השכרת חדר
עוזבים מ-: זמן משוער: קונספט: סוג גולט: תאריך הפלגה: איזור הפלגה:
השכרת חדרים בהפלגות גולט
בודרום - צפון איי יוון - בודרום
תוכנית הסיור בהשכרת חדר
יום 1 - בודרום
1

העלייה לספינה מתחילה בשעה 15:30 בנמל בודרום. ביום הראשון, הספינה תמשיך לעגון בנמל בודרום לארוחת ערב ותישאר כאן למשך הלילה. אורחים המגיעים מוקדם יכולים להשאיר את מטענם במשרדנו.

ההיסטוריה של בודרום מתחילה כבר במאה ה-12 לפני הספירה. העיר נקראה "הליקרנאסוס" והיא הייתה מקום הולדתו של הרודוטוס, "אבי ההיסטוריה", שחי כאן במאה ה-5 לפנה"ס. המאוזוליאום של המלך מאוזולוס (350 לפני הספירה), שהוא אחד משבעת פלאי העולם, מצוי גם הוא בעיר זו. המבנה היחיד ששרד מהתקופה הקלסית הוא האמפיתיאטרון. זהו אחד התיאטראות העתיקים ביותר באנטוליה עם קיבולת של 13,000 מקומות ישיבה. האמפיתיאטרון מארח מופעים וקונצרטים לאוהבי האמנות של בודרום עד היום.

מקום נוסף שכדאי לבקר במהלך שהייתכם בבודרום הוא ציון הדרך של העיר, "טירתו של פטרוס הקדוש". זוהי אחת מיצירות האדריכלות הטובות ביותר שהשתמרו שמקורה עוד בימי הביניים. "שער מינדוס", שדרכו אלכסנדר הגדול נכנס לעיר הוא מקום נוסף שאסור לפספס! אחרי ארוחת ערב ניתן להתרועע עם האורחים האחרים על הספינה או לבקר בבר נהדר ברחוב בודרום בר. בודרום מפורסמת מאוד בחיי לילה התוססים שלה.

תמונות מפרץ >בודרום
יום 2 - קוס
2

לאחר ארוחת הבוקר תוכל לקבל מידע על מסלול ההפלגה ועל ספינת הגולט. לאחר השלמת ניירת המכס נתחיל עם שיוט לקוס איילנד.

אסלפיון, אשר ידוע כמקום הולדתו של היפוקרטס, אבי מדעי הרפואה, נמצא כאן. כל האנשים שבאו ממזרח הים התיכון עם בעיות בריאותיות קיבלו טיפול בקוס. קוס הוא האי השני בגודלו מבין 12 האיים הדודקאנסיים. יש בה אקלים מתון מאוד ואדמות פוריות מאוד. באי ישנו עץ בן 560 שנה, מזרקה בת 211 שנה וחוף באורך של 290 ק"מ. תוכלו לשחות בחוף לאמבי הקרוב מאוד לנמל קוס. קוס הוא אחד האיים עם חיי הלילה הטובים ביותר. רחוב נפקיליראו הוא רחוב מלא בבארים, הומה, צבעוני ומלא חיים.

תמונות מפרץ >קוס
יום 3 - פסרימוס, לארוס
3

לרוס הוא אי ירוק והררי, עם צוקים גבוהים, מפרצים רבים וכפרים קטנים. לאחר ארוחת צהריים והפסקת שחייה ב-Xerakampos, נעגון בנמל לאקי או בנמל המרינה אגיה אשר ממוקם באזור המזרחי. עליכם לבקר בפלטאנוס, העיר הראשית של רוס עם מדרגות תלולות, רחובות צרים וגינות פרחים. מפלטאנוס תוכלו לעלות במדרגות שמובילות לטירה של רוס - 300 מדרגות! תוכלו לשכור אופניים או לחקור את האי הזה ברגל!

