מסלולי שייט
עוזבים מ-: זמן משוער: איזור הפלגה:
מסלולי הפלגות גולט
בודרום - איי יוון ( איים הקיקלאדיים ) - בודרום
מסלולי הפלגת גולט
יום 1 - בודרום, קוס
1

בודרום היא נקודת המוצא האידאלית להפלגות בים האגאי של טורקיה. מפרץ גוקובה מוכר כאחד המפרצים הטובים ביותר להפלגה באירופה. עם המון שמש בשפע, מים צלולים, שמיים כחולים, מעגנים טובים ואנשים מאוד ידותיים, החוף הזה מציע הרבה מגוון. ישנם המון מקומות שנשארו עם היופי הטבעי שלהם ובהתיישבויות וכפרים. בודרום היא עיר נמל במחוז מוגלה, בצד הדרום-מערב של היה האגאי שבטורקיה. הוא ממוקם על החוף של חצי האי בודרום הדרומית, בנקוה שבכניסה למפרץ גוקובה. העיר נקראה בימי קדם הליקרנסוס מקאריה, והייתה מפורסמת בזכות "המוזולאום של מאוסולוס" שהיא אחת משבעת פלאי עולם של הזמן הקדום. טירת בודרום, שנבנתה בידי הצלבנים במאה ה15, משקיפה על הנמל והמרינה. שטחי הטירה, כוללים מוזיאון ארכיאולוגי תת ימי וגם מארחים כמה פסטיבלים תרבותיים לאורך השנה.

האי קוס באמת שווה ביקור. קוס הוא האי שנתו לעולם את היפוקרטס, אב הרפואה. האי שלישי בגודלו באיים הדודקאנסיים, הוא מאוד ירוק עם תשתיות מצויינות וכבישיים גדולים ולידם שורה של עצי דקל. במהלך ביקורכם בי קוס, עליכם בהחלט לבקר בחורבות העתיקות של העיר, שהם רבים ויוצי דופן כמו כמו חורבות אסקליפיוס, הטירה של של האבירים, והעץ הענק של הופוקרטס(קוטר הגזע הוא 11.5 מטרים!!). בקוס תוכלו למצוא כמה מהחופים היפי ביותר באיי יוון. עם אתרי ארכיאולוגים רבים בתוך ומסביב לעיר, קוס הוא המקום האידאלי להליכה או רכיבה על אופניים.

תמונות מפרץ > בודרוםקוס
יום 2 - פסרימוס, לארוס
2

אתם תצאו לשיט לאי פסרימוס מוקדם בבוקר. פסרימוס הוא איון שממוקם בין קוס לקלימנוס, בערך 6 מיילים אנכיים מצפון לקוס וקורב לקו החוף הטורקי. כל האיזור האו בערך 15 ק"מ מרובע ויש רק קומץ של תושבי קבע, סביב ה-100 שמסתמכים על דיג ותיירות. האי פופולארי לתיירים שמגיעים מקוס או קלימנוס בסירות קטנות או בדמויי סירות פיראטיים לתיירים שמגיעות כל הקיץ. לצאת לפסרימוס לכל היום זהו דבר טוב למי שרוצה להימנע מהחופים המאורגנים של קוס או קלימנוס, אבל החוף יכול להיוצ צפוף מדי פעם. החוף רחב, עמוק, מאוד חולי עם מים רדודים שמוגנים היטב ע"י מפרץ עמוק ועל קו החוף יש טברנות ובתי קפה שנחמד לשבת בהם. ישנו נמל קטן לעגינה. אין הרבה מה לראות חוץ מהחוף החולי, אך יש מסלולים לגבעות חסרות עצים שיובילו אתכם למפרצונים קטנים.

לארוס הוא אי עם אקלים בריא ואידאלי לחופשה שקטה. הוא ירוק מאוד, עם המון מפרצונים יפים וחופים חוליים מרהיבים, והאי משרה הרגשת רוגע ושלווה עם הנוף שלו. הוא לא כל כך תיירותי, הנמל הראשי שלו לאקי הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר של ארכיטקטורת ארט דקו ביוון. הוא תוכנן ע"י האדריכלים של מוסוליני בשנת 1923 ואף בניגוד לרצונו של הדיקטטור, הבירה לאחר מכן עברה מעל לכפר של פלאטנוס. שאר האי ירוק עם חופים מדהימים ומפרצים גדולים. לארוס הוא בסיס הבית האידאלי לטיולי שייט לחופי טורקיה ובאיים הדודקאנסיים.

