השכרת חדר
עוזבים מ-: זמן משוער: קונספט: סוג גולט: תאריך הפלגה: איזור הפלגה:
השכרת חדרים בהפלגות גולט
בודרום היסרונו בודרום בודרום
תוכנית הסיור בהשכרת חדר
יום 1 - בודרום
1

העלייה לספינה מתחילה בשעה 15:30 בנמל בודרום. ביום הראשון, הספינה תמשיך לעגון בנמל בודרום לארוחת ערב ותישאר כאן למשך הלילה. אורחים המגיעים מוקדם יכולים להשאיר את מטענם במשרדנו.

ההיסטוריה של בודרום מתחילה כבר במאה ה-12 לפני הספירה. העיר נקראה "הליקרנאסוס" והיא הייתה מקום הולדתו של הרודוטוס, "אבי ההיסטוריה", שחי כאן במאה ה-5 לפנה"ס. המאוזוליאום של המלך מאוזולוס (350 לפני הספירה), שהוא אחד משבעת פלאי העולם, מצוי גם הוא בעיר זו. המבנה היחיד ששרד מהתקופה הקלסית הוא האמפיתיאטרון. זהו אחד התיאטראות העתיקים ביותר באנטוליה עם קיבולת של 13,000 מקומות ישיבה. האמפיתיאטרון מארח מופעים וקונצרטים לאוהבי האמנות של בודרום עד היום.

מקום נוסף שכדאי לבקר במהלך שהייתכם בבודרום הוא ציון הדרך של העיר, "טירתו של פטרוס הקדוש". זוהי אחת מיצירות האדריכלות הטובות ביותר שהשתמרו שמקורה עוד בימי הביניים. "שער מינדוס", שדרכו אלכסנדר הגדול נכנס לעיר הוא מקום נוסף שאסור לפספס! אחרי ארוחת ערב ניתן להתרועע עם האורחים האחרים על הספינה או לבקר בבר נהדר ברחוב בודרום בר. בודרום מפורסמת מאוד בחיי לילה התוססים שלה.

תמונות מפרץ >בודרום
יום 2 - פלאמוט בוקו, אינסבורון
2

אחרי ארוחת בוקר, תקבלו מידע על מסלול ההפלגה ועל הגולט. ואז נפליג אל מפרץ פלמוטבוקו מוקדם בבוקר. נעגון אחרי ארוחת הצהריים והפסקת שחייה באינסבורון. נישאר במפרץ היפייפה הזה לארוחת ערב וללינת לילה.

יום 3 - מפרץ אקטור, מפרץ בנצ'יק
3

לאחר ארוחת הבוקר נפליג אל מפרץ אקטור. העצירה הראשונה תיהיה במפרץ בנצ'יק, שבו יש כניסה צרה מאוד אבל הנוף ייחודי ברגע שנכנסים. בנצ'יק ממוקמת במקום הצר ביותר בחצי האי שמפריד בין מפרץ היסרונו למפרץ גקובה, אבל ממוקם בצד של היסרונו. בשנת 550 לפנה"ס אנשי קנידוס רצו לחפור מנהרה בפיסת האדמה הצרה ביותר בחצי האי בין מפרץ היסרונו למפרץ גוקובה כקו הגנה מפני הפרסים. בדרך זאת הם הפכו שני חצי אי לאי אחד, ובכך חיזקו את הגנתם. הם החלו לשקוד על כך והשקיעו המון מאמץ. ולמרות זאת, בסוף הם לא הצליחו להשלים את המשימה והעיר נכבשה ע"י הפרסים. ארוחת ערב ולינה תיהיה במפרץ בנצ'יק.

יום 4 - מפרץ אמל סאין, מפרץ אורהנייה, מפרץ סלימיה
4

אחרי ארוחת בוקר, נעגון במפרץ אמל סאין. כאן תוכלו להנות משחיה. לארוחת צהריים נעגון באורהנייה. במפרץ אורהנייה, תוכלו לראות את הנוף הייחודי של היווצרות גאות טבעית שנקראת קיז קומו(חוף הנעורים). ישנם כמה מיתוסים לגבי השביל החולי והאדמדם שמוביל לחלקים הפנימיים של הים. אם תרצו, תוכלו לעשות צעדה בשביל זה. באי קטן שממוקם במפרץ, תוכלו לראות את הריסות של טירה עתיקה שהייתה בעבר חלק מעיר עתיקה. היעד הסופי שלנו יהיה בסלימיה ששם נאכל ארוחת ערב ונישאר שם לישון.

יום 5 - דיסרקבוקו, בוזבורון
5

אחרי שנעגון בדיסרקבוקו, נלך לבוזבורון, עיירת דגים קטנה. איזור זה היה פופלארי ומתאים לצלית ספוגים אבל כיום האנשים של האי לא מעוניינים יותר בפעילות זאת שכן לא רק שהיא מסוכנת, היא גם לא משתלמת. בשנים האחרונות צלילת ספוגים הוחלפנ בשיוטי גולט וכיום הגולטים בבוזבורון לוקחים את מקומם של הספוגים.

