשמש לא זורחת. עם האקלים הסבטרופיים שלו ומעל 3000 שעות של שמש בשנה אתם תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שיזוף בטיול לשם. רודוס הוא אחד האיים הפופולאריים ביותר מבחינה תיירותית ביוון-אפילו היוונים עצמום מגיעים לרודוס כדי לנפוש.

תמונות מפרץ > רודוס
יום 10 - סימי
10

בסימי יש את הנמל היפה ביותר ביוון כולה. משני צידי הפיורד ישנה עלייה תלולה ונדבך על גבי נדבך של בתים, שחלקם לבנים, כמה מהם פסטל צהוב, אך כמעט כולם עם הגמלון הניאו קלאסי- תזכורת לכך שלפני 100 שנה זה היה אחד מהאיים המשגשגים ביותר ביוון. כמעט שלא הייתה שום בניה בבטון מודרני וכיום יש רק את הבתים המיושנים והמשובחים הללו כדי שהמבקרים באי יוכלו לראות. כך גם הרוח של האי נשארת שלמה.

תמונות מפרץ > סימי
יום 11 - דטקה
11

דטקה נוסדה ע"י הדוריאנים שהשתיישבו כאן האיי הים האגאי ומדרום לחוף אפלוניה. חצי אי זה ממוקם בין הים האגאי והים המזרח תיכוני. בסופו של חצי האי, במרחק של כ38 ק"מ נמצאת העיר העתיקה של קריאן קנידוס, אשור תוארה ע"י סטראבו כ"העיר שנבנתה לאלה היפה ביותר, אפרודיטה, בחצי האי היפה ביותר". כמו כן, הוא האמין שלפני 500 שנה הפיראטים הספרדים השאירו כאן חולי צרעת למות, אך מזג האוויר הנאה של חצי האי הבריא את המצורעים. תוכלו גם לעשות טיול ברגל בנמל דטקה.

תמונות מפרץ > דטקה
יום 12 - פלאמוט בוקו, קנידוס
12

פלמוטבוקו נחשב כמקום שיש בו את החופים הטובים ביותר בחצי האי דטקה. החופים קטנים אך יפים מאוד. חופים אלה מוקפים בהרים וידועים בשלווה ובאוויר הצח ונותנים את ההרגשה המושלמת של חופש. פלמוטבוקו ממוקם בקצהו של חצי האי, והוא מפורסם גם בגלל שרידיה של העיר ההיסטורית קנידוס. קנידוס ידועה בשפע של הדגים שלה. והיא ממוקמת במרחק של 12 ק"מ. המים כאן כל כך צלולים, שאנשים מאמינים שאם אתם לוקחים מחט מתחת למים עדיין תוכלו לראות אותה! תוכלו לצאת לסיור או להתענג על החופים, או שתוכלו גם לצפות במטוסים טסים. יש כל הרבה דברים לעשות בפלמוטבוקו! האנשים כאן מאוד חמים וידידותיים. האי מגלם שלום שלווה ואושר. עם אנשיה החמים הפרצופים המחייכים והיופי הטבעי העצום, פלמוטבוקו הוא אכן גן עדן קטן בזכות עצמו.

תמונות מפרץ > פלאמוט בוקוקנידוס
יום 13 - מפרצץ מרסינצ'יק
13

אדבוגצי(מפרץ אקווריום) מקבל את שמו מהמילה אקווריום בגלל שהמים כאן כל כך צלולים. אפשר לראות לעומק 30 מטר בעין בלתי מזוינת. ישנם מפרצים קטנים בקצה בקצה המערבי של המפרץ ויחד עם המים הצלולים זאת חגיגה מושלמת לכל החושים.

תמונות מפרץ > מפרצץ מרסינצ'יק
יום 14 - קיסבוקו(אלאקיסלה), האי השחור
14

במרחק של 3 מייל מהאי אורק נמצא קיסה בוקו, שם שמקורו במילה קיליסה(כנסיה) בגלל השאריות העתיקות של המנזרים הביזנטיים שנמצאו בתחום זה. מקום זה הכרחי לכל הסירות שעוגנות כאן במפרץ גדול מאוד. מפרץ זה מוקף בהרים מצפון, ורוחות מערביות מכות בצד המזרחי של האי. באלקיסלה, תיתקלו בשרידים של מנזר ישן בשם מפרץ קיסה. אנשים מאמינים שקיסה קיבלה את שמה מהמילה כנסיה. המקומות שחייבים לבקר בהם כוללים את חורבות קיסבוקו, יאליקויו, אקרסה, פורק, בית קיצי, בת', ובמפרצון איפה שיש שרידים של הכנסיה. כל האתרים האלה מחייבים עצירה בזמן השיט הכחול שלכם. בכמה מפרצונים בסביבה, תוכלו למצוא פלאים כמו מים קרים ורותחים לשתייה! הצללית של חורשת עצי הרדוף מתגלגלים למורד הים מול חופים חוליים מנצנצים וזהו אכן מחזה מרהיב!

האי השחור(קראדה) ממוקם במרחק 5 ק"מ מבודרום והוא ידוע בכוח הריפוי העצום של המים הופריתיים שלו ואמבטיות הבוץ. אנשים מאמינים שהמים החמים והבוץ במפרצים גורמים לכם להיראות צעירים יותר ובריאים יותר. הטמפרטורה של המים החמים מגיעה בערך לכ29-32 מעלות וזורמת לים. כאן תיהיה לכם הזדמנות לשחות במים חמים ולטבול באמטיית בוץ.

יום 15 - בודרום
15

בודרום היא נקודת המוצא האידאלית להפלגות בים האגאי של טורקיה. מפרץ גוקובה מוכר כאחד המפרצים הטובים ביותר להפלגה באירופה. עם המון שמש בשפע, מים צלולים, שמיים כחולים, מעגנים טובים ואנשים מאוד ידותיים, החוף הזה מציע הרבה מגוון. ישנם המון מקומות שנשארו עם היופי הטבעי שלהם ובהתיישבויות וכפרים. בודרום היא עיר נמל במחוז מוגלה, בצד הדרום-מערב של היה האגאי שבטורקיה. הוא ממוקם על החוף של חצי האי בודרום הדרומית, בנקוה שבכניסה למפרץ גוקובה. העיר נקראה בימי קדם הליקרנסוס מקאריה, והייתה מפורסמת בזכות "המוזולאום של מאוסולוס" שהיא אחת משבעת פלאי עולם של הזמן הקדום. טירת בודרום, שנבנתה בידי הצלבנים במאה ה15, משקיפה על הנמל והמרינה. שטחי הטירה, כוללים מוזיאון ארכיאולוגי תת ימי וגם מארחים כמה פסטיבלים תרבותיים לאורך השנה.

תמונות מפרץ > בודרום

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]