תמונות מפרץ > פסרימוסלארוס
יום 3 - ליפסי
3

ליפסי הוא אי זעיר שבו יש בתים מסויידם בלבן וכנסיות קטנות עם כיפות כחולות. זהו אי שבו אין כמעט מכוניות, ושרוב החיים של המקומיים מתקייבים בנמל של האי. ליפסי הוא אי יפה מאוד ואותנטי ובמהלך היום ניתן לצפות בתמנונים שנתפסים ע"י הדייגים ולאכול אותם במזח מאוחר יותר בלילה באחד מבתי הקפה הרבים שהוקמו בנמל הזעיר.

תמונות מפרץ > ליפסי
יום 4 - פאטמוס
4

פאטמוס מכונה ירושלים של האי האגאי, והוא האי הקדוש של הנוצרים שבו הייתה כתובה האפוקליפסה של יוחנן. מבריה של איי הדודקאנסיים יוכלו להתפצל ל2 קבוצות, כשהקבוצה הראשונה מגיעה עדיין לאי בגלל המשמעות הדתית שלה והקבוצה השניה מגיעה לאי כדי להנות מחופיה היפים ונהדרים, מהשלווה והאופי הייחודי של האי ואנשיו. פטמוס הוא אי שקט בלילה, אבל ביום-יום עמוסה בעצירות של ספינות שייט רבות שהפכו את האי למקום תיירותי. פאטמוס הוא אי מרהיב עם חופים גדולים ונוף ייחודי. זהו אי שהתיירות עד לאחרונה הייתה נמוכה, אך גדלה בהתמדה וכיום היא כבר נחשבת גדולה. אל תחמיצו את חגיגות חג הפסחא היווני אורתודוקסי הייחודיות שבו תיהיה לכם הזדמנות לראות את השחזור של הסעודה האחרונה של ישו. כמו כן תוכלו לעשות ציוד ברחובות הצרים של הורה או צ'ורה ולצפות בשקיעה בגבעת קסטלי.

תמונות מפרץ > פאטמוס
יום 5 - איקאריה
5

האי איקריה ממוקם בצפון מזרח הים האגאי, בין איי סאמוס ופאטמוס. לפי המיתולוגיה היוונית, איקרוס, דמות מיתית עם כנפי שעווה, נפל לים והוטבע, בזמן שעף קרוב לשמש. ולכן האי נקרא על שמו. לאיקריה יש היסטוריה עשירה, שניתן לראותה בחפירות הארכיאולוגיות של הביזאנטים והרומאים. הטירה של קוסקינה נבנתה במאה ה-11 לספירה, בזמן השלטון הביזנטי, והוא נמצא בחלק העליון של פסגת ההר. בתוך הטירה נמצאת הכנסיה של סיינט ג'ורג'. מבצר דרקנו הוא עוד דוגמא מצויינת לעבר הצבאי של האי. הוא נבנה ע"י האתונאים, בזמנו של אלכסנדר מוקדון. מיגון זה של 44 רגל גובה שימש כנקודת תצפית לתעבורה שבים האגאי. התיירים יכולים גם למצוא את שרידיהם של אודאון ביזנטי(תיאטרון קטן), בכפר קמפוס, שהיה בשימוש ע"י אצילים בזמני קדם בשביל אירועים מוזיקלים ותיאטרליים. האמבטיות הרומאיות של ת'רמה גם כן שוות ביקור. בזמן הרומאים, מים חמים וצלולים זרמו החוצה ואנשים הבריאו כאשר טבלו במים אלה. לאחר רעידת אדמה, המעיינות הפסיקו להזרים מים והעיר טבעה מתחת לים. ניתן עדיין לראות את השרידים של העיר בצלילה. בקרבת מקום, תיירים יכולים ללכת בדרך סלולה שתוביל אותם למעיין עם מים חמים שמכילה סגולות רפואיות ויכול לרפא מחלות עור. בנאס, מבקרים גם יכולים לחקור את השרידים של המקדש העתיק של האלה ארטמיס שנבנה בסביבות המאה ה-6 לפנה"ס. לאנשים שאוהבים טבע, האי הזה הוא גן עדן. הוא מכוסה ביערות של עצי אורן ועצי אלון. תיירים יכולים לטייל באיזור כפרי יפייפה, בדרכים עם אבנים ועפר ולהנות מנפלאות הטבע. האי איקריה הוא אחד המקומות היפים ביותר באיזור הים התיכון. ההרים, האגמים, הנהרות והיערות הירוקים של האי איקריה יוצרים יופי טבעי ייחודי.