תמונות מפרץ >פסרימוסלארוס
יום 4 - פאטמוס
4

מוקדם בבוקר נשייט לפטמוס איילנד. תהיה לנו הפסקת שחיה באחד המפרצים ברחבי האי. פטמוס הוא לא אי גדול, אבל זה הוא אחד הידועים ביותר. זה היה המקום שבו סנט ג'ון השלים את החלק האחרון של "האפוקליפסה של ג'ון", ובגלל זה פטמוס נקרא לפעמים "ירושלים של הים האגאי". מנזר סנט ג'ון נצפה מעל הבירה, כפר בשם Chora, ובעצם בכל האי יש אווירה דתית של אמונה והערצה. על פי המיתולוגיה, פטמוס הייתה מתנה מזאוס לבתו ארטמיס, אלת הציד והנשים הצעירות. היא נערצה כאן בעת עתיקה ומנזר סנט ג'ון נבנה על חורבות מקדשה. ייתכן שתהיה לכם אפשרות לסיור אופציונלי למקומות אלו. לאחר ארוחת הבוקר, תוכלו לטייל במנזרים. היאכטה שלנו תישאר בנמל פטמוס לארוחת ערב ולינת לילה.

תמונות מפרץ >פאטמוס
יום 5 - ליפסי
5

נפליג לכיוון ליפסי איילנד, בו נהנה מהפסקת שחייה באחד האיים הקטנים הרבים בחזית ליפסי. האי ליפסי מפורסם בחופיה היפים והמרהיבים כגון חופי פלאטיס וגיולוס עם מימיהם הירוקים. עם הבירה עם בתיה הלבנים, המסבאות הרבות, והמזנונים והמסעדות ממוקמות כולם בנמל טבעי קטן. על האי ניתן למצוא את כנסיית קטופאנאגיה אשר נבנתה במאה ה-7 ואת כנסיית פאנופנאגיה שראשיתה במאה ה-15.

תמונות מפרץ >ליפסי
יום 6 - קלימנוס
6

לאחר הפסקת שחייה במפרץ יפהפה סביב קלימנוס איילנד, אנו ניכנס לנמל פותיה, עיר הבירה של האי. תושבי האי בחרו בצלילה באמצעות ספוג כפרנסה במשך מאות שנים. ברחבי האי ישנם חופים יפים כגון מאזורי, וילהדיה ומריטייז.

תמונות מפרץ >קלימנוס
יום 7 - טורגוטריי, אספאט, מפרץ אקווריום
7

אנו נכניס לטורקיה ונטפל בניירות המכס בטורגוטרייז. תהיה לנו הפסקת שחייה באספט ביי. תוכלו לראות את מגדל אספט המפורסם. לאחר ארוחת בוקר נשייט לאקווריום ביי. במקום המדהים הזה המים כחולים ונקיים לחלוטין. מושלם לשחייה ולבחינת החיים מתחת לפני המים. ארוחת הערב והלינה האחרונים יהיו בנמל בודרום.

יום 8 - בודרום
8

לאחר אורחת בוקר דשנה, בשעה 10:30 בבוקר, יעזבו האורחים את הגולט עם זיכרונות יקרים מהסיור.

תמונות מפרץ >בודרום


סוג סירה : גולט עץ מסורתי
זמן משוער : לילות 7- ימים 8
זמן יציאת הפלגות : Sunday
הפלגה : Bodrum נמל
זמן הפלגה : ליד 15:30 pm
ביטול הפלגה : Bodrum נמל
ביטול זמן הפלגה : לפני 10:30 am אחרי ארוחת בוקר
טיולים אופציונליים : Turkish Hamam, Patmos exile of St. John


זמן יציאת הפלגה

ראשון : כל ראשון בין 17 May ו... 11 October כלול.

