השכרת חדר
עוזבים מ-: זמן משוער: קונספט: סוג גולט: תאריך הפלגה: איזור הפלגה:
השכרת חדרים בהפלגות גולט
בודרום דרום איי יוון יאכטת BB
תוכנית הסיור בהשכרת חדר
יום 1 - בודרום
1

ההיסטוריה של בודרום מתחילה כבר במאה ה-12 לפני הספירה. העיר נקראה "הליקרנאסוס" והיא הייתה מקום הולדתו של הרודוטוס, "אבי ההיסטוריה", שחי כאן במאה ה-5 לפנה"ס. המאוזוליאום של המלך מאוזולוס (350 לפני הספירה), שהוא אחד משבעת פלאי העולם, מצוי גם הוא בעיר זו. המבנה היחיד ששרד מהתקופה הקלסית הוא האמפיתיאטרון. זהו אחד התיאטראות העתיקים ביותר באנטוליה עם קיבולת של 13,000 מקומות ישיבה. האמפיתיאטרון מארח מופעים וקונצרטים לאוהבי האמנות של בודרום עד היום.

מקום נוסף שכדאי לבקר במהלך שהייתכם בבודרום הוא ציון הדרך של העיר, "טירתו של פטרוס הקדוש". זוהי אחת מיצירות האדריכלות הטובות ביותר שהשתמרו שמקורה עוד בימי הביניים. "שער מינדוס", שדרכו אלכסנדר הגדול נכנס לעיר הוא מקום נוסף שאסור לפספס! אחרי ארוחת ערב ניתן להתרועע עם האורחים האחרים על הספינה או לבקר בבר נהדר ברחוב בודרום בר. בודרום מפורסמת מאוד בחיי לילה התוססים שלה.

תמונות מפרץ >בודרום
יום 2 - קנידוס, אינסבורון, מפרץ קרגילי
2

נצא מוקדם בבוקר לקנידוס (Knidos). קנידוס הייתה עיר די מפותחת בתחומי מדע, אמנות ואדריכלות. אוודוקסוס, אסטרונום מאוד פופולרי; הפרופסור למתמטיקה, ד"ר אווריפון; פוליגונטוס, אמן פופולרי; סקופאס ובריאקסיס מפרוס, הפסלים המפורסמים ביותר של התקופה; סוסטראטס, האדריכל של המגדלור של אלכסנדריה אשר הינו אחד משבעת פלאי העולם; והרופא קטסאיס, שהציל את חייו של המלך הפרסי מאסון, כולם חיו באי זה. ד"ר אווריפון ותלמידיו הקימו את בית הספר למדעי הרפואה השני בגודלו בקנידוס. באי נמצא גם שעון השמש הגדול ביותר בעת הקמתה, אשר הוקם על ידי אוודוקסוס. בקנידוס הייתה גם האנדרטה של אפרודיטה ובעבר העיר הייתה ידוע בבתי הבושת שלה וכך הפכה לפופולרית בקרב מלחים וסוחרים ערבים. ניתן גם לצאת לטיול על החוף כדי לראות את ההריסות.

תהיה באפשרותכם לקחת הפסקה לצורך שחייה בנקודה זו. ארוחת צהריים תוגש במפרץ אינסבורון. המים מעולים כאן ותהיה לכם ההזדמנות לשחות במים צלולים אלו. לצורך ארוחת ערב ולינת לילה, אנו נעגון במפרץ קרגי.

יום 3 - דיסרקבוקו, בוזבורון
3

ארוחת הבוקר יוגש בדירסקבוקו. לאחר ארוחת הבוקר נשייט לקיזיל איילנד לארוחת צהריים והפסקת שחייה. התחנה האחרונה שלנו תהיה בבוזבורון. בוזבורון הוא עיירת דייגים קטנה. אזור זה היה פופולרי ומתאים לצלילה בעזרת ספוג אבל בימינו האנשים של האי הם כבר אינם מעוניינים בצלילה מסוג זה משום שאין זה כלכלי וגם לא בטוח. בשנים האחרונות מתבססת התיירות על תיירות ספינות גולט.