תמונות מפרץ > איקאריה
יום 6 - מיקונוס
6

אחת הסיבות לפופולריות העצומה של האי מוקונוס הוא החופים החוליים והמים הצלולים שלו. החפים הפופולריים ביותר הם אלה שממוקמים במישור החוף הדרומי של האי; כולם מאורגנים ונקיים באופן מלא והנה חלק מהם: (פרדייס, סופר פרדייס, אליה, פלטיס גיאלוס, פסארו, אגיוס לואניס, אגררי, פרנגה, קאלו ליבאדי, פטליה ואחרים) והם נחשבים כחופים הטובים ביותר בספרד. חיי הלילה באי של מיקונוס מפורסים בכל רחבי העולם ואחת הסיבות המרכזיות לתיירות המאסיבית. צ'ורה שמסויידת בלבן היא עיר הבירה ויש בה מאות פאבים ומועדונים ואתרי חופים מפורסמים מציעים מועדוני לילה וברים ענקיים ליד החוף התוסס. המסיבות והכיך נשמכים כל הלילה. זה ידוע גם כמקום שמקבל בברכה לסביות והומואים מכל רחבי אירופה.

תמונות מפרץ > מיקונוס
יום 7 - פארוס
7

אחת הסיבות לפופולריות של האי פארוס הוא חהופים הנפלאים שהוא מציע: החופים אותנטיים ומאורגנים עם מיטות שיזוף ושמשיות, חופים לאימון של גלישת רוח או למסיבות חוף, הכל נמצא שם בשבילכם, רק מחכים שתבקרו אצלם. המפורסמים ביותר הם: חוף הזהב, קולימבית'רס, פרספורוס, סנטה מריה, פונדה ועוד... באיי פארוס יש כפרים מקסימים. הבירה של האי, פאריקיה, זו עיר מקסימה עם פעילויות רבות שמתרכזות שם. הכפר השני בחשיבותו של האי הוא נאוסה אשר ידוע בחיים הקסמופולטיים שלו וכאחד הכפרים היפים ביותר שביוון. פארוס גם מפורסמת בחיי הלילה שלה, כשהיא מגיעה למקום השלישי באיים הקיקלדיים, במונחים של בידור, אחרי מיקונוס ואיוס. ניתן למצוא שפע של ברים ומועדוני לילה בפאריקיה ובנאוסה.

תמונות מפרץ > פארוס
יום 8 - נאצ'וס
8

נקסוס הוא אי הררי. יש בו כפרים מקסימים וציוריים רבים עם בתים מסוידים בלבן, חלונות צרים בצבע בהיר ודלתות וגגות רעפים כמו: אפירנת'וס, אפולונס, חאלקי, פוטאמיה, קורונוס, טריפודס ועוד. הבירה של האי הוא הורה, וזהו כפר גדול וייחודי ביוון. יש בו טירה ונציאנית ששמורהשנשמרה היטב והיא מלאה בבתים מסויידים בלבן עם חלונות קטנים, מוקפים בסמטאות צרות עם רצפת אבן. יותר מ98 ק"מ של חופים חוליים זהובים מקיפים את האי היפייפה של נאקסוס שביוון. בכל החופים יש מים צלולים ובצבע טורקיז שמנצנצים תחת השמש. ניתן למצוא שמשיות, מיטות שיזוף, ומתקני ספורט ימי בחלק מהחופים המדהימים האלה כמו גם בתי הארחה. הנה חלק מהמפורסמים ביותר: אגיוס פרוקופיוס, פלאקה, אגיה אנה, מיקרי ויגלה, סהרה, סיינט גיורגיוס... חלק מהחופים מציעים רוח תנאי רוח מושלמים לתרגול של גלישת רוח והטסת עפיפונים. חלק מהחופים האחרים הם גן עדן לצוללנים.