זמניםמחירים(ביורו)
17 May - 30 May500 לאדם לשבוע€ , Full Board.
31 May - 4 July650 לאדם לשבוע€ , Full Board.
5 July - 1 August687 לאדם לשבוע€ , Full Board.
2 August - 5 September812 לאדם לשבוע€ , Full Board.
6 September - 10 October650 לאדם לשבוע€ , Full Board.
11 October - 17 October500 לאדם לשבוע€ , Full Board.

* מחירים(המחירים לפי תאריך יציאה)

פרטי המחירים המחירים לשבוע הם ביורו ולאדם אחד בחדר זוגי על בסיס תפוסה מלאה ביאכטה. לאדם יחיד תיהיה עלות נוספת של 60%. אין הנחות לילדים. אין הנחות לילדים מתחת לגיל 12. ישנם הנחות רק לילדים הישנים עם ההורים באותו חדר. מגיל 0-3 חינם, 4-10 תוספת של 50% מהמחיר. אין מיטה נוספת בחדר לילדים. המחיר יורד ב-40% לאדם השלישי בחדר טריפל(3 אנשים). הכל כלול-כולל בתוכו אוכל ביאכטה, ובנוסף שתייה ומשקאות חריפים. הארוחות מוגשות בין 12:00 בצהריים לבין 23:00 בלילה. ניתן לשתות ללא תחתית משקאות קרים, בירה, יין, ובנוסף מקבל כל חדר בקבוק של ראקי(ברנדי טורקי). ניתן להשתמש במזגן עד 6 שעות ביום. כלול בתוך המחיר פנסיון מלא- ארוחת בוקר, צהריים- תה אחר הצהריים-קפה ועוגיות, ארוחת ערב. הכל כלול- ארוחת בוקר, צהריים, תה אחר הצריים, קפה ועוגיות, ארוחת ערב, משקאות קלים ומשקאות חריפים. שכירת היאכטה, מיסי עגינה בנמל, פרוצדורות עגינה בנמל. הוצאות עגינה בנמל. שכר צוות. הוצאות דלק ודיזל. ניקוי של סדינים ומגבות(אנו לא מספקים מגבות לים). שימוש בציוד- סנפירים, שנורקל, ציוד לדיג וכו'. ביטוח ליאכטה- אנו מציעים לכם לבטח את עצמכם דרך סוכן נסיעות פרטי. מע"מ. מיסי נמל ועגינה ביוון. פרוצדורות ומכס בנמלים של איי יוון. לא כלול במחיר משקאול קלים וחריפים כולל בקבוקי מים. את כל אלו ניתן לרכוש בבר המשקאות על הסיפון. סיורים באתרים היסטוריים ומוזיאונים. העברות בשדה תעופה. מיסי נמל אינדיבידואלים בהגעה ועזיבה של טוריקה ויוון.
הגש בקשה
שם שם משפחה* תאריך הפלגה*
כתובת אימייל* מספר בנאדם        
מספר טלפון לאום
הודעה
הקלק על הציור לרענון
*שדות מבוקשים

אנו גאים לייצג את השכרת היאכטות המובחרות ביותר בטורקיה ויש לנו נסיון של מעל 10 שנים בזה. הצוות המובחר שלנו מוודא שההשכרה תיהיה מקצועית ותטופל מההתחלה עד הסוף בשבילכם.

Sirribir Okumus
מנהל של


תיידעו אותנו בקשר לדרישותיכם כדי שנוכר לעזור לכם למצוא את היאכטה המתאימה.

צוות תמיכה
מנהל - S.OkumusS.Okumus
מנהל
[email protected]
קשרי לקוחות - I.OkumusI.Okumus
קשרי לקוחות
[email protected]
מנהל תפעול - E.KantarmisE.Kantarmis
מנהל תפעול
[email protected]
מנהל מכירות - E.ArıE.Arı
מנהל מכירות
[email protected]
ייעוץ מכירות - A.KantarmisA.Kantarmis
ייעוץ מכירות
[email protected]
מנהל טכני - O.PorkarO.Porkar
מנהל טכני
[email protected]