השכרת חדר
עוזבים מ-: זמן משוער: קונספט: סוג גולט: תאריך הפלגה: איזור הפלגה:
השכרת חדרים בהפלגות גולט
פטיה  איי יוון פטיה
תוכנית הסיור בהשכרת חדר
יום 1 - פאטיה
1

עליה לסיפון מתחילה ב15:30 בצהריים מנמל פאטיה. בזמן שאתם מתארגנים, ארוחת הערב תוגש ביאכטה ונלון בסירה לנמל פאטיה.

פאטיה, שנודעה בזמנים עתיקים כטלמסוס, הייתה עיר חשובה והיא מוקמה על הגבול המערבי של ליסיה עם קאריה. אנשים מאמינים שהעיר קיבלה את שמה מבנו של אפולו, טלמסוס. העיר הפכה לחלק מהאימפריה העות'מאנית בשנת 1624. השם שונה פעמים רבות במשך השנים ולבסוף נקרא פאטיה בשנת 1914 על שם הטייס הטורקי הראשון פטי ביי מחיל האוויר, שהתנגש עם המטוס ומת כאן בזמן שירות. בדרום העיר תוכלו לראות קברי אבן עתיקים ויפים והמפורסם שבהם, של המלך אמינטס. שרידים של תיאטרון נלקחו אל מוזיאון שבמרכז העיר.

תמונות מפרץ >פאטיה
יום 2 - רודוס
2

לאחר ארוחת בוקר, תיקחו את הסירה לנמל רודוס. הטיול תלוי במזג אוויר. אפשר לשוט ישירות או שאפשר לעצור בדרך להפסקה. לרודוס יש חשיבות היסטורית בגלל שהפרשים של סיינט ג'ון שהו כאן לפני מאות שנים. חוץ מלהיות טבועה בהיסטוריה, המקום הזה גם מבורך ביופי טבעי. תוכלו לגלות את המיתוסים והאלים המיתולוגים של הים, את הקשר בין האי לבין הלן ועוד כמה אגדות. אלה שרוצים לבקר באי יכולים גם להנות מבישולים. ארוחת ערב ולינה יהיו בנמל רודוס. אפשר גם לצאת למועדון או בר לבחירתכם ולהיות שם עד עלות השחר!

תמונות מפרץ >רודוס
יום 3 - סימי
3

אחרי ארוחת בוקר הסירה תנוע לכיוון נמל רודוס וייח לה בערך שעתיים וחצי להגיע לכניסת נמל סימי. לפי המיתולוגיה היוונית, לסימי יש מוניטין של מקום שבו נולדו אלות מושכות ויפייפיות. בתים צבועים בצבע יפה ונופים מרהיבים לא יפסיקו להדהים אתכם. אתם יכולים גם לבקר באי לאחר ארוחת צהריים ולחזור ולאכול ארוחת ערב וללון באיי סימי.

תמונות מפרץ >סימי
יום 4 - בוזבורון
4

אחרי ארוחת בוקר, הסירה תמשיך ותכינס למים הטורקים של בוזבורון, ששם תוכלו להנות מארוחת צהריים ושחייה. הספינה תעגון כאן לארוחת ערב וללינה.

תמונות מפרץ >בוזבורון
יום 5 - מפרץ קדירגה
5

הסירה מתחילה להפליג לאי של מפרץ קדירגה אחרי ארוחת בוקר. האורחים יכולים להנות משחייה כאן בזמן שממתינה להם ארוחת צהריים טעימה בחוף. אחרי השחייה וארוחת צהריים, הסירה ממשיכה הלאה לקדירגה ולנמל מרמריס אם מזג האוויר יאפשר זאת.

תמונות מפרץ >מפרץ קדירגה
יום 6 - מפרץ אקינצ'יק, דליין
6

הסירה מגיעה למפרץ אקינצ'יק בזריחה. הנוסעים יכולים להשתתף בסיור בנהר קטן דליין אם ירצו. בזמן ששטים בנהר, הם יוכלו לראות את הקברים שחצובים בתוך ההר, בסוף החוף. אפשר גם לשחות במים שמפגישים בין הים האגאי לים התיכון. אתם תוכלו גם להנות מאמבטיות בוץ או לצפות בצבים מיוחדים מטילים ביצים. ארוחת ערב ולינה יהיו באקינצ'יק.