תמונות מפרץ > נאצ'וס
יום 9 - אירקליה
9

באירקליה יש שני כפרים: פנאגיה, שממוקמת במרכז האי, ואגיוס ג'יורג'יוס, שמשרתת כנמל הראשי. בשני הכפרים האלה יש ארכיטקטורה יוונית מסורתית, אבל אגיוס ג'יורג'יוס מותאמת יותר לתיירים ומפותחת יותר, ומציעה כמה בארים ומקומות לישון בהם. באירקליה יש חופים יפים רבים, במישור החוף. אל חלק מחופים אלו ניתן להגיע ברגל ולחלק ניתן להגיע רק דדרך סירה מהנמל על מנת להנות מקצת פרטיות. החוף המפורסם והמרשים ביותר באירקליה הוא ליבאדי, חוף חולי ארוך עם מים צלולים בצד המזרחי של החוף. למרות זאת החוף של אגיוס ג'יורג'יוס זוכה לפופולריות רבה יותר כיוון שהוא נמצא קרוב מאוד לנמל.

תמונות מפרץ > אירקליה
יום 10 - קופוניסיה
10

בחוף הדרום-מערבי של קופוניסיה נמצא הכפר של צ'ורה. כאן תוכלו למצוא חופים נהדרים, אכול טוב, אנשים טובים והמון יופי טבעי שכל אחד חייב להתאהב במקום עצמו. מאז שהדיג הפך לעמוד התווך של האי, תוכלו להנות ממנות אוכל של דגים ועוד מגוון של מאכלי ים. החופשים של קופוניסיה מפורסמים בזכות היופי ההמדהים שלהם, מימיהם הצלולים בצבע טורקיז והנוף הייחודי שלהם שעשוי מסלע מרשים והמערות. אל רוב החופים ניתן להגיע רק ברגל, ע"י שימוש בנתיבים שונים. זהו מקום אידאלי לחזור להרמוניה של הטבע. חלק מהם: פאנוס, פיניקס, גאלה, נרו ומורה. קופוניסיה הוא המקום האידאלי שמחפשים שקט ושלווה. עם זאת, לאי יש גם אטרקציות כמו בארים נוחים. אתם תגלו שחיי הלילה קצת מוגבלים באי האידאלי הזה. בצ'ורה, ישנם כמה מסעדות שתוכלו לטעום מהמנות היווניות המסורתיות לצד הפיצות והפסטות. הפאבים במקום נחשבים בין הטובים ביוון.

תמונות מפרץ > קופוניסיה
יום 11 - אמורגוס
11

הכפרים המעניינים ביותר באיי אמורגוס הם עיר הבירה של האי, צ'ורה, שממוקמת בגובה של 400 מטר מעל פני הים. זהו כפר מקסים עם אווירה ייחודית שנוצרה ע"י הבתים ותחנות הרוח, הטירה הוונציאנית, כנסיות המסוידות לבן, וע"י הסמטאות המצויירות היפות. אמורגוס יוון מפורסמת ברחבי העולם בגלל צבעי החוף המרהיבים שלה. זאת הסיבה שהבמאי הצרפתי לוק בסון בחר באיזור זה לחלקים נרחבים בסרט שלו "הכחול הגדול" שלקח חלק באי הזה של יוון. האי מציע נחלים יפים ושקטים, ויש לו חופים חוליים. באמורגוס יש חיי לילה שוקקי חיים. הם מורכבים בעיקר מפאבים נוחים וקטנים, מסעדות ומועדוני ריקודים. הכל ממוקם במרכז העיר של אמורגוס ובנמל קרווסטאסי.