תמונות מפרץ >דיסרקבוקובוזבורון
יום 4 - רודוס
4

אנו נשייט לרודוס בשעות הבוקר המוקדמות. רודוס הוא הגדול באיי הדודקאנסיים. האי הוא יעד נופש פופולרי מפני שהוא אחד מעירי ימי הביניים הגדולות והשמורות ביותר באירופה והוא נהנה ממזג האוויר חם במשך 300 ימים בשנה.

רודוס היה בסיס לתרבויות רבות החל מהאבירים של סנט ג'ון בימי הביניים, ולאחר מכן העותומנים ולבסוף גם האיטלקים. לפיכך יש לאי הרמוניה היסטורית ייחודית ויופי מרהיב. כאן תוכלו להצטרף לסיור אופציונלי בעיר העתיקה.

הנמל הראשי של רודוס הוא העיר רודוס הנושא את אותו השם. אזורי פעילות נוספות כוללות לינדוס וקמירוס. עיר זו, שעדיין מוקפת בחומה עבה בגובה 12 מטר מעניקה תחושת של נסיעה אחורה בזמן לימי הביניים, במיוחד כאשר אנו מסתובבים בכבישים הצרים והמרוצפים אבן. לאחר ארוחת ערב, אנו מאוד ממליצים ליהנות מלילה מהנה בעיר רודוס.

תמונות מפרץ >רודוס
יום 5 - סימי
5

אנו נפליג לאי סימי ונעגון בנמל סימי לארוחת צהריים והפסקת שחייה. נעגון בנמל סימי בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

תוכלו לראות את קו החוף עם הבתים הניאו-קלאסיים שלה ואת מחוזות הפריפריה. אתה לבטח תעריצו האי ואת יערות האלון והמפרצים הייחודיים. תוכלו להצטרף לסיור האופציונלי שלנו במנזר פנורמיטיס אשר ממוקם במפרץ שמור היטב בחלקו הדרומי של סימי.

תמונות מפרץ >סימי
יום 6 - ניסירוס, קוס
6

ניסירוס הוא אי קטן באמצע האיים הדודקאנסיים, יש בו יופי טבעי רב ומורשת תרבותית עשירה שתושביו שמורים עליו עד היום. התכונה הגיאומורפולוגית הבולטת ביותר של האי היא הר הגעש שלה. יש האומרים כי האי נולד לאחר סדרה של התפרצויות רצופות של הר הגעש, שהוא ייחודי מסוגו ביוון. הר הגעש של האי עדיין נחשב לפעיל ועקב הגישה קלה למכתשיו, אלפי תיירים ומדענים מכל רחבי העולם מבקרים בו בכל שנה. הר הגעש והשלווה שתוכלו לחוות בכפרים הציוריים של האי הן שתיים מהאטרקציות העיקריות שלה שבאמת ירתקו אתכם. לבסוף, באי יש עולם ומלואו של חי וצומח אשר לדעת מומחים נחשבים לייחודיים ועשירים.

קוס איילנד הוא אי שבאמת שווה ביקור. קוס הוא האי שנתן לעולם את היפוקרטס, אבי הרפואה. הוא האי השלישי בגודלו באייים הדודקאנסיים, הוא ירוק מאוד עם תשתית מצוינת וכבישים גדולים משולבים בשורה של עצי דקל. במהלך הביקור שלכם בקוס איילנד, תוכלו לבקר בחורבות העתיקות של העיר, שהם רבים ויוצאי דופן, חורבות "אסקליפיוס", "טירת האבירים" והעץ הענק של היפוקרטס (קוטר הגזע הוא 11.5 מטרים!). בקוס תוכל למצוא כמה מהחופים היפים ביותר באיי יוון. עקב האתרים הארכאולוגיים הרבים בתוך ומסביב לעיר, קוס הוא המקום האידיאלי להליכה או רכיבה על אופניים. ארוחת ערב ולינה מתוכננים בקוס איילנד.