תמונות מפרץ >דיסרקבוקובוזבורון
יום 6 - דטקה, קנידוס
6

נפליג לדטקה. אוכל ומים יסופקו לגולט מנמל דטקה. דטקה נוסדה ע"י הדוריאנים שהגיעו מהים האגאי לחוף הדרומי של לוניה במאה ה-7 לפנה"ס. באי אין לחות כלל ויש בו המון חמצן. ההיסטוריון היווני סטראבון צדק כשהוא אמר על מזג האוויר :"אלוהים היה שולח את משרתיו לדטקה לחיות קצת יותר. לפי המיתוס, כשהפיראטים הספרדים עברו ליד חופי דטקה, הם השאירו אנשים עם מחלת הנסן במפרץ סרילימאן. למרבה ההפתעה, אנשים אלה שננטשו החלימו מהמחלה בגלל האפקט הטיפולי של מזג האוויר הנקי של דטקה! ניתן לעשות טיול רגלי בנמל דטקה.

בערב נפליג אל קנידוס לארוחת ערב ולינה. קנידוס הייתה עיר מתקדמת בתחומי המדע, אמנות ואדריכלות. באי זה גרו: ד"ר יוריפון, פוליגונטוס, צייר מפורסם, סקופאס ובריאקסיס מפארוס, הפסל המפורסם ביותר בזמנו, סוקרטס, הארכיטקט של המגדלור-אחד משבעת פלאי עולם של העת העתיקה, וקטסיאס, הדוקטור שהציל את חייו של מלך פרסי מאסון. ד"ר יוריפון ותלמידי הקימו את הספר למדע ורפואה השני בגודלו בקנידוס. האי גם מחזיק בשעון השמש הגדול ביותר בזמנו שנוצר ע"י יודוקסוס. קנידוס הייתה ביתה של האנדרטה של אפרודיטה ובזמני עבר הייתה העיר מפורסמת בגלל בתי הבות שלה והפכה ליעד פופולרי למלחים וסוחרים ערבים. אתם תוכלו לצאת לעשות הליכה על החוף כדי לראות את ההריסות.

תמונות מפרץ >דטקהקנידוס
יום 7 - האי השחור, נמל פויראז, מפרץ מטאור
7

אנחנו נשייט לבודרום ושם נטפל בניירות המכס. לאחר מכן תהיה הפסקת שחייה וארוחת צהריים במפרץ פוירז, הנמצא בצדו הצפוני של קראדה (בלאק איילנד). זהו מפרץ גדול ומדהים עם מים בצבע טורקיז-כחול. בסביבות שעת התה, נוכל לעגון במטאור ביי, מפרץ הנמצא בצדו הדרומי של האי. האי קיבל את שמו מבור המטאור המצוי כאן. תוכלו לקפוץ מעל הפלטפורמה למים עמוקים או לטייל דרך מערות תת-ימיות הממוקמות קרוב מאוד למפרץ תמורת תשלום מקומי קטן. אנו נעגון בנמל בודרום לארוחת ערב ולינה.

יום 8 - בודרום
8

האורחים יעזבו את הגולט עם זכרונות יקרים וטובים עד השעה 10:30 אחרי ארוחת בוקר טעימה.

תמונות מפרץ >בודרום


סוג סירה : גולט מגה מפואר עם מזגן
זמן משוער : לילות 7- ימים 8
זמן יציאת הפלגות : Sunday
הפלגה : Bodrum נמל
זמן הפלגה : ליד 15:30 pm
ביטול הפלגה : Bodrum נמל
ביטול זמן הפלגה : לפני 10:30 am אחרי ארוחת בוקר
טיולים אופציונליים :


זמן יציאת הפלגה

ראשון : כל ראשון בין 31 May ו... 20 September כלול.

זמניםמחירים(ביורו)
31 May - 4 July587 לאדם לשבוע€ , Full Board.
5 July - 1 August650 לאדם לשבוע€ , Full Board.
2 August - 5 September775 לאדם לשבוע€ , Full Board.
6 September - 26 September587 לאדם לשבוע€ , Full Board.

* מחירים(המחירים לפי תאריך יציאה)

פרטי המחירים

המחירים לשבוע הם ביורו ולאדם אחד בחדר זוגי על בסיס תפוסה מלאה ביאכטה.
לאדם יחיד תיהיה עלות נוספת של 60%.
אין הנחות לילדים. אין הנחות לילדים מתחת לגיל 12.

כלול בתוך המחיר

פנסיון מלא- ארוחת בוקר, צהריים- תה אחר הצהריים-קפה ועוגיות, ארוחת ערב.
שכירת היאכטה, מיסי עגינה בנמל, פרוצדורות עגינה בנמל.
הוצאות עגינה בנמל.
שכר צוות.
הוצאות דלק ודיזל.
ניקוי של סדינים ומגבות(אנו לא מספקים מגבות לים).
שימוש בציוד- סנפירים, שנורקל, ציוד לדיג וכו'.
ביטוח ליאכטה- אנו מציעים לכם לבטח את עצמכם דרך סוכן נסיעות פרטי.
מע"מ.
מיסי נמל ועגינה ביוון.
פרוצדורות ומכס בנמלים של איי יוון.

לא כלול במחיר

משקאול קלים וחריפים כולל בקבוקי מים. את כל אלו ניתן לרכוש בבר המשקאות על הסיפון.
סיורים באתרים היסטוריים ומוזיאונים.
העברות בשדה תעופה.


הגש בקשה
שם שם משפחה* תאריך הפלגה*
כתובת אימייל* מספר בנאדם        
מספר טלפון לאום
הודעה
הקלק על הציור לרענון
*שדות מבוקשים

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]