תמונות מפרץ > אמורגוס
יום 12 - אסטיפלאה
12

אסטיפלאה הוא אחד מאותם איים סודיים שזרים מעטים מבקרים בו אבל הוא מאוד פופולרי בקרב היוונים. באי המדהים הזה שנמצא באיים הדודקאנסיים, שבו המסורות המקומיות עדיין קיימות, הנופש שלכם יורכב מאכילת הרבה דגים(יש המון טברנות דגים באי), ומהרבה שחיה במפרצים יפים ונטושים(כן הם עדיין קיימים). כשאתם נמצאים באי אסטיפלה, אל תחמיצו ביקור בבירת אסטיפלאיה, צו'רה, עם הבתים הלבנים היפים שלה והטירה הונציאנית שמקיפה אותה, וביקור בתחנת הרוח, כמו גם בנמל הקטן במלטזנה, במיוחד בין 7-9 בערב כשהדייגים חוזרים ומוכרים את הדגים שתפסו ישר מהסירות(תוכלו לקבל טעם מהחיים המסורתיים שם).

תמונות מפרץ > אסטיפלאה
יום 13 - קלימנוס
13

האי קלימנוס ידוע בעיקר בתור האי שנמצאים בו הצוללני ספוג הטובים בעולם. עם זאת קלימנוס הוא מרכז תיירותי מתפתח, ואתם עדיין תוכלו לראות את דייגי הספוג בעבודה גם כיום ואתם עדיין תוכלו לחוות את הדרך המסורתית של האי. האי היפה הזה נמצא בדודקאנסיים. אתם תוכלו לצאת לטיולים יפים, לשחות במערות יפייפיות, ולגלות חופים יפים עם נוף מרהיב ומפנק. לדוגמא יש את הכפר של ואטי שמוחבא בעמק ירוק יפה. בשל הנוף ההררי שלו, קלימנוס הוא ם אחד המקומות הטובים ביותר לתרגו של טיפוס הרים! כמו כן, רוב החופים של קלימנוס מצויידים בתמקני ספורט מים. את השקיעות הנפלאות מעל האיון של טלנדוס אסור להחיץ-הם בשורה אחת עם אלה של סנטוריני!

תמונות מפרץ > קלימנוס
יום 14 - טורגוטריי, קריינסיר
14

האי טוגוטריי ממוקם בתוך הרים, איים ופרדסי ציטרוס וידוע בשקיעות המרהיבות שלו. ישו בו הרבה חנויות, ברים, מסעדות ומרינה מודרנית עם בוטיקים ומקומות איכלת שממוקמים על החוף. החופים בעלי יופי מרשים ורצועת מים רדודים המאפשרת לילדים לשחק בהם.

קריינסיר הוא חוף לאורך של 500 מטר של חול בצבע זהב והוא מצויין לנופש למשםחה. המים הכחולים השקטים רגועים באופן יוצא דופן, והוא מציע בנוסף כמה ספרטים ימיים כמו סירות בננה וסירות פדלים. ניתן גם לשבת ולהירגע על אחד מהכיסאות הנוחים הרבים שנמצאים שם, בזמן שאתם לוגמים משקה מרענן.

תמונות מפרץ > טורגוטרייקריינסיר
יום 15 - בודרום
15

בודרום היא נקודת המוצא האידאלית להפלגות בים האגאי של טורקיה. מפרץ גוקובה מוכר כאחד המפרצים הטובים ביותר להפלגה באירופה. עם המון שמש בשפע, מים צלולים, שמיים כחולים, מעגנים טובים ואנשים מאוד ידותיים, החוף הזה מציע הרבה מגוון. ישנם המון מקומות שנשארו עם היופי הטבעי שלהם ובהתיישבויות וכפרים. בודרום היא עיר נמל במחוז מוגלה, בצד הדרום-מערב של היה האגאי שבטורקיה. הוא ממוקם על החוף של חצי האי בודרום הדרומית, בנקוה שבכניסה למפרץ גוקובה. העיר נקראה בימי קדם הליקרנסוס מקאריה, והייתה מפורסמת בזכות "המוזולאום של מאוסולוס" שהיא אחת משבעת פלאי עולם של הזמן הקדום. טירת בודרום, שנבנתה בידי הצלבנים במאה ה15, משקיפה על הנמל והמרינה. שטחי הטירה, כוללים מוזיאון ארכיאולוגי תת ימי וגם מארחים כמה פסטיבלים תרבותיים לאורך השנה.

תמונות מפרץ > בודרום

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]