תמונות מפרץ >ניסירוסקוס
יום 7 - האי השחור, נמל פויראז, מפרץ מטאור
7

אנחנו נשייט לבודרום ושם נטפל בניירות המכס. לאחר מכן תהיה הפסקת שחייה וארוחת צהריים במפרץ פוירז, הנמצא בצדו הצפוני של קראדה (בלאק איילנד). זהו מפרץ גדול ומדהים עם מים בצבע טורקיז-כחול. בסביבות שעת התה, נוכל לעגון במטאור ביי, מפרץ הנמצא בצדו הדרומי של האי. האי קיבל את שמו מבור המטאור המצוי כאן. תוכלו לקפוץ מעל הפלטפורמה למים עמוקים או לטייל דרך מערות תת-ימיות הממוקמות קרוב מאוד למפרץ תמורת תשלום מקומי קטן. אנו נעגון בנמל בודרום לארוחת ערב ולינת לילה.

יום 8 - בודרום
8

לאחר אורחת בוקר דשנה, בשעה 10:30 בבוקר, יעזבו האורחים את הגולט עם זיכרונות יקרים מהסיור.

תמונות מפרץ >בודרום


סוג סירה : גולט מגה מפואר עם מזגן
זמן משוער : לילות 7- ימים 8
זמן יציאת הפלגות : Sunday
הפלגה : Bodrum נמל
זמן הפלגה : ליד 15:30 pm
ביטול הפלגה : Bodrum נמל
ביטול זמן הפלגה : לפני 10:30 am אחרי ארוחת בוקר
טיולים אופציונליים : Monastery of Panormitis, Rhodes Old City, Nisyros Volcano Tour


זמן יציאת הפלגה

ראשון : כל ראשון בין 23 June ו... 8 September כלול.

זמניםמחירים(ביורו)
23 June - 29 June813 לאדם לשבוע€ , Full Board.
30 June - 27 July938 לאדם לשבוע€ , Full Board.
28 July - 31 August1125 לאדם לשבוע€ , Full Board.
1 September - 7 September938 לאדם לשבוע€ , Full Board.

* מחירים(המחירים לפי תאריך יציאה)

פרטי המחירים

המחירים לשבוע הם ביורו ולאדם אחד בחדר זוגי על בסיס תפוסה מלאה ביאכטה.
לאדם יחיד תיהיה עלות נוספת של 60%.
אין הנחות לילדים. אין הנחות לילדים מתחת לגיל 12.
המחיר יורד ב-40% לאדם השלישי בחדר טריפל(3 אנשים).

כלול בתוך המחיר

פנסיון מלא- ארוחת בוקר, צהריים- תה אחר הצהריים-קפה ועוגיות, ארוחת ערב.
שכירת היאכטה, מיסי עגינה בנמל, פרוצדורות עגינה בנמל.
הוצאות עגינה בנמל.
שכר צוות.
הוצאות דלק ודיזל.
ניקוי של סדינים ומגבות(אנו לא מספקים מגבות לים).
שימוש בציוד- סנפירים, שנורקל, ציוד לדיג וכו'.
ביטוח ליאכטה- אנו מציעים לכם לבטח את עצמכם דרך סוכן נסיעות פרטי.
מע"מ.
מיסי נמל ועגינה ביוון.
פרוצדורות ומכס בנמלים של איי יוון.

לא כלול במחיר

משקאול קלים וחריפים כולל בקבוקי מים. את כל אלו ניתן לרכוש בבר המשקאות על הסיפון.
סיורים באתרים היסטוריים ומוזיאונים.
העברות בשדה תעופה.
מיסי נמל אינדיבידואלים בהגעה ועזיבה של טוריקה ויוון.


הגש בקשה
שם שם משפחה* תאריך הפלגה*
כתובת אימייל* מספר בנאדם        
מספר טלפון לאום
הודעה
הקלק על הציור לרענון
*שדות מבוקשים

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]