השכרת חדר
עוזבים מ-: זמן משוער: קונספט: סוג גולט: תאריך הפלגה: איזור הפלגה:
השכרת חדרים בהפלגות גולט
פטיה מרמריס פטיה
תוכנית הסיור בהשכרת חדר
יום 1 - פאטיה
1

אחרי שניפגש בשעה 15:00 במשרד שלנו במרינה של פאטיה שם כל האורחים יתודרכו על הגולט, האוחרים יתקבלו בברכה בסיפון בסביבות השעה 15:30 בצהריים. בסיפון, האורחים יקבלו מידע חשוב לגבי תאי החדרים. אתם יכולים לבחור להירגע ביאכטה עד ארוחת הערב או לבקר במרכז העיר לקניות. ארוחת ערב ולינה יאורגנו בשבילכם בנמל פאטיה.

תמונות מפרץ >פאטיה
יום 2 - יאסיקה, אגא לימאני
2

לאחר ארוחת הבוקר, נפליג לכיוון האי יאסיקה. תיהיה לכם הזדמנות לשחות בין האיים של הים הטבעי המרהיב הזה. נעגון במפרץ של אגיה לימאני כדי לבלות שם את הלילה.

תמונות מפרץ >יאסיקהאגא לימאני
יום 3 - מפרץ אקינצ'יק, דליין
3

הסירה מגיעה למפרץ אקינצ'יק בזריחה. הנוסעים יכולים להשתתף בסיור בנהר קטן דליין אם ירצו. בזמן ששטים בנהר, הם יוכלו לראות את הקברים שחצובים בתוך ההר, בסוף החוף. אפשר גם לשחות במים שמפגישים בין הים האגאי לים התיכון. אתם תוכלו גם להנות מאמבטיות בוץ או לצפות בצבים מיוחדים מטילים ביצים. ארוחת ערב ולינה יהיו באקינצ'יק.

תמונות מפרץ >מפרץ אקינצ'יקדליין
יום 4 - טורונק פינארי, מרמריס
4

אחרי ארוחת בוקר, הסירה תפליג לכיוון אי גן העדן, מפרץ טורונק ותגיע בזמן לשעת תה. ארוחת ערב ולינה יהיו בנמל מרמריס. אורחים יכולים לבקר את הרחוב בזאר במרמריס או להנות בברים המפורסמים שלהם.

יום 5 - טרסאן
5

אחרי ארוחת בוקר, ארוחת צהריים והפסקת שחייה, הסירה תשוט לכיוון סמיזקה. אנו נגיע לאי סמיזקה בערב. טרסאן שממוקם באי הזה שירת כנמל טבעי בזמן התקופה הביזאנטית. ארוחת ערב ולינה יאורגנו כאן בשבילכם.

תמונות מפרץ >טרסאן
יום 6 - מפרץ סרסאלה, מפרץ בדרי רחמי
6

בבוקר לאחר ארוחת בוקר, נפליג למפרץ סרסלה. שם, נאכל ארוחת צהריים ונעשה הפסקת שחייה. תוכלו לבקר במנזרים ולחזור לארוחת ערב ולבלות את הלילה במפרץ בדרי רחמי. מפרץ זה הוא על שמו של צייר מפורסם שצייר דג ענק על סלע. את הסלע ניתן לראות גם כיום. אם תרצו, תוכלו לבקר גם את הקברים המלכותיים שאותם בנו לפני מאות שנים וממוקמים כאן.

יום 7 - דומוז
7

אחרי ארוחת בוקר וצהריים, נפליג לכיוון האי דומוז, ואחרי שנסיים לתור באי הזה, תוכלו לחזור לסירה לתה וללכת לכיוון העיר של פאטיה לארוחת ערב ולינה.

תמונות מפרץ >דומוז
יום 8 - פאטיה
8

ההפלגה מגיעה לסופה היום. האורחים יהנו מארוחת בוקר טעימה עם האורחים הנוספים בסירה והצוות. בסביבות 09:00 בבוקר הם יאמרו שלום אחד לשני ויחזרו עם המון חוויות מההפלגה.

תמונות מפרץ >פאטיה


סוג סירה : גולט עץ מסורתי
זמן משוער : לילות 7- ימים 8
זמן יציאת הפלגות : Saturday
הפלגה : Fethiye נמל
זמן הפלגה : ליד 15:30 pm
ביטול הפלגה : Fethiye נמל
ביטול זמן הפלגה : לפני 9:00 am אחרי ארוחת בוקר
טיולים אופציונליים :


זמן יציאת הפלגה

שבת : כל שבת בין 3 May ו... 25 October כלול.

זמניםמחירים(ביורו)
3 May - 31 May300 לאדם לשבוע€ , Full Board.
1 June - 30 June375 לאדם לשבוע€ , Full Board.
1 July - 31 August399 לאדם לשבוע€ , Full Board.
1 September - 30 September375 לאדם לשבוע€ , Full Board.
1 October - 31 October300 לאדם לשבוע€ , Full Board.

* מחירים(המחירים לפי תאריך יציאה)

פרטי המחירים המחירים לשבוע הם ביורו ולאדם אחד בחדר זוגי על בסיס תפוסה מלאה ביאכטה. לאדם יחיד תיהיה עלות נוספת של 60%. אין הנחות לילדים. אין הנחות לילדים מתחת לגיל 12. כלול בתוך המחיר פנסיון מלא- ארוחת בוקר, צהריים- תה אחר הצהריים-קפה ועוגיות, ארוחת ערב. שכירת היאכטה, מיסי עגינה בנמל, פרוצדורות עגינה בנמל. הוצאות עגינה בנמל. שכר צוות. הוצאות דלק ודיזל. ניקוי של סדינים ומגבות(אנו לא מספקים מגבות לים). שימוש בציוד- סנפירים, שנורקל, ציוד לדיג וכו'. ביטוח ליאכטה- אנו מציעים לכם לבטח את עצמכם דרך סוכן נסיעות פרטי. מע"מ. מיסי נמל ועגינה ביוון. פרוצדורות ומכס בנמלים של איי יוון. לא כלול במחיר משקאול קלים וחריפים כולל בקבוקי מים. את כל אלו ניתן לרכוש בבר המשקאות על הסיפון. סיורים באתרים היסטוריים ומוזיאונים. העברות בשדה תעופה.
הגש בקשה
שם שם משפחה* תאריך הפלגה*
כתובת אימייל* מספר בנאדם        
מספר טלפון לאום
הודעה
הקלק על הציור לרענון
*שדות מבוקשים

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]