השכרת חדר
עוזבים מ-: זמן משוער: קונספט: סוג גולט: תאריך הפלגה: איזור הפלגה:
השכרת חדרים בהפלגות גולט
הכל כלול  פטיה קקובה פטיה
תוכנית הסיור בהשכרת חדר
יום 1 - פאטיה
1

עליה לסיפון מתחילה ב15:30 בצהריים מנמל פאטיה. בזמן שאתם מתארגנים, ארוחת הערב תוגש ביאכטה ונלון בסירה לנמל פאטיה.

פאטיה, שנודעה בזמנים עתיקים כטלמסוס, הייתה עיר חשובה והיא מוקמה על הגבול המערבי של ליסיה עם קאריה. אנשים מאמינים שהעיר קיבלה את שמה מבנו של אפולו, טלמסוס. העיר הפכה לחלק מהאימפריה העות'מאנית בשנת 1624. השם שונה פעמים רבות במשך השנים ולבסוף נקרא פאטיה בשנת 1914 על שם הטייס הטורקי הראשון פטי ביי מחיל האוויר, שהתנגש עם המטוס ומת כאן בזמן שירות. בדרום העיר תוכלו לראות קברי אבן עתיקים ויפים והמפורסם שבהם, של המלך אמינטס. שרידים של תיאטרון נלקחו אל מוזיאון שבמרכז העיר.

תמונות מפרץ >פאטיה
יום 2 - אולודניז, גמילר
2

בזמן שאתם נהנים מארוחת הבוקר, אנו נודיע לכם על סדר היום ועל אמצעי הבטיחות ביאכטה. נפליג לכיוון אולודניז. היאכטה שלנו תגעון באולודניז לארוחת צהריים ולשחייה. תחנה הבאה תיהיה האי גמילר. מומלץ מאוד לעשות טיול רגלי באי גמילר מוקדם בערב ולבקר את הכנסיה של סיינט ניקולאס ששיך לתקופה הביזאנטית, בראש האי. ארוחת ערב ולינה יאורגנו במיצר גמילר.

תמונות מפרץ >אולודניזגמילר
יום 3 - קאס
3

בבוקר, נפליג מוקדם לעבור בצורה חלקה ביידי בורונלר. נעגון במפרץ יסילקוי, שממוקם קרוב לקלאן, לארוחת בוקר ולהנות מהים. לאחר מכן, נעגון בנמל קאס. כאן תוכלו ללכת ברגל מסביב לקאס- עיירה יוונית ישנה, ולהנות מחיי הלילה של קאס. קאס הייתה אחת הערים החשובות בליסיה, והעצימה את חשיבותה בזמן התקופה הרומאית ולבסוף נהפכה למרכז של המקום בתקופה הביזאנטית. בקאס יש המון שטח שמוקף בערים היסטוריות ואתרים היסטוריים עם ערך רב.

תמונות מפרץ >קאס
יום 4 - קקובה, טרסאן, מפרץ אוקגיז
4

לאחר ארוחת הבוקר, נפליג לכיוון העיר במעמקים של קקובה. נעצור להפסקת שחיה ולארוחת צהריים במפרץ טרסאן ששם תוכלו לראות מספנות עתיקות מהתקופה הרומאית וכנסיה מהתקופה הביזאנטית. ארוחת ערב ולינה יהיו במפרץ אוגקיז.

יום 5 - סימנה, דמרה, מפרץ גוקאיה(מירה)
5

לאחר ארוחת בוקר, נעגון בסימנה, ששם תקבלו צ'אנס לצלם תמונות יפות של ליסיה העתיקה. לארוחת צהריים והפסקת שחייה, נפליג לדמרה. כאו תוכלו להצטרך לסיור ממפרץ קאי אגזי לשרידים של מירה, עיר ליסיאנית שהייתה גם עירה של הבישופ סיינט ניקולאס שהיה ידוע בתור "המגן" של הילדים, העניים והמלחים בתקופה הביזאנטית. אנו נעגון במפרץ גוקאיה לארוחת ערב ולינה.

יום 6 - קלקאן
6

הגולט תפליג לקלקאן מוקדם בבוקר וארוחת הבוקר תוגש בנמל קלקאן. מכאן ניתן לארגן טיולים מאורגנים לערים הליסיאניות של צ'אנטוס-עיר הבירה של ליסיה, לפטארה-עיר המסחר והנמל של לטון, שהיא החשובה ביותר במחינה דתית באיזור הליסיאני, ויכולה גם כן להיכלל במסלול הטיול שלנו.נעגון ביסילקוי לארוחת ערב ולינה.

תמונות מפרץ >קלקאן
יום 7 - טורונק פינארי, מפרץ סמנליק
7

התחלה מוקדת שלנו תאשר לנו להפליג אל מפרץ טורונק פינארי. אחרי ארוחת צהריים נעגון במפרץ סמנליק לשחייה. לארוחת ערב ולינה נחזור לכיוון נמל פאטיה.

יום 8 - פאטיה
8

האורחים יעזבו את הגולט עם זכרונות יקרים ונהדרים בשעה 10:30 בבוקר אחרי ארוחת בוקר טעימה.

תמונות מפרץ >פאטיה


סוג סירה : גולט עץ מסורתי
זמן משוער : לילות 7- ימים 8
זמן יציאת הפלגות : Monday, Saturday
הפלגה : Fethiye נמל
זמן הפלגה : ליד 15:00 pm
ביטול הפלגה : Fethiye נמל
ביטול זמן הפלגה : לפני 9:00 am אחרי ארוחת בוקר
טיולים אופציונליים :


זמן יציאת הפלגה

שני : כל שני בין 5 May ו... 27 October כלול.
שבת : כל שבת בין 3 May ו... 25 October כלול.

זמניםמחירים(ביורו)
3 May - 31 May429 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 June - 30 June559 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 July - 31 August599 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 September - 30 September559 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 October - 31 October429 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.

* מחירים(המחירים לפי תאריך יציאה)

פרטי המחירים המחירים לשבוע הם ביורו ולאדם אחד בחדר זוגי על בסיס תפוסה מלאה ביאכטה. לאדם יחיד תיהיה עלות נוספת של 60%. אין הנחות לילדים. אין הנחות לילדים מתחת לגיל 12. כלול בתוך המחיר פנסיון מלא- ארוחת בוקר, צהריים- תה אחר הצהריים-קפה ועוגיות, ארוחת ערב. שכירת היאכטה, מיסי עגינה בנמל, פרוצדורות עגינה בנמל. הוצאות עגינה בנמל. שכר צוות. הוצאות דלק ודיזל. ניקוי של סדינים ומגבות(אנו לא מספקים מגבות לים). שימוש בציוד- סנפירים, שנורקל, ציוד לדיג וכו'. ביטוח ליאכטה- אנו מציעים לכם לבטח את עצמכם דרך סוכן נסיעות פרטי. מע"מ. מיסי נמל ועגינה ביוון. פרוצדורות ומכס בנמלים של איי יוון. לא כלול במחיר משקאול קלים וחריפים כולל בקבוקי מים. את כל אלו ניתן לרכוש בבר המשקאות על הסיפון. סיורים באתרים היסטוריים ומוזיאונים. העברות בשדה תעופה.
הגש בקשה
שם שם משפחה* תאריך הפלגה*
כתובת אימייל* מספר בנאדם        
מספר טלפון לאום
הודעה
הקלק על הציור לרענון
*שדות מבוקשים

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]