תמונות מפרץ >מפרץ אקינצ'יקדליין
יום 7 - מפרץ סרסאלה, מפרץ בדרי רחמי
7

לאחר ארוחת בוקר, הסירות מתחילות להפליג לכיוון מפרץ גוצ'ק בסרסלה ולבדרי רחמי. כאן תוכלו להנות משחייה נעימה ומארוחת צהריים. מפרץ בדרי רחמי נקרא על שמו של הצייר המפורסם שצייר דג ענק על סלע. את הסלע ניתן לראות גם כיום. זה הפך לסמל של המפרץ ומנציח את שמו של הצייר. בנוסף לסלע עם הדג, ניתן לראות קברים מלכותיים שנבנו בזמנים קדומים. מכאן, הסירה ממשיכה לעיר של פאטיה, שם האורחים יוכלו להנות משחיה וארוחת ערב וכמובן גם לינה.

יום 8 - פאטיה
8

הסיור הנהדר מגיע לסיומו עם ארוחת בוקר נהדרת בסירה. ב10 בבוקר, זהו הזמן לומר שלום לצוות ולאורחים אחרים ולחזור הביתה עם זכרונות נהדרים מהטיול.

תמונות מפרץ >פאטיה


סוג סירה : גולט עץ מסורתי
זמן משוער : לילות 7- ימים 8
זמן יציאת הפלגות : Monday, Saturday
הפלגה : Fethiye נמל
זמן הפלגה : ליד 15:30 pm
ביטול הפלגה : Fethiye נמל
ביטול זמן הפלגה : לפני 9:00 am אחרי ארוחת בוקר
טיולים אופציונליים :


זמן יציאת הפלגה

שני : כל שני בין 5 May ו... 27 October כלול.
שבת : כל שבת בין 3 May ו... 25 October כלול.

זמניםמחירים(ביורו)
3 May - 31 May629 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 June - 30 June699 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 July - 31 August749 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 September - 30 September699 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.
1 October - 31 October629 לאדם לשבוע€ , All Inclusive.

* מחירים(המחירים לפי תאריך יציאה)

פרטי המחירים המחירים לשבוע הם ביורו ולאדם אחד בחדר זוגי על בסיס תפוסה מלאה ביאכטה. לאדם יחיד תיהיה עלות נוספת של 60%. אין הנחות לילדים. אין הנחות לילדים מתחת לגיל 12. ישנם הנחות רק לילדים הישנים עם ההורים באותו חדר. מגיל 0-3 חינם, 4-10 תוספת של 50% מהמחיר. אין מיטה נוספת בחדר לילדים. המחיר יורד ב-40% לאדם השלישי בחדר טריפל(3 אנשים). הכל כלול-כולל בתוכו אוכל ביאכטה, ובנוסף שתייה ומשקאות חריפים. הארוחות מוגשות בין 12:00 בצהריים לבין 23:00 בלילה. ניתן לשתות ללא תחתית משקאות קרים, בירה, יין, ובנוסף מקבל כל חדר בקבוק של ראקי(ברנדי טורקי). ניתן להשתמש במזגן עד 6 שעות ביום. כלול בתוך המחיר פנסיון מלא- ארוחת בוקר, צהריים- תה אחר הצהריים-קפה ועוגיות, ארוחת ערב. הכל כלול- ארוחת בוקר, צהריים, תה אחר הצריים, קפה ועוגיות, ארוחת ערב, משקאות קלים ומשקאות חריפים. שכירת היאכטה, מיסי עגינה בנמל, פרוצדורות עגינה בנמל. הוצאות עגינה בנמל. שכר צוות. הוצאות דלק ודיזל. ניקוי של סדינים ומגבות(אנו לא מספקים מגבות לים). שימוש בציוד- סנפירים, שנורקל, ציוד לדיג וכו'. ביטוח ליאכטה- אנו מציעים לכם לבטח את עצמכם דרך סוכן נסיעות פרטי. מע"מ. מיסי נמל ועגינה ביוון. פרוצדורות ומכס בנמלים של איי יוון. לא כלול במחיר משקאול קלים וחריפים כולל בקבוקי מים. את כל אלו ניתן לרכוש בבר המשקאות על הסיפון. סיורים באתרים היסטוריים ומוזיאונים. העברות בשדה תעופה. מיסי נמל אינדיבידואלים בהגעה ועזיבה של טוריקה ויוון.
הגש בקשה
שם שם משפחה* תאריך הפלגה*
כתובת אימייל* מספר בנאדם        
מספר טלפון לאום
הודעה
הקלק על הציור לרענון
*שדות מבוקשים

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]